Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,092 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 3,727,595.00 25 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) UNIVERS PROMOTIONS Tirane 22,428 2018-11-19 2018-11-21 55110160012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MB, blerje karta identifikimi UP 3874/3 dt 22.05.2018 ftese per oferte 3874/4 dt22.05.2018 njoftim fituesi dt24.05.2018 kontrate3874/5 dt20.06.2018 fat 3224 dt 07.11.2018seri 69406434 FH 60 dt 07.11.2018 prverbal dt 07.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) Shkëlqim Almadhi Tirane 92,040 2018-10-17 2018-10-24 48210160012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MB,blerje pompe uji, kerkese 7153 dt 07.09.2018 prverbal dt 07.09.2018, prverbal form 4 emergjence nr 7153/1 dt 07.09.2018 fature 27 dt 07.09.2018 seri 21730142 FH 48 dt 07.09.2018 shkrese 7153/2 dt 24.09.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) UNIVERS PROMOTIONS Tirane 56,820 2018-07-12 2018-07-17 33110160012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MB, blerje karta aksesi kerkese 3874/1dt22.05.2018 UP 3874/3 dt 22.05.2018 ftese per oferte 3874/4 dt22.05.2018 njoftim fituesi dt24.05.2018 kontrate3874/5 dt20.06.2018 fat 1815dt26.06.2018seri 63477225 FH34dt 26.06.2018 prverbal dt26.06.18
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) Vjollca Osmani (L61418009J) Tirane 402,840 2018-05-09 2018-05-15 16710160012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MB, blerje kafe, kerkese 1053 dt 07.02.2018 UP 1053/2 dt 08.02.2018, ftese per oferte 1053/3 dt08.02.2018, njoftim fit dt 12.02.2018 fat 47 dt 20.02.2018seri48073447 FH 10dt20.02.2018 prverbal dt 20.02.2018 shkrese 1053/4 dt 02.03.18
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 416,000 2018-05-09 2018-05-15 16610160012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MB, blerje blerje uje, kerkese 1497 dt 20.02.2018 UP 1497/2 dt 26.02.2018, ftese per oferte 1497/3 dt26.02.2018, njoftim fit dt 01.03.2018 fat 369 dt 06.03.2018seri56771669 FH 17dt06.03.2018 prverbal dt 06.03.2018 shkrese 1497/4 dt 21.03.18
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 375,000 2017-12-01 2017-12-06 398110160012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MB,blerje uje, kerkese nr 7394 dt 04.10.2017 memo nr 7394/1 dt06.10.2017UP nr 7394/2 dt06.10.2017ftese per oferte 7394/3 dt09.10.2017njoftim fituesi dt11.10.2017 fat 25191dt12.10.2017FH 47dt12.10.2017prverbal dt 12.10.2017 shkrese 7394/4
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBFLOWER Tirane 232,800 2017-10-27 2017-10-31 35910160012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MB, kerkese nr 6632 dt 11.09.2017, UP nr 6632/3 dt 14.09.2017, njoftim fit dt 18.09.2017, prverbal dt 19.09.2017, dt 20.09.2017, fat nr 436 dt 28.09.2017 seri 52928554,FH nr43 dt 28.09.2017,shkrese nr6632/4 dt04.10.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBFLOWER Tirane 117,000 2017-05-09 2017-05-12 15110160012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MPB,blerje bime natyrale dekorative, kerkese nr 3186 dt 18.04.2017, UP nr 3186/3 dt 18.04.2017, prverbal form 5 dt 18.04.2017, fature nr 184 dt 20.04.2017 seri 44697700, FH nr 10 dt 20.04.2017, prverbal dt 20.04.2017,shkrese nr3186/4 dt 05.
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SMART & FAST Tirane 315,000 2017-05-09 2017-05-12 14910160012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MPB, blerje kafe, kerkese nr 2909 dt 07.07.2017, UP nr 2909/2 dt 10.04.2017, ftese per oferte nr 2909/3 dt 11.04.2017, njoftim fituesi dt 21.04.2017 ,fature nr 170 dt 24.04.2017, FH nr 11 dt 24.04.2017, prverbal dt 14.04.2017, 19.04.2017,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 175,000 2017-04-13 2017-04-19 11210160012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MPB, blerje uje, kerkese nr 2091 dt 15.03.2017, UP nr 2091/2 dt 23.03.2017, ftese per oferte nr 2091/3 dt 23.03.2017, njoftim fituesi dt 24.03.2017, fature nr 11429 dt 28.03.2017 seri 46119629, FH nr 7 dt 28.03.2017 prverbal dt 28.03.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ARTEG. Tirane 18,640 2016-12-20 2016-12-28 49810160012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MPB, blerje materiale te tjera zyre, memo nr 8003 dt 18.11.2016, procesverbal dt 18.11.2016, procesverbal emergjence nr 8003/1 dt 18.11.2016 fature nr 1011586 dt 18.11.2016 seri 39361523, FH nr 60/1 dt 18.11.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RA-MI KOMPANI Tirane 333,600 2016-12-06 2016-12-09 46710160012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min.Pun.Brend, blerje kafe,UP nr 4055/2 dt 28.06.2016, ftese per oferte nr 4055/3 dt 28.06.2016, Njoftim fituesi dt 29.06.2016, prverbal dt 30.06.2016, njoftim fituesi nr 4055/4 dt 30.06.2016, fat nr 15 dt 01.07.2016,FH nr 24 dt 01.07.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 125,000 2016-12-07 2016-12-09 46810160012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min.Pun.Brend, blerje uje, UP nr 4967/2 dt 20.07.2016, ftese per oferte nr 4967/3 dt 20.07.2016, njoftim fituesi dt 21.07.2016, fature nr 18785 dt 22.07.2016 seri 36411285, FH nr 28 dt 22.07.2016, procesverbal dt 22.07.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) I.D.K - KONSTRUKSION Tirane 14,952 2016-11-21 2016-11-22 44010160012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min.Pun.Brendshpenzim per blerje tabela sinjalistike per vendparkim,UP nr 5717/12 dt 17.14.2016, procesverbal form 5 dt 17.10.2016, fature nr 37 dt 20.10.2016 seri 27959738, FH nr 41 dt 20.10.2016, shkrese nr 5717/13 dt 27.10.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) DREJT.RAJONALE SIGURIMEVE SHOQ TIRANE Tirane 15,792 2016-06-06 2016-06-07 23310160012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min.Pun.Brend blerje libreza te kontr te sigurimeve,shkrese nr 2317/5 dt 26.04.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 125,000 2016-03-30 2016-03-31 11110160012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001, apar min brendsh, pagese ft blerje uje, up 9.3.16, ftesa 9.3.16, fit 10.3.16, ft 7851 dt 11.3.16, sr 32024851 fh 08 dt 11.3.16,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INDRIT Tirane 99,000 2016-02-16 2016-02-17 5310160012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001,-602, apar min brendsh, pagese mater pergj up 585/2 dt 29.1.16, pv 1.2.16, ft 95 dt 4.2.16 sr 29016797, fh 3 dt 4.2.16,pvmd 4.2.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ORGES KILICA Tirane 89,000 2015-11-25 2015-11-26 47710160012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602-1016001, Aparati MPB, pagese ft dizenjim e printim banera,program 8360/1 dt 10.11.15, urdher 8360/2 dt 10.11.15, pv emergj 10.11.15, pv 4 dt 8360/3 dt 10.11.15, ft 13 dt 13.11.15 sr 7710013, fh 52 dt 10.11.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 89,500 2015-11-10 2015-11-10 45910160012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagese uje up7938/2 dt 26.10.15 ftesa 29.10.15, fituesi 2.11.15, ft 16006 dt 2.11.15 sr 26868706 fh 48 dt 2.11.15 pvmd 2.11.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 77,500 2015-07-13 2015-07-13 30210160012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagese blerje uje, up 4829/2 dt 25.6.15, pv 25.6.15, ft 5959 dt 26.6.15 sr 22535009 fh 30 dt 26.6.15, pvm dorez 26.6.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ISMAIL ALUSHANI Tirane 49,500 2015-04-21 2015-04-21 15210160012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagese blerje karta hyrese, up 4.11.13, kontr 7615/4 dt 15.11.2013, ft 03 dt 16.4.15 seri 017903, fh 17 dt 16.4.15, pjesore
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 15,120 2015-03-24 2015-03-25 11210160012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001, Aparati MPB, pagese blerje kartevizita, up1595/3 dt 17.3.15, pv 5 dt 17.3.15, fat 73 dt 19.3.15, seri 19404272, fh 15 dt 19.3.15, pv marje dor 19.3.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BUKURIJE DAJA Tirane 70,163 2015-03-20 2015-03-23 10510160012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001-602 Aparati Min P. B, pagese blerje flamuj, up 1653/2 dt 10.3.15, pv 5 10.3.15 ft 20 dt 16.3.15, sr 0016076, fh 13 dt 16.3.15 pv marje dor
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 99,900 2015-02-09 2015-02-10 4910160012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001, Aparati MPB, pagese blerje uje, up 443/1 dt 23.1.15, ftesa 26.1.15, fituesi 27.1.15, fature 380 dt 28.1.15 sr 20021730 fh7 dt 28.1.15. pvmdorezim 28.1.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IBRAHIM OSMANI Tirane 300,000 2015-01-29 2015-01-30 3210160012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001-602-Aparati i MPB, pagese blerje kafe, up 158/2 dt 12.1.15, ftesa 158/3 dt 12.1.15, fituesi 158/4 dt 14.1.15, ft 4 dt 21.1.15 sr 18936814 fh 5 dt 21.1.15, pv 21.1.15, pv mdorezim 21.1.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave