Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 85,995,597.00 14 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) GLOBAL ELECTRONICS Tirane 3,085,027 2018-04-11 2018-04-12 9110730012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 1073001 KQZ 2018 rikonstr i sall se trajnimit, u.prok 59 dt 3.10.17 njof fit 5606/7 10.10.17 kontr 5606/9 12.10.17 fat 1400 dt 31.10.17 ser 53533400 f.hyr 72 dt 6.11.17 kolaud 5906 dt 9.11.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) REKA / KUKES Tirane 114,000 2017-12-28 2017-12-29 65010730012017 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative K Q Z hartim proj prev dhe superv punim rikon i magaz, u.prok 2 dt 8.2.17 p.ver nr 5 per bl te vogla 8.2.17 kontr 974/2 dt 9.2.17 fat 1 dt 1.12.17 ser 26868301
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) GLOBAL ELECTRONICS Tirane 3,972,706 2017-11-23 2017-11-24 55110730012017 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative K Q Z rikonst mobilim salla trajn u.prok n59 dt 3.10.17 njof fit 5606/7 10.10.17 kont 5606/9 12.10.17 fat 1400 dt 31.10.17 ser 53533400 f.hyr 72 dt 6.11.17 kolaud 5906 9.11.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) G & L Tirane 118,800 2017-05-24 2017-05-25 18810730012017 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative K Q Z kolaudim i punimeve per rikonstruksionin e magazines, urdh prok 42 dt 16.05.2017 p.ver 17.05.17 rap akt kolaud 1068/4 dt 19.05.2017 fat 54 ser 48025456 dt 22.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) NDREGJONI Tirane 18,243,042 2017-04-12 2017-04-13 11410730012017 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative K Q Z pages situacioni pjesor per rikontruksionin te magazinave ne lunder, urdh prok 4 dt 13.02.2017 njof fit 1068/9 dt 03.03.2017 kont 1068/11 dt 05.03.2017 fat 87 ser 44587287 dt 04.04.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ER-NO SHPK Tirane 105,600 2016-11-08 2016-11-09 31510730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative KQZ kolaudim punim up 5 dt 19.1.2016 pv 20.1.2016 kontr 59/2 dt 20.1.2016 akt kolaud 2536 dt 30.5.2016 ft 48 dt 18.10.2016 s 28634349
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AD - STAR Tirane 7,287,312 2016-09-19 2016-09-19 24410730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative KQZ Lik vendosje ashensori,mobilim i ambienteve te KQZ, up 18 dt 30.003.2016, shtese kontr 7526/25 dt 01.04.2016 fat 29336766 nr 16 akt kolaud. 7526/26 dt 31.08.2016,fh 43,dt.31.08.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AD - STAR Tirane 2,692,477 2015-12-29 2015-12-30 59710730012015 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative KQZ Rikonst. ndertesa KQZ kont ne vazhdim 7526/12 dt 01.10.2015 fat 52 s 29336803 dt 26.12.2015 sit 7526/22 dt 28.12.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VICTORIA - AL Tirane 996,000 2015-12-23 2015-12-24 58610730012015 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative KQZ Sistem per fikjen e zjarrit kont 7790/4 dt 27.11.2015 up.82 dt 13.10.2015 fit.7790/2 dt 23.11.2015 fat 348 dt 27.11.2015 kont 7790/4 pv. dorezim 7790/5 dt 17.12.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AD - STAR Tirane 32,718,212 2015-12-23 2015-12-24 58510730012015 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative KQZ Rikonstruksion ndertesa KQZ sit. i pjesshem kont ne vazhdim 7526/12 dt 01.10.2015 fat 48 dt 17.12.2015 seria 12901799 sit.7526/21 dt 17.12.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) CONSULTING & MANAGEMENT ALBANIA Tirane 902,354 2015-12-23 2015-12-24 58710730012015 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative KQZ Mbikqyrje punime kont ne vazhdim dt.24.07.2015 nr.3388/11 fat 842 dt 18.12.2015 seria 88140842
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) CONSULTING & MANAGEMENT ALBANIA Tirane 347,383 2015-12-11 2015-12-14 54910730012015 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative KQZ Mikqyrje punime up.61 dt 01.05.2015 kont ne vazhdim 3388/11 dt 24.07.2015 fat 839 dt 07.12.2015 seria 88140839
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AD - STAR Tirane 12,594,748 2015-12-03 2015-12-04 53110730012015 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative KQZ Lik rikonstr ndertesa e kqz up 79 dt 13.08.2015 njfit 7526/10 dt 29.09.2015 kontr 7526/12 dt 01.10.2015 fat 12901797 nr 46 sit 7526/11 dt 27.11.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) CONSULTING & MANAGEMENT ALBANIA Tirane 2,817,936 2015-09-15 2015-09-16 43710730012015 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative KQZ Projekt rik. ndertese up. nr 61 dt 01.05.15 njof. fit 3388/7 dt 13.07.2015 kont 3388/1 dt 24.07.2015 pv. projekti 3388/13 dt 07.08.2015 fat 825 seria 88140825 dt 01.09.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave