Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,003,967.00 6 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CLIMACASA Tirane 82,104 2018-12-14 2018-12-18 67410140012018 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj Min Drejtesise sherbim mirembajtje sistemi i ngrohjes dhe ventilimit. UP 3977/1 dt.18.04.18, njoftim fituesi dt.19.04.18, kontrate 4329/2 dt.04.06.18, PV dorez 19.11.2018, fat 239 dt.19.11.18 serial 65085536
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CLIMACASA Tirane 100,176 2018-10-25 2018-10-29 58710140012018 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj Min Drejtesise sherbim mirembajtje sistemi i ngrohjes dhe ventilimit. Kontrate ne vazhdim nr.4329/2 dt.04.06.18, PV dorez 09.10.2018, fat 220 dt.09.10.2018 serial 65085517
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CLIMACASA Tirane 123,996 2018-08-28 2018-08-31 50810140012018 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj Min Drejtesise sherbim mirembajtje sistemi i ngrohjes dhe ventilimit. Kontrate 3977/3 dt 2.5.18 , urdh 3977/5 dt 29.5.18, pv m dorezim 30.7.18, sit.sherbimi 30.7.2018, ft nr 83 serial 58474330
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) CLIMACASA Tirane 81,132 2018-06-21 2018-06-25 37010140012018 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj Min Drejtesise sherbim mirembajtje sistemi i ngrohjes dhe ventilimit. UP 3977/1 dt.18.04.18, njoftim fituesi dt.19.04.18, kontrate 4329/2 dt.04.06.18, PV dorez 06.06.2018, fat 61 dt.06.06.18 serial 58474308
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) FREDI-A Tirane 57,600 2018-06-20 2018-06-25 36910140012018 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj Min. Drejtesise , sherbim mirmbajtje gjeneratori, kont vazhd. nr 4329/2 dt 4.6.18, pv.m.dorezim dt 12.06.2018, fh nr 7 dt 12.6.18, ft nr 141 dt 12.6.18, seri 59506730
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VASAA Tirane 558,959 2015-12-23 2015-12-23 70310140012015 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 602-Ministria e Drejtesise materiale,up nr 6488/1 dt 17.11.2015,njof fit dt 02.12.2015,fat nr 483,484 dt 03.12.2015,seri 27519583,27519584,fh nr 106,107 dt 03.12.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave