Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 39,787,637.00 66 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,898,451 2018-04-03 2018-04-04 8210730012018 Shtese page per funksionin 1073001 KQZ 2018 paga mars 2018 nr punonjesve plan 71 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,761 2018-03-06 2018-03-07 5210730012018 Shtese page per funksionin 1073001 KQZ 2018 paga nr punonjesve plan 71 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 806,489 2018-03-01 2018-03-02 5010730012018 Shtese page per funksionin 1073001 KQZ 2018 paga shkurt 2018 nr pun plan 71 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,128,066 2018-02-01 2018-02-02 3610730012018 Shtese page per funksionin 1073001 KQZ 2018 paga janar 2018 nr pun plan 71 fakt 65 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 59,167 2018-02-01 2018-02-02 3910730012018 Shtese page per funksionin 1073001 KQZ 2018 paga janar 2018 nr pun plan 71 fakt 65 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 674,494 2018-01-03 2018-01-04 210730012018 Shtese page per funksionin 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 nr punonjesve plan 65 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 642,956 2017-12-01 2017-12-04 55610730012017 Shtese page per funksionin 1073001 KQZ paga nentor 2017 nr punonjesve plan 65 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 641,562 2017-11-01 2017-11-02 51110730012017 Shtese page per funksionin K Q Z paga tetor 2017 nr pun plan 56 fakt 62 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,925,907 2017-11-01 2017-11-02 50910730012017 Shtese page per funksionin K Q Z paga tetor 2017 nr pun plan 56 fakt 62 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 644,602 2017-10-02 2017-10-03 47910730012017 Shtese page per funksionin K Q Z paga shtator 2017, listpages, nr pun plan 65 fakt 63
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,924,927 2017-09-04 2017-09-05 43310730012017 Shtese page per funksionin K Q Z paga gusht 2017, listpages, nr pun plan 65 fakt 63
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 74,846 2017-06-01 2017-06-02 20610730012017 Shtese page per funksionin K Q Z paga muaj maj 2017 listpages, nr punonjesve plan 65 fakt 60 shkres min finances pages ore shtes nr 17577/1 dt 20.01.2017 urdh 92 dt 31.05.2017 ne kte banke 1 punonjes
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 57,423 2017-02-01 2017-02-02 2810730012017 Shtese page per funksionin K Q Z paga m janar 17 bord 30.01.2017 pl 55 f 55
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 512,183 2017-02-01 2017-02-02 2610730012017 Shtese page per funksionin K Q Z paga m janar 17 bord 30.01.2017 pl 55 f 55
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 57,219 2017-01-05 2017-01-05 510730012017 Shtese page per funksionin K Q Z paga m dhjetor 16 bord 30.12.2016 pl 55 f 54
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 48,773 2017-01-05 2017-01-05 410730012017 Shtese page per funksionin K Q Z paga m dhjetor 16 bord 30.12.2016 pl 55 f 54
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 513,177 2017-01-04 2017-01-05 310730012017 Shtese page per funksionin K Q Z paga m dhjetor 16 bord 30.12.2016 pl 55 f 54
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 331,538 2016-12-01 2016-12-01 33910730012016 Shtese page per funksionin KQZ paga m nentor 2016 nr punonj. pl 55 f 6 bord 30.11.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 436,760 2016-12-01 2016-12-01 34010730012016 Shtese page per funksionin KQZ paga per pozicion m nentor 2016 nr punonj. pl 55 f 4 bord 30.11.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 171,087 2016-11-01 2016-11-01 30210730012016 Shtese page per funksionin KQZ paga n tetor 2016 nr punonj. pl 55 f 2 bord 30.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 396,698 2016-11-01 2016-11-01 30510730012016 Shtese page per funksionin KQZ paga n tetor 2016 nr punonj. pl 55 f 3 bord 30.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 48,788 2016-11-01 2016-11-01 30610730012016 Shtese page per funksionin KQZ paga n tetor 2016 nr punonj. pl 55 f 1 bord 30.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,165,929 2016-10-03 2016-10-03 26210730012016 Shtese page per funksionin KQZ paga n shtator 2016 nr punonj. pl 55 f 41 bord 30.9.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,472 2016-10-03 2016-10-03 26510730012016 Shtese page per funksionin KQZ paga n shtator 2016 nr punonj. pl 55 ff 1 bord 30.9.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 368,578 2016-10-03 2016-10-03 26410730012016 Shtese page per funksionin KQZ paga n shtator 2016 nr punonj. pl 55 f 3 bord 30.9.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 239,655 2016-09-01 2016-09-02 22210730012016 Shtese page per funksionin KQZ Lik paga Gusht 2016, nr.pun. plan55/fakt4, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 173,975 2016-09-01 2016-09-02 22010730012016 Shtese page per funksionin KQZ Lik paga Gusht 2016, nr.pun. plan55/fakt2, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 368,520 2016-09-01 2016-09-02 22310730012016 Shtese page per funksionin KQZ Lik paga Gusht 2016, nr.pun. plan55/fakt3, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 194,770 2016-08-01 2016-08-01 20710730012016 Shtese page per funksionin KQZ Lik paga Korrik 2016, nr.pun. plan55/fakt4, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 371,307 2016-08-01 2016-08-01 20810730012016 Shtese page per funksionin KQZ Lik paga Korrik 2016, nr.pun. plan55/fakt3, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 371,444 2016-07-01 2016-07-01 17710730012016 Shtese page per funksionin KQZ Lik paga Qershor 2016, nr.pun. plan55/fakt3, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 183,699 2016-07-01 2016-07-01 17610730012016 Shtese page per funksionin KQZ Lik paga Qershor 2016, nr.pun. plan55/fakt3, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 370,374 2016-06-01 2016-06-01 13710730012016 Shtese page per funksionin KQZ Lik paga Maj 2016, nr.pun. plan55/fakt3, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 171,087 2016-06-01 2016-06-01 13410730012016 Shtese page per funksionin KQZ Lik paga Maj 2016, nr.pun. plan55/fakt2, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 371,378 2016-05-03 2016-05-03 10010730012016 Shtese page per funksionin KQZ Paga bordero prill 2016 nr pun 55+2 fakt 3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 166,356 2016-04-01 2016-04-01 7910730012016 Shtese page per funksionin KQZ Paga bordero Mars 2016 nr pun 55-2
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 360,630 2016-04-01 2016-04-01 8210730012016 Shtese page per funksionin KQZ Paga bordero Mars 2016 nr pun 55-3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 261,076 2016-03-01 2016-03-01 5110730012016 Shtese page per funksionin KQZ Paga bordero shkurt 2016 nr pun 55-2
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 142,824 2016-02-01 2016-02-02 1810730012016 Shtese page per funksionin KQZ Paga Janar 2016 Bordero permbledhese 31.01.2016 nr pun 57-5 vkm.23 dt 20.01.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 261,076 2016-02-01 2016-02-02 2110730012016 Shtese page per funksionin KQZ Paga Janar 2016 Bordero permbledhese 31.01.2016 nr pun 57-2 vkm.23 dt 20.01.2016
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave