Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
"PIRRO" 675,000.00 3 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 24,000 2018-06-28 2018-06-29 37810140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min. Drejtesise, pritje percjellje, UP nen 100.000 lek nr 4913/10 dt 16.5.2018, PV.m dorezim dt 21.5.18, fh nr 43 dt 21.5.18, ft nr 10 serial 53967725
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 15,000 2016-03-04 2016-03-04 7910140012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1014001 Min.Drej pritje-percjellje,urdher nr 1108/1 dt 11.02.2016,up nr 1108/3 dt 12.02.2016,pv dt 12.02.2016,fat nr 171 dt 12.02.2016,seri 27893722,fh nr 6 dt 12.02.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 636,000 2015-08-21 2015-08-24 40710140012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1014001 Ministria e Drejtesise materiale,up nr 1246/1 dt 22.07.2015,ftese per oferte dt 22.07.2015,vleresi per dt 23.07.2015,fat nr 22 dt 28.07.2015,seri 22039722,fh nr 39 dt 28.07.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave