Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 549,244.00 18 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTERSIG VIENNA INSURANCE GROUP Tirane 50,800 2018-11-12 2018-11-15 62510140012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Min Drejtesise siguracione TPL. UP nr.9873/5 dt.10.10.2018,ftesa per oferte nr.9873/6 dt.10.10.2018, shpallje fituesi 11.10.2018, fature 782 dt.12.10.2018 serial 58873743,PV dt.12.10.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INSIG SH.A Tirane 17,890 2018-05-24 2018-05-25 30510140012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Min. Drejtesise , Siguracion makine tpl, TR5466L, UP nr 2802/3 dt 10.05.18, ft ofert nr 2802/4 dt 10.5.18, njf dt 11.5.18, pv mdorezim dt 11.5.18, ft nr 86 seri 52245246,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A T L A N T I K Tirane 101,300 2018-04-10 2018-04-13 16510140012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Min. Drejtesise sigurim kasko dhe tpl, up 2802/1 dt 9.3.18, ft oferte 2802/2 dt 9.3.18, njf dt 12.03.2018, ft seri 55418490
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROSIG SHA Tirane 16,371 2017-12-18 2017-12-20 50410140012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Min. Drejtesise Sigurim TPL TR01562T, UP 1255/2 dt.21.02.2017, Ft.27227 dt 12.12.2017 seri.200682224
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROSIG SHA Tirane 18,408 2017-12-18 2017-12-20 50210140012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Min. Drejtesise Sigurim TPL AA392PI, UP 1255/2 dt.21.2017, Ft.26766 dt 30.11.2017 seri.200681763
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROSIG SHA Tirane 19,726 2017-12-18 2017-12-20 50310140012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Min. Drejtesise Sigurim TPL AA0165Z, UP 1255/2 dt.21.02.2017, Ft.26308 dt 30.10.2017 seri.200681305
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROSIG SHA Tirane 19,010 2017-11-20 2017-11-22 44010140012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Min. Drejtesise Sigurim TPL (TR5466L)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROSIG SHA Tirane 18,281 2017-06-02 2017-06-06 21210140012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Min Drejtesise siguracion TPL. UP 21.02.2017, Vleresim APP dt.22.02.2017, kontrate 23.02.2017, Fature 21450 dt.23.05.2017 (20067644)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROSIG SHA Tirane 17,689 2017-04-11 2017-04-13 12710140012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Min Drejtesise sigurim TPL. UP dt.21.02.2017, Vleresim APP dt.22.02.2017. Kontrate 1255/3 dt.28.03.2017. Fature 19526 dt.28.03.2017 (200674523)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROSIG SHA Tirane 110,315 2017-03-17 2017-03-21 8510140012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Min Drejtesise sigurim kasko.UP 21.02.2017; Vleresim APP dt.22.02.2017; Kontrate dt.23.02.2017; Fature 18606 dt.23.02.2017 (200673603)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROSIG SHA Tirane 18,408 2016-12-22 2016-12-27 66510140012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Min Drejtesise sigurim automjeti TPL. UP dt.30.11.2016; Proces verbal form.5 dt.30.11.2016; Fature nr.15565 dt.30.11.2016 (200670562)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROSIG SHA Tirane 17,689 2016-12-21 2016-12-22 65710140012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Min Drejtesise sigurim TPL. UP dt.13.12.2016; PV form 5 dt.13.12.2016; FTSH 16155 dt.13.12.2016 (200671152)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROSIG SHA Tirane 36,097 2016-11-09 2016-11-10 53310140012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Min Drejtesise sigurim TPL. UP dt.12.10.2016; PV form 5 dt.12.10.2016; FTSH 14396 dt.13.10.2016 (200669393)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROSIG SHA Tirane 17,400 2016-06-22 2016-06-28 28410140012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Min Drejtesise sig TPL. UP dt.26.05.16; PV form.5 dt.26.05.16;FTSH nr.9614 dt.26.05.16 (200664613)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EUROSIG SHA Tirane 14,740 2016-04-18 2016-04-19 16510140012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 1014001 -Min.Drejt. Siguracion mjeti up nr 2279/1 date 24.03.2016 pv nr 5 date 24.03.2016 fat nr 7520 date 24.03.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Tirane 14,700 2015-12-30 2015-12-30 769210140012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 602-Ministria e Drejtesise sigurac mjet,up nr 7337/1 dt 14.12.2015,pv dt 14.12.2015,fat nr 1257 dt 14.12.2015,seri 1842721
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTERSIG Tirane 5,620 2015-04-23 2015-04-24 18510140012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 1014001 Ministria e Drejtesise siguracion nderkombetar,urdher min nr 2220 dt 24.03.2015 fat nr 332 dt 15.04.2015 sr 20405635
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Tirane 34,800 2015-04-17 2015-04-17 16210140012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 1014001 Ministria e Drejtesise siguracion automjeti up nr 2276/1 dt 26.03.2015 fto 26.03.2015 app 27.03.2015 fat 309 310 dt 30.03.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave