Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2,946,220.00 35 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 18,000 2018-12-18 2018-12-21 69710140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min. Drejtesise , Pritje percjellje, UP 12140/1 dt 7.12.18, ft ofert 12140/2 dt 07.12.18, klasifik perf dt 11.12.18, ft nr.254931955 dt 11.12.18, fh 92 dt 11.12.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BAR RESTAURANT PIAZZA Tirane 33,550 2018-12-11 2018-12-14 67310140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min. Drejtesise , Pritje percjellje delegacion i huaj-dreke zyrtare, Urdher nr. 11533/2 dt13.11.2018, proces verbal folml 4/1 kbvv dt 13.11.18, ft nr 703 serial 71108419
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EBG Tirane 46,980 2018-10-24 2018-10-26 59810140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise, pritje percjellje um 9970/1 dt 02.10.18,up 9970/2 dt 02.10.18,pv formul nr4/1 dt 02.10.18, ft 12 ser 60438662
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EBG Tirane 39,000 2018-10-24 2018-10-26 59210140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise, pritje percjellje um 8996/1 dt 04.09.18,up 8996/3 dt 06.9.18,pv formul nr4/1 dt 4.9.18, ft 77 ser 60427077
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 30,000 2018-10-08 2018-10-10 56510140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min. Drejtesise , Pritje percjellje, UP 9378/1 dt 13.09.18, ft ofert 9378/2 dt 13.9.18, klasifik perf dt 14.9.18, ft 30095 dt 17.9.18 seri 56773197, pv marjes dorezim dt 17.9.18 fh 65 dt 17.9.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EBG Tirane 27,650 2018-08-03 2018-08-08 48110140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min. Drejtesise, Pritje percjellje, up 7966/5 dt 16.7.2018, f4 dt 16.7.18, um 7966/1 dt 16.7.18, pv.m dorezim dt 16.7.18, ft nr 17 serial 60427217
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIOS GASTRONOMI Tirane 7,140 2018-08-03 2018-08-08 47610140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise pritje percjellje, Urdher nr.7966 dt.16.07.2018, UP 7966/3 dt.16.07.2018, PV KPBV dt.16.07.2018, PV marrje ne dorezim dt.17.07.2018,Fature 442 dt.17.07.2018 serial 62351596
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 71,280 2018-07-27 2018-07-30 46210140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise pritje percjellje.Urdher Ministri 6685 dt 1306.2018, pv sherbimi 28.06.2018, ft nr 68 serial 43095419
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 240,000 2018-07-13 2018-07-18 44810140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise pritje percjellje. Urdher prok 226/2 dt.23.05.2018, PV form 4/1 dt.23.05.2018, Proces verbal sherbimi dt.20.06.2018, Fature nr.79 dt.20.06.2018 serial 64824854
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 24,000 2018-06-28 2018-06-29 37810140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min. Drejtesise, pritje percjellje, UP nen 100.000 lek nr 4913/10 dt 16.5.2018, PV.m dorezim dt 21.5.18, fh nr 43 dt 21.5.18, ft nr 10 serial 53967725
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLEJAD Tirane 67,500 2018-06-20 2018-06-25 368110140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min. Drejtesise , blerje librash, up nr 4913/9 dt 16.5.2018, pv.m dorezim dt 25.5.18, fh nr 46 dt 25.5.18, ft nr 7 seri 62270757
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 225,500 2018-06-13 2018-06-19 34110140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min. Drejtesise shpenzim pritje percjellje, UP 5725/1 dt.21.05.18, FT ofert nr 5725/2 dt 21.05.2018, njf 22.02.18, pv m.dorezim dt 24.5.18 ft nr.3671 serial 62623871, FH nr 45 dt 24.05.18,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIOS GASTRONOMI Tirane 12,015 2018-05-28 2018-05-31 31210140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min. Drejtesise pritje percjellje, um nr 5285 dt 10.05.18, up nr 5285/2 dt 10.5.18, pv m.dorezim dt 11.05.18, ft nr 277 seri 38810323
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BAR RESTAURANT PIAZZA Tirane 10,700 2018-05-17 2018-05-21 28310140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min. Drejtesise Pritje percjellje, um nr 4408 dt 18.4.18, Up 4408/2 dt 18.4.18, ft seri 59793962
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EBG Tirane 80,160 2018-04-05 2018-04-10 15310140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise, pritje percjellje up 2383/2 dt 23.2.18, formulari 4/1 dt 23.2.18, um 2383 dt 23.2.18, ft seri 55647272
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Anton Prenga Tirane 54,100 2018-03-02 2018-03-07 890140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min. Drejtesise pritje percjellje, Urdher Ministri 7549/2 dt 08.12.2017, ft serial 52361299
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 232,200 2018-03-05 2018-03-07 9610140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min. Drejtesise shpenzim pritje percjellje, UP 2160/1 dt.19.02.18, FT ofert nr 2160/2 dt19.02.18, njf 21.02.18, ft serial 58727707, FH nr 21 dt 22.02.18, UKMD nr 280 dt 22.02.18, pv mdorezim dt 22.02.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 29,995 2017-12-20 2017-12-29 51410140012017 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Drejtesise pritje percjellje Uje, UP nr. 6325/2 dt. 13.11.2017 FT seri 51169183 fh 85 dt 15.11.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,100 2017-09-20 2017-09-22 38210140012017 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise shp. pritje percjellje Up dt.26.05.17 PV5 dt.26.05.17 fat 14 26.05.17 (13689614)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 300,000 2017-09-20 2017-09-21 38010140012017 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise pritje percjellje UP dt.25.08.2017 Njoftim fituesi APP dt.29.08.2017, Fat.6098 dt.29.08.2017 (52377298), FH 61 dt.29.08.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SOFRA E ARIUT Tirane 49,400 2017-04-26 2017-04-28 15010140012017 Shpenzime per pritje e percjellje MIn Drejtesise pritje delegacion i huaj. Urdher 1500/2 dt.06.04.2017, program dt.06.04.2017, fature nr.04 dt.10.04.2017 (44312804)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 70,800 2017-04-24 2017-04-26 13910140012017 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise shpenzime pritje percjellje, uje. UP 1679/1 dt.05.04.2017,PV form.5 dt.05.04.2017, Fature 5328 dt.05.04.2017 (46111728), FH 20 dt.05.04.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 299,000 2017-03-15 2017-03-17 8210140012017 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise shpenzime pritje percjellje- kafe, qumesht. UP dt.14.02.2017, PV nr.1 KBV dt.15.02.2017, fature 1478 dt.17.02.2017 (4522078), FH 10 dt.17.02.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GECI Tirane 28,000 2017-03-15 2017-03-17 8410140012017 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise pritje percjellje - dreke zyrtare. UP dt.14.02.2017, PV form.5 dt.14.02.2017, Fature 2172 dt.15.02.2017 (45392172)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 27,900 2016-12-28 2016-12-30 70410140012016 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise shpenzime pritje. UP dt.05.12.2016; proces verbal form.5 dt.05.12.2016; fature 36551 dt.05.12.2016; FH 99 dt.05.12.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 160,800 2016-05-31 2016-06-06 22810140012016 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise shpenz. pritje UP dt.07.03.16, Njoftim fituesi dt.09.03.16 Fat.7355 dt.11.03.16 (32025355), FH nr.19 dt.11.03.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 276,000 2016-03-24 2016-03-24 13410140012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1014001 -Min.Drejt. Shpenzime pritje, up nr 1821/1 date 09.03.2016 app 10.03.2016 fat 53 date 11.03.2016 fh nr 20 date 11.03.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 15,000 2016-03-04 2016-03-04 7910140012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1014001 Min.Drej pritje-percjellje,urdher nr 1108/1 dt 11.02.2016,up nr 1108/3 dt 12.02.2016,pv dt 12.02.2016,fat nr 171 dt 12.02.2016,seri 27893722,fh nr 6 dt 12.02.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 60,000 2015-09-25 2015-09-25 45610140012015 Shpenzime per pritje e percjellje 602-Ministria e Drejtesise pritje-percjellje,up nr 5492/1 dt 02.09.2015,njoftim dt 04.09.2015,fat nr 10068,10574 dt 04.09.2015,07.09.2015,fh nr 52,53 dt 04.09.2015,07.09.2015,seri 246321768,24046674
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 24,000 2015-05-20 2015-05-21 25310140012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1014001 Ministria e Drejtesise Shpenzime pritje up nr 3272/1 dt 14.05.2015 pv nr 5 dt 14.05.2015 fat nr 3019 dt 14.05.2015 sr 21221019 fh nr 28 dt 15.05.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SOFRA E ARIUT Tirane 64,450 2015-05-11 2015-05-11 21310140012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1014001 Ministria e Drejtesise DREKE PUNE URDHER mIN.2803 dt.16.04.15 program 16.04.15 ft.30 dt.20.04.2015(20135380)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 276,000 2015-04-14 2015-04-14 15310140012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1014001 Ministria e Drejtesise shpenzime pritje,up nr 1723/1 dt 17.03.2015 app 19.03.2015 fat nr 1955 dt 20.03.2015 sr 20115605 fh nr 11 dt 20.03.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) FATMIR XHAFERI Tirane 7,000 2015-03-13 2015-03-16 11910140012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1014001 Ministria e Drejtesise BLERJE DHURATA UP NR 751/1 DT 30.01.2015 PV NR 5 DT 30.01.2015 FAT 16 DT 30.01.2015 SR 11201716 FH NR 1/3 DT 31.01.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HALIL VATHI Tirane 14,500 2015-03-13 2015-03-16 12110140012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1014001 Ministria e Drejtesise BLERJE DHURATA. 751/1 DT 30.01.2015 PV NR 5 DT 30.01.2015 FAT NR 43 DT 30.01.2015 SR 0004843 FH NR 1/1 DT 30.01.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HALIL VATHI Tirane 13,500 2015-03-13 2015-03-16 12010140012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1014001 Ministria e Drejtesise BLERJE DHURATA. UP NR 751/1 DT 30.01.2015 PV NR 5 DT 30.01.2015 FAT NR 40 DT 30.01.2015 SR 0004840 FH NR 1/2 DT 30.01.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave