Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,407,190.00 8 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OMEGA PROFESSIONAL Tirane 18,598 2018-06-13 2018-06-19 34210140012018 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore Min. Drejtesise bilete sherbim mirmbajtje ndertese, up 5748/1 dt 18.5.18, pv m.dorezim dt 24.5.18, ft nr.77 seri 35004877
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 36,240 2017-12-05 2017-12-06 45710140012017 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore Min. Drejtesise Riparime Elektrike, fat. nr 47 dt 14.09.2017, proc. verbal dt 14.09.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALLGLLAS Tirane 35,112 2017-12-05 2017-12-06 45810140012017 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore Min. Drejtesise Riparim sherbim dritare, UP nr.5712 dt.26.09.2017, proces verbal dt.26.09.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) B R A T I Tirane 566,400 2016-12-22 2016-12-27 66410140012016 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore Min Drejtesise lyerje zyrash dhe ambjentesh. UP dt.21.11.2016; Vleresim APP dt.22.11.2016; Proces verbal KBV dt.22.11.2016; Proces verbal sherbimi dt.30.11.2016;Fature 392 dt.01.12.2016(39300159)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 114,000 2015-12-31 2016-01-13 78710140012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 602-Ministria e Drejtesise sherbime,up nr 8240/1 dt 30.12.2015,pv dt 30.12.2015,fat nr 83 dt 30.12.2015,seri 29109813
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 156,000 2015-12-31 2016-01-13 78210140012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 602-Ministria e Drejtesise mirembajtje godine,up nr 8173/1 d t28.12.2015,njoftim fit dt 29.12.2015,fat nr 82 dt 3012.2012,seri 29109812
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MENA CONSTUKSION Tirane 372,840 2015-12-30 2015-12-31 76810140012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 602-Ministria e Drejtesise sherbime,up nr 6913/1 dt 16.12.2015,njoftim fit dt 18.12.2015,fat nr 254 dt 22.12.2015,seri 23790926
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ERALD Tirane 108,000 2015-09-25 2015-09-25 45110140012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 602-Ministria e Drejtesise mirembajtje,up nr 556/2 dt 05.09.2015,pv dt 05.09.2015,fat nr 976 dt 05.09.2015,serei 21084791
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave