Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AMADEUSTRAWELLANDTOURS 6,166,249.00 32 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 274,050 2018-12-18 2018-12-21 70010140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, Bilete Avioni Aut nr 10701 dt 22.10.18, up nr 10701/2 dt 7.11.18, ft ofert 10701/3 dt 7.11.18, njoft fit 08.11.18, ft nr 274 seri 71132038
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 153,216 2018-12-18 2018-12-21 69610140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni. Autorizim nr.10207 dt 9.10.2018, UP 10207/2 dt 9.10.2018, ftese per ofert nr. 10207/3dt 9.10.18, njoft fituesi 9.10.2018, fature nr 273 dt.14.12.2018 serial 71132037
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 121,716 2018-10-22 2018-10-24 57910140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni. Autorizim nr.9350/6 dt 25.09.2018, UP 9350/8 dt 25.09.2018, ftese per ofert nr. 9350/9 dt 25.09.18, njoft fituesi 25.09.2018, fature nr 91 dt.04.10.2018 serial 63902142
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 41,250 2018-09-19 2018-09-21 53910140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni autoriz nr8035 dt 17.07.2018, UP 8035/2 dt 17.7.2018, ft ofert 8035/3 dt 17.7.18, njoft fit 17.7.2018, ft nr 39 seri 63902439
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 419,000 2018-07-13 2018-07-18 44210140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni U.Prok. nr 5916/3 dt 14.06.2018, ftes per oferte nr59161/4 dt 14.06.2018, vleresim perf APP dt.14.06.2018,fature nr.18 dt.26.06.2018 seri 63902068
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 109,000 2018-07-13 2018-07-18 43810140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni U.Prok. nr 6733/3 dt 14.06.2018, ftes per oferte nr.6733/4 dt 14.06.2018, vleresim perf APP dt.14.06.2018,fature nr.16 dt.21.06.2018 seri 63902066
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 109,855 2018-07-13 2018-07-18 44010140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni U.Prok. nr 6791/2 dt 14.06.2018, ftes per oferte nr.6791/3 dt 14.06.2018, vleresim perf APP dt.14.06.2018,fature nr.17 dt.22.06.2018 seri 63902067
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 65,000 2018-06-13 2018-06-19 34610140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bilete avioni, autorizim nr 5023/1 dt 3.5.18, up nr 5023/2 dt 8.5.18, ftes ofert nr 5023 dt 08.5.18, njf dt 8.5.18, ft nr 496 seri 54223887
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 227,900 2018-06-13 2018-06-19 34510140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bilete avioni, autorizim nr 4913/3 dt 16.5.18, up nr 4913/6 dt 16.5.18, ftes ofert nr 4913/7 dt 16.5.18, njf dt 16.5.18, ft nr 498 seri 54223889
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 199,990 2018-05-08 2018-05-10 26210140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni up nr 2630/6 dt 4.4.18, ftes ofert nr.2630/7 dt 4.4.18, njoft fituesi 4.4.2018, ft seri 54223841
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 229,500 2018-04-27 2018-05-02 21910140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise , bilete avioni, Tirane Vien Tirane, up nr 4412 dt.10.7.17, ft ofert 11.07.2017, njoft fit dt 12.7.17, ft seri 39300849
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 385,000 2018-04-16 2018-04-18 17410140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni autoriz nr 2262/2 dt 16.03.2018, UP 2262/3 dt 16.3.2018, ft ofert 2262/4 dt 16.3.18, njoft fit 16.3.2018, ft seri 54223820
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 209,990 2018-03-02 2018-03-07 9010140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bileta avioni, Autoriz nr 1466 dt 2.2.18, UP 1466/1 dt 2.2.18, ft ofert 1466/2 dt 2.2.18, njf dt 2.2.18, ft serial 54223727
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 41,540 2018-03-02 2018-03-07 9310140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bileta avioni, Autoriz nr 1052 dt 25.1.18, UP 1052/2 dt 25.01.18, ft ofert 25.1.18, njf dt 25.01.18, ft serial 54223693
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 459,000 2018-01-30 2018-01-31 557110140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bilete avioni um 6042/3 dt 18.10.17, up 6109 18.10.2017 serial 54223560
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 98,420 2018-01-30 2018-01-31 574110140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bilet avioni , um 4811 /1 dt 4.8.17, up 4811/2 dt 18.8.17, njf dt 22.8.17, pv nr1 dt 22.8.17, ft serial 52889432
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 64,722 2018-01-30 2018-01-31 571110140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise Bileta avioni, UM 7436 dt 5.12.17 UP 7436/1 dt 5.12.17 serial ft 54223658
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 30,000 2018-01-30 2018-01-31 613110140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise hotel, um 6109/1 13.10.17 ft 13.10.17, serial ft 54223559
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 255,000 2018-01-30 2018-01-31 587110140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bilet avioni dhe hotel, up 4475/13 28.917, ft ofert 28.9.17, njf 2.10.17, ft serial 54223539
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 165,000 2018-01-30 2018-01-31 614110140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bilet avioni dhe hotel, um 5545 dt 19.9.17, up 5545/2 dt 21.9.17, serial ft 54223538
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 59,000 2017-12-20 2017-12-29 52710140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise Bilete Avioni UM. nr 6268/1 dt 20.11.2017, UP nr.6268/3 dt 21.11.2017, FT nr 146 dt. 04.12.2017 (54223596)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 475,000 2017-12-20 2017-12-29 52810140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise Bilete Avioni UM. nr 6629/1 dt 9.11.2017, UP nr.6629/2 dt 09.11.2017, FT nr 127 dt. 21.11.2017 (54223578)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 47,000 2017-12-20 2017-12-28 52910140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise Bilete Avioni UM. nr6510/2 dt 9.11.2017, UP nr.6510/3 dt 15.11.2017, FT nr 128 dt. 21.11.2017 (54223579)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 141,000 2017-09-07 2017-09-08 37110140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bileta avioni. Urdher 3461 dt.24.05.2017 UP 3461/1 dt.26.05.2017 Njoftim APP dt.30.05.2017 fature 185 dt.06.06.2017 (39300959)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 58,000 2017-09-07 2017-09-08 36210140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bileta avioni. Urdher 3010/1 dt.11.05.2017 UP 3010/2 dt.07.06.2017 Njoftim APP dt.09.06.2017 fature 207 dt.30.06.2017 (39300981)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 122,000 2017-09-07 2017-09-08 37010140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bileta avioni. Urdher 4308/1 dt.04.07.2017 UP 4308/2 dt.04.07.2017 Njoftim APP dt.06.07.2017 fature 225 dt.07.07.2017 (39300999)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 190,000 2017-06-02 2017-06-06 21110140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise rezervim bileta dhe hotel, udhetim jashte vendit. UP 05.05.2017, Proces verbal nr.2 KBV dt.09.05.2017, Fature 123 dt.15.05.2017 (39300924)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 164,000 2017-04-27 2017-05-02 15310140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bileta avioni dhe rezervim hoteli. Urdher nr 1200/7 dt.12.04.2017, UP nr.1200/8 dt.12.04.2017, PV nr.2 KBV dt.14.04.2017, fature nr.92 dt.18.04.2017 (39300792)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 790,000 2017-04-27 2017-05-02 15210140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bileta avioni dhe rezervim hoteli. Urdher nr 909/24 dt.12.04.2017, UP nr.909/25 dt.12.04.2017, PV nr.3 KBV dt.14.04.2017, fature nr.95 dt.18.04.2017 (39300795)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 95,600 2017-03-15 2017-03-17 8310140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bileta avioni dhe rezervim hoteli. UP 20.02.2017, PV nr.1 KBV dt.21.02.2017, njoftim fituesi dt.21.02.2017, Fature 56 27.02.2017 (39300756)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 201,000 2017-02-14 2017-02-17 5210140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bileta avioni, akomodim ne hotel. UP 23.01.2017; Vleresim APP dt.24.01.2017, Fature 10 dt.25.01.2017 (39300711)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 164,500 2016-04-22 2016-04-22 17710140012016 Udhetim jashte shtetit 1014001 -Min.Drejt. Bileta avioni urdher Min nr 1108 date 09.02.2016 up nr 1108/2 date 10.02.2016 app 11.02.2016 fat nr 86 date 15.02.2016 sr 8924342
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave