Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,092 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 42,229,577.00 13 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SINTEZA CO Tirane 444,847 2018-09-25 2018-10-01 42210160012018 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri MB, detyrim i prapambetur, per blerje kompjutera, kontrate 27/56 dt 11.12.2015, fature 2626 dt 16.12.2015 seri 20527876 shkrese 150 dt 29.12.2017, nr 156 dt 07.02.2018, FH nr 63 dt 16.12.2015, shkrese nr 4057/2 dt 21.09.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 385,204 2018-01-30 2018-01-31 5291110160012017 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri MB,PT blerje printera, UP nr22dt23.05.2017 njoftim fit 22/38dt01.11.2017,autorizim22/41dt10.11.2017kontr1413/2dt18.12.2017urdh 1413/6dt20.12.2017fat1104dt29.12.2017seri57499356FH 75dt29.12.2017prverbdt29.12.2017 shkrese 1413/7dt29.12.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SINTEZA CO Tirane 57,600 2017-12-26 2017-12-29 48510160012017 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri MB, blerje router, UP22 dt23.05.2017njoft fituesi22/24dt03.10.2017autorizim22/31 dt23.10.2017kontr1381/1dt04.12.2017urdh nr14381/5dt04.12.2017 fat nr2396 dt11.12.2017seri33851056FH62dt11.12.2017prverbal dt 11.12.2017 shkrese 1381/6dt18.12.
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SINTEZA CO Tirane 281,880 2017-12-27 2017-12-29 49710160012017 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri MB,blerje switch,router per DPGJC UP22dt23.05.2017 njoft fit 22/24 dt03.10.2017 autorizim22/31dt23.10.2017kontr1443dt22.11.2017urdh1443/1dt23.11.2017fat2377dt07.12.2017seri33851037FHdt07.12.2017prverbal dt08.12.2017shkrese1443/2dt22.12.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SINTEZA CO Tirane 565,452 2017-12-27 2017-12-29 49610160012017 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri MB, blerje UPS per DPGJC UP22dt23.05.2017 njoft fit 22/24 dt03.10.2017 autorizim22/33dt23.10.2017kontr1442dt22.11.2017urdh1442/1dt23.11.2017fat2376dt07.12.2017seri33851036FHdt07.12.2017prverbal dt08.12.2017shkrese1442/2dt21.12.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 2,400,614 2016-12-29 2016-12-30 53010160012016 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri MPB, blerje printera per DPGJC, UP nr 16 dt 29.04.2016, Njoftim fituesi nr 16/59 dt 02.11.2016, autorizim nr 16/60 dt 03.11.2016, kontrate nr 1308/1 dt 30.11.2016, fature nr 1024 dt 23.12.2016 seri 43726241, FH nr 69 dt 23.12.2016,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INFOSOFT SYSTEM Tirane 20,495,800 2016-12-16 2016-12-20 48910160012016 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri MPB, blerje kompjutera, desktop, workstation per DPGJC, UP nr 16 dt 29.04.2016, njoft fituesi nr 16/20 dt 29.07.2016, kontr nr 16/45 dt 14.09.2016, urdh nr 16/46 dt 14.09.2016, fat nr 80757331 dt 27.10.2016,nr 80757411,80757410 dt 03.11.'16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INFOSOFT SYSTEM Tirane 1,133,701 2016-12-16 2016-12-20 48710160012016 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri MPB, blerje UPS per DPGJC, UP nr 16 dt 29.04.2016, njoftim fituesi nr 16/20 dt 29.07.2016, kontrate nr 16/39 dt 14.09.2016, urdh nr 16/40 dt 14.09.2016, fature nr 80757330 dt 27.10.2016, 80757412 dt 03.11.2016, FH nr 45 dt 27.10.2016, nr 49
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SINTEZA CO Tirane 370,794 2015-12-23 2015-12-24 54610160012015 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagese kontr 27/56 dt 11.12.15, fitues 23.10.15, ft 2626 dt 16.12.15, sr 20527876 fh 63 dt 16.12.15 urdher 27/57 dt 15.12.15, pvmd 16.12.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SINTEZA CO Tirane 15,093,449 2015-12-23 2015-12-24 54710160012015 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagese kontr 27/54 dt 4.12.15, fitues 23.10.15, ft 2624 dt 16.12.15, sr 20527874 fh 64 dt 16.12.15 urdher 27/50 dt 4.12.15, pvmd 16.12.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SINTEZA CO Tirane 4,356 2015-12-11 2015-12-14 51010160012015 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri 1016001, Aparati MPB, pagese ft blerje ups-sa, kontr 27/39 dt 4.11.15, shkrese 27/52 dt 4.12.15, up 27 dt 4.5.15, fitues 27/8 dt 27.8.15, ft 2194 dt 6.11.15 sr 20527394 , fh 54 dt 6.11.15, pvmd 6.11.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 386,040 2015-12-10 2015-12-10 50810160012015 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri 1016001, Aparati MPB, pagese ft fotokopje e printera, up 27 dt 4.5.15, fitues 27/8 dt 27.8.15, kontr 27/22 dt 29.9.15, ft 734 dt 6.11.15 sr 27767132 fh 55 dt 6.11.15, pvmd 6.11.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SINTEZA CO Tirane 609,840 2015-12-02 2015-12-03 50310160012015 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri 1016001, Aparati MPB, pagese kontr 27/20 dt 29.09.15, ups,up 27 dt 4.5.15, fitues 27/8 dt 27.8.15, ft 2163 dt 03.11.15, sr 20527363 fh 50 dt 04.11.15, urdher 27/37 dt 4.11.15,shkrese 27/47 dt 27.11.15, pvmd 04.11.15,
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave