Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,092 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 9,363,386.00 106 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) JONI 5 Tirane 63,000 2018-11-19 2018-11-21 55510160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, program nr 8809/1 dt 26.10.2018 urdh nr 8809/2 dt 28.09.2018 fat 43 dt 02.11.2018 seri 66369694 shkrese 8809/3 dt 12.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) JONI 5 Tirane 81,000 2018-11-13 2018-11-16 52610160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, program nr 8351/1 dt 15.10.2018 urdh nr 8351/2 dt 15.10.2018 fat 34 dt 17.10.2018 seri 66369685 shkrese 8351/4 dt 05.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 81,000 2018-11-07 2018-11-09 51710160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, program nr 7646/1 dt 25.09.2018, urdh nr 7646/2 dt 25.09.2018, fat nr 4453 dt 27.09.2018 seri 66194453 shkrese nr 7646/4 dt 31.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 72,000 2018-11-07 2018-11-09 51810160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, program nr 8323/1 dt 12.10.2018, urdh nr 8323/2 dt 12.10.2018, fat nr 9550 dt 15.10.2018 seri 69659550 shkrese nr 8323/4 dt 31.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 81,000 2018-11-07 2018-11-09 51610160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, program nr 8435/1 dt 16.10.2018, urdh nr 8435/2 dt 16.10.2018, fat nr 9574 dt 17.10.2018 seri 69659574 shkrese nr 8435/3 dt 31.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 630,000 2018-11-07 2018-11-09 51510160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, program nr 8041/2 dt 03.10.2018, urdh nr 8041/3 dt 03.10.2018, fat nr 4482 dt 05.10.2018 seri 66194482 shkrese nr 8041/9 dt 24.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) JONI 5 Tirane 225,000 2018-11-07 2018-11-09 51410160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, program nr 8041/2 dt 03.10.2018 urdh nr 8041/3 dt 03.10.2018 fat 42 dt 04.10.2018 seri 66369693 shkrese 8041/10 dt 24.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SOFRA E ARIUT Tirane 450,000 2018-10-29 2018-11-01 49810160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, program nr 7824/1 dt 28.09.2018 urdh nr 7824/2 dt 28.09.2018 fat 38 dt 02.10.2018 seri 60745788 shkrese 7824/3 dt 24.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 81,000 2018-10-29 2018-11-01 50010160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, program nr 8213/1 dt 10.10.2018, urdh nr 8213/2 dt 10.10.2018, fat nr 9535 dt 12.10.2018 seri 69659535 shkrese nr 8213/3 dt 24.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) JONI 5 Tirane 58,500 2018-10-29 2018-11-01 49910160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, program nr 7822/1 dt 28.09.2018 urdh nr 7822/2 dt 28.09.2018 fat 20 dt 02.10.2018 seri 66369671 shkrese 7822/3 dt 24.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ERA 2000 Tirane 45,000 2018-10-11 2018-10-16 46510160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, memo nr 4407 dt 18.09.2018, program nr 4407/1 dt 18.09.2018, urdh nr 4407/2 dt 18.09.2018, fat nr 1293 dt 18.09.2018 seri 63965020 shkrese nr 4407/3 dt 03.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 135,000 2018-10-05 2018-10-10 45910160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, memo nr 3970 dt 17.08.2018, program nr 3970/1 dt 17.08.2018, urdh nr 3970/2 dt 17.08.2018, fat nr 4170 dt 20.08.2018 seri 66194170 shkrese nr 3970/3 dt 14.09.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 27,000 2018-09-18 2018-09-26 41810160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, memo nr 7080 dt 04.09.2018, program nr 7080/1 dt 04.09.2018, urdh nr 7080/2 dt 04.09.2018, fat nr 4225 dt 05.09.2018 seri 66194225 shkrese nr 7080/3 dt 12.09.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) JONI 5 Tirane 22,500 2018-09-18 2018-09-26 41510160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, memo nr 6710 dt 08.08.2018, program nr 6710/1 dt 08.08.2018 urdh nr 6170/2 dt 08.08.2018 fat 2 dt 08.08.2018 seri 66369652 shkrese 6710/4 dt 28.08.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 242,082 2018-09-18 2018-09-26 41310160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, memo nr 5496 dt 27.06.2018, program nr 5496/1 dt 27.06.2018, urdh nr 5496/2 dt 27.06.2018, fat nr 1436 dt 29.06.2018 seri 68121436 shkrese nr 5496/3 dt 09.07.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 45,000 2018-08-28 2018-08-30 38610160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, memo nr 3228 dt 19.07.2018, program nr 3228/1 dt 19.07.2018, urdh nr 3228/2 dt 19.07.2018, fat nr 4089 dt 25.07.2018 seri 66194089 shkrese nr 3228/3 dt 03.08.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) JONI 5 Tirane 90,000 2018-08-28 2018-08-30 38410160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, memo nr 3228 dt 19.07.2018, program nr 3228/1 dt 19.07.2018 urdh nr 3228/2 dt 19.07.2018 fat 45 dt 21.07.2018 seri 62273296 shkrese 3228/4 dt 03.08.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GOLDEN EAGLE Tirane 239,799 2018-08-13 2018-08-20 38010160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, memo nr 4189/2 dt 08.06.2018, program nr 4183/3 dt 08.06.2018, urdh nr 4189/4 dt 08.06.2018, fat nr 296442 dt 27.07.2018 seri 238074633 shkrese nr 4189/5 dt 31.07.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 185,000 2018-08-13 2018-08-15 37910160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, memo nr 6238 dt 20.07.2018, program nr 6238/1 dt 20.07.2018, urdh nr 6238/2 dt 20.07.2018, fat nr 4090 dt 25.07.2018 seri 66194090 shkrese nr 6238/4 dt 31.07.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CONCORD - TRAVEL TOURS Tirane 67,045 2018-08-08 2018-08-10 37010160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenz udhetimi, sherb jashte vendit, urdher 5929/1dt16.07.2018, UP 5929/2 dt 16.07.2018 ftese per oferte 5929/3 dt 16.07.2018 njoft fituesi APP dt 16.07.2018 fat 234 dt 16.07.2018 seri 66353357 shkrese 5929/4 dt 31.07.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) JONI 5 Tirane 27,000 2018-08-08 2018-08-10 36610160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, memo nr 5926 dt 12.07.2018, program nr 5926/1 dt 12.07.2018 urdh nr 5926/2 dt 12.07.2018 fat 43 dt 13.07.2018 seri 62273294 shkrese 5926/3 dt 01.08.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 45,000 2018-08-08 2018-08-10 36710160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, memo nr 5986 dt 16.07.2018, program nr 5986/1 dt 16.07.2018, urdh nr 5986/2 dt 16.07.2018, fat nr 4086 dt 24.07.2018 seri 66194086 shkrese nr 5986/3 dt 01.08.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ERA 2000 Tirane 28,000 2018-08-08 2018-08-10 36810160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, memo nr 5435 dt 25.06.2018, program nr 5435/1 dt 25.06.2018, urdh nr 5435/2 dt 25.06.2018, fat nr 965 dt 25.06.2018 seri 55440739 shkrese nr 5435/3 dt 20.07.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) Igli Vaqari Tirane 45,000 2018-07-20 2018-07-24 34310160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, pritje-percjellje, Memo nr 5375 dt 22.06.2018,program nr 5375/1 dt 27.06.2018,urdher ne 5375/2 dt 27.06.2015,fat nr 5 dt 27.06.2018,seri 60994856 shkrese nr 5375/3 dt 16.07.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 382,500 2018-07-19 2018-07-24 33810160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, memo nr 1969 dt 02.05.2018, program nr 5644/1 dt 02.05.2018 urdh nr 5644/2 dt 02.07.2018 fat 1484 dt 05.07.2018 seri 63121484 shkrese 5644/5 dt 17.07.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) JONI 5 Tirane 22,500 2018-07-12 2018-07-17 32910160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, memo nr 5612 dt 02.07.2018, program nr 5612/1 dt 02.07.2018 urdh nr 5612/2 dt 02.07.2018 fat 39 dt 02.07.2018 seri 62273290 shkrese 5612/4 dt 09.07.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) JONI 5 Tirane 36,000 2018-07-12 2018-07-17 32810160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, memo nr 5447 dt 26.06.2018, program nr 5447/1 dt 26.06.2018 urdh nr 5447/2 dt 26.06.2018 fat 30 dt 26.06.2018 seri 62273281 shkrese 5447/3 dt 09.07.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) Xhevat Vataksi Tirane 99,000 2018-07-09 2018-07-16 30710160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, memo nr 5110 dt 13.06.2018, program nr 5110/3 dt 14.06.2018, urdh nr 5110/4 dt 14.06.2018, fat nr 116 dt 15.06.2018 seri 62652216 shkrese nr 5110/6 dt 03.07.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 81,000 2018-07-09 2018-07-12 30310160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, memo nr 1969 dt 02.05.2018, program nr 1969/1 dt 02.05.2018, urdh nr 1969/2 dt 02.05.2018, fat nr 8926 dt 02.05.2018 seri 60638926 shkrese nr 1969/3 dt 27.06.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) Igli Vaqari Tirane 45,000 2018-06-20 2018-06-25 26310160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, memo nr 4601 dt 28.05.2018, program nr 4601/1 dt 28.05.2018 urdh nr 4601/2 dt 28.05.2018 fat 3 dt 29.05.2018 seri 60994853 shkrese 4601/3 dt 05.06.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 54,000 2018-06-20 2018-06-25 26410160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, memo nr 4140 dt 11.05.2018, program nr 4140/1 dt 11.05.2018, urdh nr 4140/2 dt 11.05.2018, fat nr 1037 dt 17.05.2018 seri 63121037 shkrese nr 4140/3 dt 06.06.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) JONI 5 Tirane 40,500 2018-06-13 2018-06-19 24810160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, memo nr 3864/2 dt 06.05.2018, program nr 3864/3 dt 08.05.2018 urdh nr 3864/4 dt 08.05.2018 fat 12 dt 10.05.2018 seri 62273263 shkrese 3864/5 dt 17.05.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALFRED MARKU Tirane 45,000 2018-06-13 2018-06-19 24710160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, memo nr 3833/1 dt 03.05.2018, program nr 3833/2 dt 03.05.2018 urdh nr 3833/3 dt 03.05.2018 fat 15 dt 04.05.2018 seri 59831215 shkrese 3833/4 dt 17.05.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SOFRA E ARIUT Tirane 63,000 2018-05-28 2018-05-31 22610160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, memo nr 3373 dt 18.04.2018, program nr 3373/1 dt 18.04.2018 urdh nr 3373/2 dt 18.04.2018 fat 26 dt 19.04.2018 seri 57308476 shkrese 3373/4 dt 09.05.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) JONI 5 Tirane 31,500 2018-05-16 2018-05-22 19810160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, memo nr 3129 dt 13.04.2018, program nr 3129/1 dt 16.04.2018 urdh nr 3129/2 dt 16.04.2018 fat 65 dt 16.04.2018 seri 62273216 shkrese 3129/3 dt 02.05.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) JONI 5 Tirane 49,500 2018-05-16 2018-05-22 19710160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, memo nr 3373 dt 18.04.2018, program nr 3373/1 dt 18.04.2018 urdh nr 3373/2 dt 18.04.2018 fat 67 dt 03.04.2018 seri 62273218 shkrese 3373/5 dt 09.05.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) "P I R R O" Tirane 576,000 2018-05-17 2018-05-21 20510160012018 Shpenzime per pritje e percjellje 1016001 MB, blerje dhurata per pr percjellje, kerkese 1324/1dt19.02.2018 UP 1324/3dt19.02.2018 ftese per oferte1324/4dt19.02.2018 njoftim fituesi dt 22.02.2018 fature 2dt01.03.2018seri 53967717 FH 19dt01.03.2018prverbal dt 01.03.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ETMOND MATO Tirane 45,000 2018-05-09 2018-05-15 17010160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB,shpenzime pritje percjellje, program nr 2762/1 dt 03.04.2018 urdh 2762/2 dt 03.04.2018 fat nr A0151 dt 03.04.2018 seri 55649293 shkrese 2762/3 dt 11.04.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) "P I R R O" Tirane 10,800 2018-05-09 2018-05-15 16510160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, blerje dhurate per pritje percjellje, urdher 1086/1 dt 13.02.2018 UP 1086/4 dt 13.02.2018, ftese per oferte 1086/5dt14.02.2018, njoftim fit dt 16.02.2018 fat 41 dt 19.02.2018seri53942335 FH 12dt19.02.2018 prverbal dt 19.02.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ANILA HALLO Tirane 9,000 2018-05-09 2018-05-15 16910160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, blerje dhurate per pr percjellje, program nr 2070/1 dt 07.03.2018 urdh 2070/2 dt 07.03.2018 prverbal nr 2070/3 dt 07.03.2018 fat nr 39 dt 07.03.2018 seri 10250034 FH 21 dt 07.03.2018 shkrese 2070/4 dt 04.04.2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave