Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 674,120.00 6 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E RREGJISTR. TE PASURIVE TIRANE Tirane 7,700 2018-09-11 2018-09-14 52810140012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Min Drejtesise sherbim regjistrim kalim pronesie. VKM 518 dt.20.09.2017, Urdher 5619.2 dt.18.10.2017, Shkrese 7111.1 dt.24.10.2017 Fature 35750 dt.17.04.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PC STORE Tirane 20,000 2018-06-13 2018-06-19 34710140012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Min. Drejtesise blerje switch me 5 porta, up nen 100.000 lek nr 6123 /1 dt 30.5.18, pv. marjes dorezim dt 30.5.18, fh nr 47 dt 30.05.18, ft nr d2118 dt 30.05.2018, seri 64316168
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) NATASHA VASKA Tirane 235,200 2018-01-30 2018-01-31 570110140012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Min. Drejtesise materiale hidraulike, up 5889/2 dt 20.12.17, pv 26.12.17, fh dt 26.12.17, serial 45634772
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) NOART Tirane 332,160 2018-01-30 2018-01-31 563110140012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Min. Drejtesise blerje mat.elektrike up. 5738/1 dt 19.12.17, pv dt 22.12.17, fh dt 22.12.17, serial 55747465
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COMFORT Tirane 48,000 2017-12-15 2017-12-18 48910140012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Min. Drejtesise shpenzime te tjera materiale
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Entela Naqellari Tirane 31,060 2015-11-11 2015-11-12 54410140012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 602-Ministria e Drejtesise shpenzime perkethimi,U.M nr 6644/1 dt 06.11.2015, fat nr 40,42 dt 16.06.2015,29.06.2015,seri 6056542,6056544
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave