Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AlmaMarko 1,788,620.00 14 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 906,690 2018-07-06 2018-07-10 40210140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.2 dt.11.01.2018 serial 11835834
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 12,870 2017-07-25 2017-07-26 29310140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr 4405 dt.07.07.2017, fature nr.22 dt.11.07.2017 (11835820)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 208,350 2017-07-11 2017-07-13 24510140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr.3093 dt.09.05.2017, fature nr.15 dt.10.05.2017 (10835813)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 26,620 2017-05-05 2017-05-08 17110140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi muaji janar 2017. Urdher 2312 dt.05.04.2017; Fature nr.13 dt.06.04.2017 (10835811)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 74,770 2017-03-16 2017-03-31 9210140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 1391 dt.27.02.2017, fature 7 dt.24.02.2017 (10835805)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 46,340 2017-02-07 2017-02-09 3310140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 8545 dt.30.12.2016, fature 46 dt.22.12.2016 (10289947)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 89,440 2016-12-30 2017-01-06 69010140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese perkthimi. Urdher 8297 dt.19.12.2016; Fature 43 dt.15.12.2016 (10289944)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 23,530 2016-12-28 2016-12-30 67210140012016 Shpenzime per honorare Min e Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr.8246 dt.16.12.2016; Fature 40 dt.07.12.2016 (10289940)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 145,030 2016-12-05 2016-12-06 60310140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese perkthimi. Urdher 7825 dt.30.11.2016, Fat.38 dt.21.10.2016 (10289938)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 7,870 2016-11-16 2016-11-18 53910140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 7409 dt.10.11.2016; fat.33 dt.03.10.2016(10289933)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 43,340 2016-10-14 2016-10-18 48510140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 6722 dt.10.10.16. Fat.28 dt.08.09.2016 (10289928)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 130,880 2016-09-09 2016-09-13 39610140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 5923 dt.05.09.2016. Fat.24 dt.22.07.2016 (10289924)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 45,850 2016-06-14 2016-06-15 26810140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi. Urdh. 3950 dt.25.05.2016; Fat.9 dt.12.04.2016 (10289909)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 27,040 2016-05-18 2016-05-19 20410140012016 Shpenzime per honorare 1014001 -Min.Drejt. Sherbim perkthimi urdher min 2774 date 11.04.2016 fat nr 3 date 31.03.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave