Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,241,680.00 6 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DAJTI CONSTRUXION Tirane 338,400 2016-03-16 2016-03-17 6310730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre KQZ Lik rafte metalike up 11 dt 09.02.2016 fo 09.02.2016 vl perf 10.02.2016 fat 27469689 nr 139 fh 15 pv kol 12.02.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARTAN LLOZANA Tirane 4,440,000 2015-12-23 2015-12-24 57410730012015 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre KQZ Paisje kompjuterike up.65 dt 14.05.15 fit.4735/7 dt 20.05.15 kont 4735/9 dt 22.05.15 fat141 s13873448 dt 16.06.15 fh66 dt19.06.15 pv.kol4735/11dt.19.06.15 fat265s26932922 dt23.06.15 fh.68dt25.06.15 pv.4735/12dt.24.06.15
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AVIATON DUROLLARI Tirane 111,600 2015-12-23 2015-12-23 57810730012015 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre KQZ Aparat fotografik ,diktofon up.87 dt 01.12.2015 pv.01.12.2015 fat47 s84594747 dt 10.12.2015 fh.81 dt 10.12.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PC STORE Tirane 252,000 2015-05-22 2015-05-25 18810730012015 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre KQZ Paisje zyre up. nr 60 dt 30.04.2015 ft. of. 05.05.2015 njof. fit 11.05.2015 fat 1412 seria 20889412 dt 11.05.2015 fh. nr 33 dt 11.05.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARTAN LEKA (L31406016V) Tirane 43,280 2015-05-18 2015-05-18 17610730012015 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre KQZ Lik pajisje zyre up 44 dt 24.03.2015 pv 25.03.2015 fat 7325478 fh 14 pv kol 2289/1 dt 30.03.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BISHA SH.P.K. Tirane 56,400 2015-03-12 2015-03-13 6010730012015 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre KQZ Abazhur up nr 30 dt 06.03.2015 pv. dt 06.03.2015 fat 222 seria 17622722 dt 06.03.2015 fh 10 dt 06.03.2015 pv. dorezim 06.03.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave