Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 28,666,023.00 10 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,978,623 2018-10-01 2018-10-02 26310730012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 1073001 KQZ 2018, paga baze Shtator 2018, plan 71 Fakt 66, listepagese bashkelidhur
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 858,874 2018-08-01 2018-08-02 20510730012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 1073001 KQZ 2018 paga korrik 18 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,446,978 2017-06-01 2017-06-02 20310730012017 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe K Q Z paga muaj maj 2017 listpages, nr punonjesve plan 65 fakt 60 shkres min finances pages ore shtes nr 17577/1 dt 20.01.2017 urdh 92 dt 31.05.2017 ne kte banke 42 punonjes
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,415,043 2017-05-02 2017-05-03 13310730012017 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe K Q Z Paga Prill 2017 nr pun pl 65 fakt 56
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,745,187 2016-08-01 2016-08-01 20610730012016 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe KQZ Lik paga Korrik 2016, nr.pun. plan55/fakt45, urdh nr.69, dt.29.07.2016,permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,764,180 2016-05-03 2016-05-03 9810730012016 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe KQZ Paga bordero prill 2016 nr pun 55+2 fakt 47 vkm 23 dt 20.01.2016 urdher 38 dt 29.04.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,774,062 2016-02-01 2016-02-02 1910730012016 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe KQZ Paga Janar 2016 Bordero permbledhese 31.01.2016 nr pun 57-46 vkm.23 dt 20.01.2016 urdher 11 dt 29.01.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,770,637 2015-11-02 2015-11-02 49410730012015 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe KQZ Lik paga tetor 2015 nr pun pl 55 fakt 54
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,484,797 2015-05-04 2015-05-05 14310730012015 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe KQZ Paga Bordero dt 30.04.2015 nr pun 55-45
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,427,642 2015-04-01 2015-04-01 8110730012015 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe KQZ Pagat bordero mars 2015 nr pun 55-44
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave