Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 33,559,028.00 38 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 582,573 2018-12-03 2018-12-04 35510730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga nentor 2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 603,206 2018-10-01 2018-10-02 26510730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018, -600, Paga baze, plan 71 Fakt 66, Listepagse bashkelidhur
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 858,874 2018-10-01 2018-10-02 26410730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018, -600, Paga baze Shtator 2018, Plan 71 Fakt 66 Listepagese bashkelidhur
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,761 2018-09-03 2018-09-04 23410730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga gusht 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 603,206 2018-09-03 2018-09-04 23310730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga gusht 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,047,067 2018-09-03 2018-09-04 23110730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018paga gusht 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 603,206 2018-08-01 2018-08-02 20610730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga korrik 18 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,046,308 2018-07-02 2018-07-03 17510730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga qershor 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 816,268 2018-05-02 2018-05-03 11510730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga prill 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 602,406 2018-04-03 2018-04-04 8410730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga mars 2018 nr punonjesve plan 71 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 637,525 2018-02-01 2018-02-02 3810730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga janar 2018 nr pun plan 71 fakt 65 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 724,282 2018-02-01 2018-02-02 3710730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga janar 2018 nr pun plan 71 fakt 65 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,984,686 2017-12-01 2017-12-04 55410730012017 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ paga nentor 2017 nr punonjesve plan 65 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 59,483 2017-12-01 2017-12-04 55710730012017 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ paga nentor 2017 nr punonjesve plan 65 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 58,758 2017-11-01 2017-11-02 51210730012017 Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga tetor 2017 nr pun plan 56 fakt 62 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 689,072 2017-10-02 2017-10-03 47810730012017 Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga shtator 2017, listpages, nr pun plan 65 fakt 63
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 60,058 2017-10-02 2017-10-03 48010730012017 Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga shtator 2017, listpages, nr pun plan 65 fakt 63
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 59,990 2017-09-04 2017-09-05 43610730012017 Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga gusht 2017, listpages, nr pun plan 65 fakt 63
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 74,369 2017-07-03 2017-07-04 28210730012017 Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga muaj qershor 2017 listpages, nr punonjesve plan 65 fakt 62 shkres min finances pages ore shtes nr 17577/1 dt 20.01.2017 urdh 121 dt 30.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 558,569 2017-06-01 2017-06-02 20510730012017 Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga muaj maj 2017 listpages, nr punonjesve plan 65 fakt 60 shkres min finances pages ore shtes nr 17577/1 dt 20.01.2017 urdh 92 dt 31.05.2017 ne kte banke 5 punonjes
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 430,782 2017-03-01 2017-03-02 5710730012017 Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga m shkurt 2017 bordero dt 28.02.2017 pl 55 f 54 shkres min financave nr 17577/1 dt 20.01.2017 urdher nr 23 dt 28.02.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 70,989 2017-03-01 2017-03-02 5910730012017 Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga m shkurt 2017 bordero pl 55 f 54
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,729,134 2017-02-01 2017-02-02 2410730012017 Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga m janar 17 bord 30.01.2017 pl 55 f 55
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 374,070 2017-02-01 2017-02-02 2510730012017 Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga m janar 17 bord 30.01.2017 pl 55 f 55
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,546,034 2017-01-04 2017-01-05 110730012017 Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga m dhjetor 16 bord 30.12.2016 pl 55 f 54
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 378,390 2017-01-04 2017-01-05 210730012017 Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga m dhjetor 16 bord 30.12.2016 pl 55 f 54
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 57,219 2016-12-01 2016-12-01 34210730012016 Shtese page per vjetersi ne pune KQZ paga M nentor 2016 nr punonj. pl 55 f 1 bord 30.11.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 71,927 2016-10-03 2016-10-03 26610730012016 Shtese page per vjetersi ne pune KQZ paga n shtator 2016 nr punonj. pl 55 ff 1 bord 30.9.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 46,681 2016-09-01 2016-09-02 22510730012016 Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Lik paga Gusht 2016, nr.pun. plan2/fakt2, urdh nr.87, dt.31.08.2016, shkr. MF 18154/60,dt.09.03.2016,permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,775,031 2016-06-01 2016-06-01 13510730012016 Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Lik paga Maj 2016, nr.pun. plan55/fakt46, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 179,027 2016-06-01 2016-06-01 13610730012016 Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Lik paga Maj 2016, nr.pun. plan55/fakt3, permbledhese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 193,566 2016-05-03 2016-05-03 9910730012016 Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Paga bordero prill 2016 nr pun 55+2 fakt 4
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 324,720 2016-03-01 2016-03-01 5010730012016 Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Paga bordero shkurt 2016 nr pun 55-5
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,404,405 2015-08-03 2015-08-04 37310730012015 Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Paga bordero permbledhese dt 31.07.2015 nr pun 55-45
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 204,845 2015-06-01 2015-06-01 20410730012015 Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Paga bordero maj 2015 nr pun 55-3 permbledhese bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 221,039 2015-04-01 2015-04-01 8210730012015 Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Pagat bordero mars 2015 nr pun 55-3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,642,269 2015-02-02 2015-02-02 1810730012015 Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Paga Bordero permbledhese dt 31.01.2015 nr pun 55-43
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 177,233 2015-02-02 2015-02-02 1910730012015 Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Paga Bordero permbledhese dt 31.01.2015 nr pun 55-3
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave