Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 11,931,879.00 15 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RESULI - ER Tirane 192,800 2018-12-13 2018-12-17 67910140012018 Karburant dhe vaj Min. Drejtesise Blerje gazoil , kontra nr.4201/1 dt 4.9.17 vazhdim, um kmdorezim nr 4201/2 dt 4.9.17, pv mdorezim dt 20.11.18, ft nr 215 seri 60847823, fh nr 89 dt 20.11.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI Tirane 1,096,830 2018-08-28 2018-08-31 50910140012018 Karburant dhe vaj Min. Drejtesise , Karburant per automjete, kontrate nr 4700/2 dt 01.08.2017, u. ngritje grupit punes 4700/4 dt 22.2.2018, pv m.dorezim dt.31.07.2018, ft nr 88 dt 31.7.18, serial 65573788, fh nr 55 dt 31.7.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI Tirane 531,959 2018-06-20 2018-06-25 36210140012018 Karburant dhe vaj Min. Drejtesise , Karburant per automjete, kontrate nr 4700/2 dt 01.08.2017, u. ngritje grupit punes 4700/4 dt 22.2.2018, pv m.dorezim dt.22.05.2018, ft nr. 66 dt 22.5.18 serial 57175966, fh 44 dt 22.5.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI Tirane 676,704 2018-05-09 2018-05-14 26510140012018 Karburant dhe vaj Min. Drejtesise , Karburant per automjete, kontrate nr 4700/2 dt 01.08.2017, u. ngritje grupit punes 4700/4 dt 22.2.2018, pv m.dorezim dt.22.2.2018, ft nr. 54 dt 22.2.18 serial 57175154, fh 19 dt 22.2.18 dt
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RESULI - ER Tirane 371,931 2018-04-24 2018-04-27 20310140012018 Karburant dhe vaj Min. Drejtesise Blerje gazoil , kontra nr.4201/1 dt 4.9.17 vazhdim, um kmdorezim nr 4201/2 dt 4.9.17, pv mdorezim dt 8.1.18, ft seri 36856310, fh nr 1 dt 8.1.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RESULI - ER Tirane 194,499 2018-04-05 2018-04-20 16410140012018 Karburant dhe vaj Min. Drejtesise Blerje gazoil , kontra nr.4201/1 dt 4.9.17 vazhdim, um kmdorezim nr 4201/2 dt 4.9.17, pv mdorezim dt 5.2.18, ft seri 36856334, fh nr 14 dt 5.2.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RESULI - ER Tirane 245,042 2018-02-13 2018-02-16 5210140012018 Karburant dhe vaj Min.Drejtesise blerje Gazoil, kontrate 4201/1 dt 4.9.2017, UM 4201/2 dt 4.9.17, ft serial 36856370, pv m dorezim 13.12.17, fh nr 97 dt 13.12.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RESULI - ER Tirane 474,138 2018-01-30 2018-01-31 588110140012017 Karburant dhe vaj Min. Drejtesise blerje gazoil , kont 4201/1 dt 4.9.17, fh 7.11.17, pv 8.11.17, serial ft 36856423
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KADIU Tirane 97,800 2018-01-30 2018-01-31 579110140012017 Karburant dhe vaj Min. Drejtesise lubrifikant auto, up 7731/1 dt 26.12.17, pv 26.12.17, serial 226138602, fh 26.12.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI Tirane 1,558,924 2017-12-20 2017-12-28 52210140012017 Karburant dhe vaj Min. Drejtesise karburant per automjete, kont nr.4700/2 dt.01.08.2017 FT seri. 53627982 FH.nr 91 dt 25.11.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI Tirane 650,850 2017-09-07 2017-09-08 36410140012017 Karburant dhe vaj Min Drejtesise blerje karburant ( tender i perqendruar). Autorizim i MB nr.9/8 dt.02.06.2017, kontrate dt.01.08.2017, Fature 36 dt.14.08.2017 (51120036), flete hyrje 52 dt.14.08.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI Tirane 409,721 2017-04-24 2017-04-26 13510140012017 Karburant dhe vaj Min Drejtesise karburant per automjetet. Urdher nr.849/2 dt.16.02.2017, kontrate shtese 849/3 dt.16.02.2017, fature 93 dt.11.04.2017 (45414093), FH 21 dt.11.04.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI Tirane 2,048,837 2016-11-09 2016-11-10 53110140012016 Karburant dhe vaj Min Drejtesise blerje karburanti per sutomjetet (tender i perqendruar). Kontrate dt.03.06.2016; FTSH 49 dt.09.09.2016 (35185849); FH 78 dt.09.09.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A&T Tirane 954,000 2016-06-02 2016-06-03 23710140012016 Karburant dhe vaj Min Drejtesise blerje karburanti - UP 26.04.16, Njoft.fituesi 29.04.16, Fat.354 dt.03.05.16(2987304), FH.42 dt.03.05.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRATI Tirane 2,427,844 2015-07-13 2015-07-14 35910140012015 Karburant dhe vaj 1014001 Ministria e Drejtesise bl karburant autoriz. lidhje kontr 13/11 dt 11.5.2015 kontr 3505/2 dt 15.6.2015 ft 17 dst 7.7.2015 s 21859517 fh 37 dt 7.7.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave