Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Mbrojtjes (3535) (Mbi 3,829 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 7,439,389.00 6 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Mbrojtjes (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 649,920 2018-12-22 2018-12-26 098510170012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MIN.MBROJ. BLERJE, UP.238,05.12.2018,SHK. SP, 8694, 04.12.2018,SHK.SHSH, 8898, 04.12.2018, FOFERTE 07.12.2018, PVERBAL, 07.12.2018, FAT. 273, 13.12.2018(69334747)
Aparati i Ministrise se Mbrojtjes (3535) F.L.E.SH. Tirane 755,988 2018-12-22 2018-12-26 098410170012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MIN.MBROJ. BLERJE, UP, 234,04.12.2018,FOFERTE, 07.12.2018,SHK, 26/11,26.11.2018,PVERBAL, 1, 07.12.2018,FAT, 164,13.12.2018(68599713)FJONE, 14,13.12.2018,PVERPM, 13.12.2018
Aparati i Ministrise se Mbrojtjes (3535) InfoSoft Office Tirane 3,996,121 2018-11-22 2018-11-23 092610170012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MINISTRIA E MBROJTJES blerje tonera, autor.lidhje kont.MB 20/10 dt 29.8.18, kontrata 6418/4 dt 1.1.18,ft 228959828 dt 9.11.18, fh 12 dt 9.11.18, pvpm dt 9.12.18
Aparati i Ministrise se Mbrojtjes (3535) KALIA SHPK Tirane 311,760 2018-05-07 2018-05-15 039710170012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme UP.60,30.03.2018, FO. 03.04.2018, PV,1, 30.03.2018, PVERB. 1, 03.04.2018, FYRJ. 10, 05.04.2018, FT. 240, 05.04.2018(194090840)
Aparati i Ministrise se Mbrojtjes (3535) KALIA SHPK Tirane 837,600 2016-12-28 2016-12-30 100210170012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme UP173/1,06.12.2016,PVFOND LIMIT ,F.OFERTE 07.12.2016,NJOF,FIT. DT. 07.12.2016,FAT,191,13.12.2016(19409791)
Aparati i Ministrise se Mbrojtjes (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 888,000 2015-12-21 2015-12-22 105810170012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria e Mbrojtjes, Aparati Furnizime dhe materiale fat 307 dt 14.12.2015 s26160708 fh.14.12.15 pv.14.12.15 up.167 dt02.12.15 fit03.12.15 pv.24 dt07.12.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave