Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 4,280,900.00 38 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 464,040 2018-12-06 2018-12-07 66710140012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min Drejtesise mirembajtje automjetesh. Kontrate ne vazhdim nr.3442/7 dt.14.05.2018, akt kolaudimi dt.12.11.18-14.11.18, fat.226170004 dt.12.11.18,226170005 dt.12.11.18,226170015 dt.13.11.18,226170017 dt.13.11.18,226170024 dt.14.11.18,22617
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 201,600 2018-08-29 2018-08-31 51210140012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min Drejtesise mirmbajtje automjeti kontrat 3442/7 dt 14.5.18, auto 3442/10 dt 4.6.18, urdher 3442/9 16.5.18, akt kolaud dt 30.7.18, ft 226139758, 226139757, 226139759,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 102,720 2018-08-29 2018-08-31 51310140012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min Drejtesise mirmbajtje automjeti, kontrate nr 3442/7 dt 14.05.18, autorizim nr 3442/10 dt 4.6.18, urdher 3442/9 dt 16.5.18, akt kolaudimi dt 31.7.18, ft 226139773, 226139774, 226139775
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 64,212 2018-04-25 2018-04-27 21410140012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min Drejtesise mirmbajtje automjeti targa TR 0165 Z, kontr shtese nr 1839 dt 19.2.18, akt kolaudim dt 10.4.18, ft seri 226139130, fh nr 6 dt 10.4.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 46,572 2018-04-25 2018-04-27 21010140012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min Drejtesise mirmbajtje automjeti targa TR1562T, kontr shtese nr 1839 dt 19.2.18, akt kolaudim dt 5.4.18, ft seri 226139105, fh nr 1 dt 4.4.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 20,796 2018-04-25 2018-04-27 21510140012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min Drejtesise mirmbajtje automjeti targa AA543RP, kontr shtese nr 1839 dt 19.2.18, akt kolaudim dt 4.4.18, ft seri 226139106, fh nr 2 dt 4.4.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 18,300 2018-04-25 2018-04-27 21210140012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min Drejtesise mirmbajtje automjeti targa TR 5466L, kontr shtese nr 1839 dt 19.2.18, akt kolaudim dt 5.4.18, ft seri 226139114, fh nr 4 dt 5.4.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 34,692 2018-04-25 2018-04-27 21310140012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min Drejtesise mirmbajtje automjeti targa TR 1561T, kontr shtese nr 1839 dt 19.2.18, akt kolaudim dt 10.4.18, ft seri 226139129, fh nr 5 dt 10.4.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 18,804 2018-04-25 2018-04-27 21110140012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min Drejtesise mirmbajtje automjeti targa AA392PI, kontr shtese nr 1839 dt 19.2.18, akt kolaudim dt 5.4.18, ft seri 226139113, fh nr 3 dt 5.4.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 134,304 2018-01-30 2018-01-31 554110140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min. Drejtesise riparim auto, tr1562t, kont 1510/7 12.5.17, serial 226138588,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 79,992 2018-01-30 2018-01-31 553110140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min. Drejtesise riparim auto. kont 1510/7 dt 12.5.17, pv 1, 2, 3 serial ft 226138589
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 68,076 2018-01-30 2018-01-31 555110140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min. Drejtesise riparim auto. kont 1510/7 dt 12.5.17, pv 1, 2, 3 serial ft 226138597, tr4136m , aa543rp
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 58,800 2017-12-18 2017-12-20 50710140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min. Drejtesise riparim dhe sherbim auto AA392PI, UP. 1483/1 dt 09.03.2017 , ft nr.226138338 dt.09.11.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 98,424 2017-12-18 2017-12-20 50510140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min. Drejtesise riparim dhe sherbim auto TR0165Z, UP. 1483/1 dt 09.03.2017 , ft nr.226138481 dt.05.12.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 39,204 2017-12-18 2017-12-20 51010140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min. Drejtesise riparim dhe sherbim auto TR5466L, UP. 1483/1 dt 09.03.2017 , ft nr.226138325 dt.07.11.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 27,000 2017-12-18 2017-12-20 50610140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min. Drejtesise riparim dhe sherbim auto AA392PI, UP. 1483/1 dt 09.03.2017 , ft nr.226138474 dt.04.12.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 90,828 2017-12-18 2017-12-20 50810140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min. Drejtesise riparim dhe sherbim auto TR0165Z, UP. 1483/1 dt 09.03.2017 , ft nr.226138337 dt.09.11.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 49,680 2017-12-18 2017-12-20 50910140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min. Drejtesise riparim dhe sherbim auto TR1561T, UP. 1483/1 dt 09.03.2017 , ft nr.226138326 dt.07.11.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 133,836 2017-11-20 2017-11-22 44610140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min. Drejtesise Riparim dhe sherbim automjeti TR0165Z , Fature nr.226138025 dt.31.08.2017, serial 226138025, UP nr.1483/1 dt.09.03.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 10,296 2017-11-20 2017-11-22 44210140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min. Drejtesise Riparim dhe sherbim automjeti AA392PI, Fature nr.226138015 dt.29.08.2017, serial 226138015, UP nr.1483/1 dt.09.03.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 78,984 2017-11-20 2017-11-22 44110140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min. Drejtesise Riparim dhe sherbim automjeti TR1561T, Fature nr.12 dt.07.08.2017, serial 30296071, UP nr.1483/1 dt.09.03.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 64,296 2017-11-20 2017-11-22 44510140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min. Drejtesise Riparim dhe sherbim automjeti TR1562T , Fature nr.226138032 dt.04.09.2017, serial 226138032, UP nr.1483/1 dt.09.03.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 71,304 2017-11-20 2017-11-22 44410140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min. Drejtesise Riparim dhe sherbim automjeti TR3146M - AA543RP, Fature nr.226138031 dt.04.09.2017, serial 226138031, UP nr.1483/1 dt.09.03.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 61,680 2017-11-20 2017-11-22 44310140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min. Drejtesise Riparim dhe sherbim automjeti TR5466L, Fature nr.226138026 dt.31.08.2017, serial 226138026, UP nr.1483/1 dt.09.03.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 207,600 2017-03-17 2017-03-21 8810140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min Drejtesise sherbim riparim makina. UP dt.09.02.2017; Vleresim APP dt. 10.02.2017; Fature 513,514,515,516 dt.23.02.2017; Akt kolaudimi dt.23.02.2017 Nr.serial fature 45082748;45082749;45082750;45082751
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 94,800 2017-03-15 2017-03-17 10310140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min Drejtesise sherbim riparim automjeti. UP dt.09.03.2017, PV form.5 KBV dt.09.03.2017, Fature 200610925 dt.09.03.2017, akt kolaudimi dt.09.03.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 20,400 2017-03-08 2017-03-10 7510140012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min Dretesise riparim automjeti. UP dt.30.01.2017; Proces verbal form.5 dt.30.01.2017; Fature 480 dt.30.01.2017; Akt kolaudimi dt.30.01.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 46,000 2016-12-23 2016-12-27 66210140012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min Drejtesise riparim & sherbim automjeti. UP dt.22.11.2016; Proces verbal form.5 dt.22.11.2016; Fature 200616915 dt.22.11.2016; Akt kolaudimi dt.22.11.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 49,900 2016-12-12 2016-12-14 62610140012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min Drejtesise riparim sherbim automjeti. UP dt.07.11.2016; Vleresim APP dt.08.11.2016; Fat.200617009 dt.01.12.2016; Akt kolaudimi dt.01.12.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOMBINAT - SERVIS Tirane 406,800 2016-11-16 2016-11-18 55210140012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min Drejtesise riparim automjetesh. UP 15.08.16; Njoftim fituesi dt.16.08.16; Fat 70,71 dt.01.09.16 (27978599;27978600); PV sherbimi dt.01.09.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 154,440 2016-10-12 2016-10-13 48010140012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Min Drejtesise riparim automjeti. UP dt.08.09.16; Njoftim APP dt.09.09.16; Fat.200616433 dt.19.09.16; PV sherbimi dt.19.09.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 106,680 2016-04-28 2016-04-29 16410140012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1014001 -Min.Drejt.riparim automjeti up nr 2131/1 date 18.03.2016 njof fit 18.03.2016 fat nr 57 date 24.03.2016 pv date 24.03.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 261,860 2015-12-29 2015-12-30 75810140012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 602-Ministria e Drejtesise riparim makinash,up nr 7822/1 dt 17.12.2015,njofti fit dt 18.12.2015,fat nr 2836,2836 dt 22.12.2015,seri 26052527,26052528
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 111,900 2015-12-29 2015-12-30 75910140012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 602-Ministria e Drejtesise riparim makinash,up nr 7822/1 dt 17.12.2015,njofti fit dt 18.12.2015,fat nr 2837 dt 22.12.2015,seri 26052529
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 215,600 2015-12-29 2015-12-30 76110140012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 602-Ministria e Drejtesise riparim makinash,up nr 7822/1 dt 17.12.2015,njofti fit dt 18.12.2015,fat nr 2839,2841 dt 22.12.2015,seri 26052531,26052533
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 196,400 2015-12-29 2015-12-30 76010140012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 602-Ministria e Drejtesise riparim makinash,up nr 7822/1 dt 17.12.2015,njofti fit dt 18.12.2015,fat nr 2838 dt 22.12.2015,ser i 26052530
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 82,080 2015-09-30 2015-09-30 46410140012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 602-Ministria e Drejtesise sherbim mirembajtje,up nr 5571/1 dt 16.09.2015,pv dt 16.09.2015,fat nr 577 dt 16.09.2015,seri 22478765,fh nr 56 dt 16.09.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 288,000 2015-09-30 2015-09-30 46510140012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 602-Ministria e Drejtesise sherbim mirembajtje,up nr 5546/1 dt 17.09.2015,njoftim fit dt 23.09.2015,fat nr 594 dt 23.09.2015,seri 22478782,fh nr 66 dt 23.09.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave