Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ARSALD 1,340,496.00 8 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 36,240 2017-12-05 2017-12-06 45710140012017 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore Min. Drejtesise Riparime Elektrike, fat. nr 47 dt 14.09.2017, proc. verbal dt 14.09.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 37,680 2017-09-07 2017-09-08 36010140012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise punime hidraulike,elektrike. PV form.4 dt.14.08.2017, situacion dt.14.08.2017, Fature 36 dt.14.08.2017 (44296238)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 14,136 2017-09-07 2017-09-08 36110140012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise riparime hidraulike,elektrike. PV form.4 dt.12.07.2017, situacion dt.12.07.2017, Fature 33 dt.12.07.2017 (44296235)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 49,920 2016-12-23 2016-12-27 68310140012016 Sherbime te tjera Min Drejtesise riparim dritare ne zyra. UP dt.13.12.2016; Proces verbal form.5 dt.13.12.2016; Fature 83 dt.13.12.2016 (29109896); Proces verbal realizim sherbimi dt.13.12.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 917,520 2016-05-31 2016-06-02 248101400120161 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Min Drejtesise rikonstr. ambjentesh.Kontr. dt.2134/5 dt.29.03.2016, situac. dt.20.04.16, FTSH 32 dt.20.04.16 ( 29109845)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 114,000 2015-12-31 2016-01-13 78710140012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 602-Ministria e Drejtesise sherbime,up nr 8240/1 dt 30.12.2015,pv dt 30.12.2015,fat nr 83 dt 30.12.2015,seri 29109813
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 156,000 2015-12-31 2016-01-13 78210140012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 602-Ministria e Drejtesise mirembajtje godine,up nr 8173/1 d t28.12.2015,njoftim fit dt 29.12.2015,fat nr 82 dt 3012.2012,seri 29109812
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 15,000 2015-12-03 2015-12-04 64310140012015 Sherbime te tjera 602-Ministria e Drejtesise sherbime,up nr 72151/1 dt 18.11.2015,pv dt 18.11.2015,fat nr 60 dt 18.11.2015,seri 17330090
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave