Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 527,000.00 3 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VERSO PER MREZNE TEHNOLOGIJE VERSO D.O.O Tirane 100,560 2018-05-21 2018-05-22 13810730012018 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri 1073001 KQZ 2018 diferenc fature, paisje komp, u.prok 62 dt 30.10.17 njof it 17.11.17 kontr 5827/7 dt 13.12.17 fat 9 dt 28.12.17 ser 55032909 f.hyr 84 dt 28.12.17 pv kolaud 5827/11 dt 28.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VERSO PER MREZNE TEHNOLOGIJE VERSO D.O.O Tirane 379,440 2018-01-30 2018-01-31 651110730012017 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri 1073001 PT K Q Z paisje komp u.prok 62 dt 30.10.17 njof fit 17.11.17 kont 5827/7 dt 13.12.17 fat 9 dt 28.12.17 ser 55032909 f.hyr 84 dt 28.12.17 p.ver kolaud 5827/11 dt 28.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Mariona Zhuri Tirane 47,000 2017-03-03 2017-03-06 6810730012017 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri 1073001 1073001 KQZ Lik paisje komp switch proc ver konst difekti dt 23.01.2017 proc ver emergj dt 23.01.2017 fat nr 3 ser 11487453 dt 23.01.2017 f.hyrje nr 2 dt 23.01.2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave