Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,776,830.00 19 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CLIMACASA Tirane 79,016 2018-12-13 2018-12-17 67610140012018 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise mirembajtje e sistemit te ashensoreve. Kontrate ne vazhdim nr.4330.4 dt.16.05.2018, situacion sherbimesh dt.16.11.2018, PV marrje ne dorezim dt.16.11.2018, fature nr.238 dt.16.11.2018 serial 65085535
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CLIMACASA Tirane 84,023 2018-10-24 2018-10-26 58610140012018 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise mirembajtje e sistemit te ashensoreve. Kontrate ne vazhdim nr.4330.4 dt.16.05.2018, situacion sherbimesh dt.16.10.2018, PV marrje ne dorezim dt.16.10.2018, fature nr.222 dt.16.10.2018 serial 65085519
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CLIMACASA Tirane 70,271 2018-08-03 2018-08-08 47410140012018 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise mirmbajtje e sistemit te ashensorit, up 433/1 dt 30.04.2018, ft ofert 4330/2 dt 30.4.18, vl.app 2.5.18, kont 4330/4 dt 16.5.18, urdh 4330/5 29.5.18, pvm.dorz 13.7.18, situac dt 13.7.18, ft 79 seri 58474326
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COMFORT Tirane 108,000 2018-02-13 2018-02-16 4910140012018 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min.Drejtesise mirmbajtje e sistemit te kondicionimit, UP 3759/1 dt.30.06.2017, njf 3.7.17, kotr 3759/2 dt 5.7.17, pv marjes dorezim dt 25.10.17, ft serial 52025693
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COMFORT Tirane 72,000 2018-02-13 2018-02-16 4510140012018 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min.Drejtesise mirmbajtje e sistemit te kondicionimit, UP 3759/1 dt 30.6.17, njf 3.7.17, kontr. 3759/2 dt 5.7.17, pv m dorezim dt 25.10.17, ft serial 52025715
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 37,680 2017-09-07 2017-09-08 36010140012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise punime hidraulike,elektrike. PV form.4 dt.14.08.2017, situacion dt.14.08.2017, Fature 36 dt.14.08.2017 (44296238)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COMFORT Tirane 332,400 2017-09-07 2017-09-08 37310140012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise riparim sistemi ngrohje ftohje ventilim. UP dt.30.06.2017, njoftim APP dt.03.07.2017, proces verbal sherbimi dt.21.07.2017, fature 346 dt.21.07.2017 (46281546)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 14,136 2017-09-07 2017-09-08 36110140012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise riparime hidraulike,elektrike. PV form.4 dt.12.07.2017, situacion dt.12.07.2017, Fature 33 dt.12.07.2017 (44296235)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ARKAD ILIJAZI Tirane 46,200 2017-06-02 2017-06-06 21010140012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise sherbim riparim pajisje kondicionimi. UP 3303/1 dt.17.05.2017, PV form.5 dt.17.05.2017, Fature 70 dt.17.05.2017 (43015970), Proces verbal sherbimi dt.17.05.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) FREDI-A Tirane 88,080 2016-10-12 2016-10-13 48210140012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise riparim gjeneratori. UP dt.07.09.16; PV dt.08.09.16; Njoftim fituesi dt.08.09.16; Fat.262 dt.13.09.16 (29977762); FH dt.13.09.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) XPERT SYSTEMS Tirane 396,000 2016-09-09 2016-09-13 38510140012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise riparim centrali telefonik. UP dt.18.07.2016; Njoftim fituesi dt.19.07.2016; Fat.57 dt.04.08.2016 (38579307)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COMFORT Tirane 69,360 2016-08-11 2016-08-12 36210140012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise sherbim mirembajtje sistemi i ftohjes - mbushje me gaz. UP dt.4056/1 dt.21.06.2016; Njoftim fituesi dt 22.06.2016; Proces verbal sherbimi dt.23.06.2016; Fat 106 dt.23.06.2016 (31756106); FH 65 dt.23.06.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AL-TEK Tirane 235,867 2015-12-31 2016-01-11 76510140012015 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 602-Ministria e Drejtesise sherbim ngrohje up 7981/1 dt 17.12.2015 pv 2 dt 22.12.2015 fat 295 dt 23.12.2015 situacion 23.12.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A.D.K. LIFTS AND ESCALATORS Tirane 96,500 2015-12-23 2015-12-23 70910140012015 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 602-Ministria e Drejtesise riparime,up nr 7021/1 dt13.11.2015,pv dt 13.11.2015,fat nr 54 dt 13.11.2015,seri 13503204
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SULOLLARI Tirane 8,599 2015-09-28 2015-09-29 45410140012015 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 602-Ministria e Drejtesise mirembajtje,kontrate nr 333/4 d t07.08.2014 ne vazhdim,fat nr 37,12 d t30.06.2015,29.07.2015,seri 17932687,17932812
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SULOLLARI Tirane 8,600 2015-08-24 2015-08-25 39910140012015 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1014001 Ministria e Drejtesise mirembajtje,kontrate nr 333/4 dt 07.08.2014 ne vazhdim,aft nr 50,21 dt 31.03.2015,29.05.2015,seri 17932750,17932671
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SULOLLARI Tirane 4,300 2015-05-20 2015-05-21 25710140012015 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1014001 Ministria e Drejtesise mirembajtje sistemi kondic kont vazhdinm nr 333/4 dt 07.08.2014 fat nr 16 dt 30.04.2015 sr 17932666
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SULOLLARI Tirane 12,899 2015-03-09 2015-03-09 7810140012015 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1014001 Ministria e Drejtesise Sherbim mirembajtje sistemi kondicionimi kont.333/4 dt.07.08.14 ft.34 dt.28.02.15 seri 17932734 pcv sherb.02.03.15
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SULOLLARI Tirane 12,899 2015-02-04 2015-02-04 2510140012015 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1014001 Ministria e Drejtesise Mirembajtje e sist te kondicionimit,kont 333/4 dt 07.08.2014,vazhdim,pv 30.01.2015 fat nr 21 dt 30.01.2015 sr 17932721
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave