Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ANDAKAÇI 214,660.00 7 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAÇI Tirane 15,470 2018-07-06 2018-07-10 40310140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.9 dt.12.06.2018 serial 13935809
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAÇI Tirane 21,190 2016-12-23 2016-12-27 67310140012016 Shpenzime per honorare Min e Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr.8246 dt.16.12.2016; Fature 22 dt.19.09.2016 (10242272)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAÇI Tirane 88,770 2015-11-17 2015-11-18 57310140012015 Shpenzime per honorare 602-Ministria e Drejtesise shpenzime perkethimi,U.M nr 7044 dt 10.11.2015,fat nr 1,6,48 d t20.07.2015,24.07.2015,04.08.2015,seri 726798,8155051,8155056
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAÇI Tirane 18,330 2015-09-15 2015-09-16 43410140012015 Shpenzime per honorare 602-Ministria e Drejtesise sherbime perkethimi,urdhe minist nr 5690 dt 09.09.2015,fat nr 34 dt 23.05.2015,seri 7269784
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAÇI Tirane 38,350 2015-07-13 2015-07-13 34010140012015 Shpenzime per honorare 1014001 Ministria e Drejtesise pages sherb perkthimi urdh 4486 dt 29.6.15 ft 28 dt 30.4.15 s 7269778
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAÇI Tirane 7,200 2015-03-30 2015-03-31 14210140012015 Shpenzime per honorare 1014001 Ministria e Drejtesise sherbim perkthimi,urdher min nr 1973 dt 12.03.2015fat nr 50 DT 07.01.2015 SR 7269750
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAÇI Tirane 25,350 2015-01-22 2015-01-23 810140012015 Shpenzime per honorare 1014001 Ministria e Drejtesise SHERBIME PERKTHIMI URDHER MIN 707 DT 29.12.14 FAT 30 D T 21.10.14 SR 7269730
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave