Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 3,009,630.00 48 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 63,680 2018-12-13 2018-12-17 67810140012018 Uje Min Drejtesise shpenzim uje nentor 2018. Kontrate ne vazhdim nr.4-D-159080-1, fature nr.1811-159080-1-1 dt.27.11.2018 serial 263868374
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 52,260 2018-11-16 2018-11-20 62910140012018 Uje 1014001 Min Drejtesise Uje Tetor 2018, kontr vazhdim nr 4-D-159080-1, Ft nr 1808-159080-1-1 seri 263540890
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 67,150 2018-10-22 2018-10-24 57510140012018 Uje Min Drejtesise shpenzim uje shtator 2018. Kontrate ne vazhdim nr.4-D-159080-1, fature nr.1809-1-1 dt.28.09.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 53,490 2018-09-19 2018-09-21 53210140012018 Uje 1014001 Min Drejtesise Uje Gusht 2018, kontr vazhdim nr 4-D-159080-1, Ft nr 1808-159080-1-1 seri 263123246
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 56,130 2018-08-27 2018-08-29 50510140012018 Uje Min. Drejtesise Pagese Uji Korrik 2018,Kontrate nr 4-D-159080-1, serial fatures 262783284
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 81,440 2018-07-12 2018-07-16 42810140012018 Uje Min. Drejtesise Pagese Uji Qershor 2018,Kontrate nr 4-D-159080-1, serial 262634727
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 48,180 2018-06-19 2018-06-21 35310140012018 Uje Min. Drejtesise Pagese Uji Maj 2018,Kontrate nr 4-D-159080-1, serial fatures 262440447
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 49,600 2018-05-17 2018-05-21 27310140012018 Uje Min. Drejtesise Pagese Uji Prill 2018,Kontrate nr 4-D-159080-1, serial fatures 262043745
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 50,630 2018-04-16 2018-04-18 16810140012018 Uje Min. Drejtesise Pagese Uji Mars 2018,Kontrate nr 4-D-159080-1, serial fatures 261904929,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 89,590 2018-03-13 2018-03-20 10910140012018 Uje Min. Drejtesise Pagese Uji Shkurt 2018,Kontrate nr 4-D-159080-1, serial fatures 236126968,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 57,360 2018-02-20 2018-02-22 670140012018 Uje Min. Drejtesise Pagese Uji Janar 2018,Kontrate nr 4-D-159080-1, serial fatures 235898306,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 57,540 2018-01-25 2018-01-30 2110140012018 Uje Min. Drejtesise pagese Uji Dhjetor 2017, kont.vazhdim nr.4-D-159080-1,ft 1712-159080-1-1 seri 5422913
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 60,600 2017-12-22 2017-12-29 53010140012017 Uje Min Drejtesise shpenzim Uji Tetor 2017, ft. 1710-159080-1-1 dt.30.10.2017, seri 4938864
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 56,280 2017-12-22 2017-12-28 53110140012017 Uje Min Drejtesise shpenzim Uji Nentor 2017, ft. 1709-159080-1-1 dt.28.09.2017, seri 4652914
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 56,820 2017-12-20 2017-12-27 52310140012017 Uje Min. Drejtesise shpenzim uji Nentor 2017, FT seria 5156720
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 23,340 2017-11-07 2017-11-09 41210140012017 Uje Min. Drejtesise Shpenzim Uji Gusht 2017 , Kontrate ne vazhdim nr. 4-D-159080-1, Fature nr. 1708-159080-1-1 dt . 24.08.2017, Seria 4334145
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 40,260 2017-09-07 2017-09-08 35510140012017 Uje Min Drejtesise fature korrik 2017 nr.1707-159080-1-1 dt.31.07.2017.
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 114,060 2017-09-07 2017-09-08 35310140012017 Uje Min Drejtesise fature elektronike maj 2017 nr.1705-159080-1-1 dt.27.05.2017.Email dt.31.08.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 77,880 2017-09-07 2017-09-08 35410140012017 Uje Min Drejtesise fature elektronike qershor 2017 nr.1706-159080-1-1 dt.30.06.2017.Email dt.31.08.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 41,340 2017-05-18 2017-05-19 19410140012017 Uje Min Drejtesise fature prill 2017 nr.1704-159080-1-1 dt.28.04.2017.
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 33,060 2017-04-24 2017-04-26 14410140012017 Uje Min Drejtesise fature mars 20417 nr.1703-159080-1-1 dt.28.03.2017.
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 101,280 2017-03-27 2017-03-29 10610140012017 Uje Min Drejtesise fature shkurt 2017 nr.1702-159080-1-1 dt.27.02.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 137,280 2017-03-27 2017-03-29 10510140012017 Uje Min Drejtesise fature janar 2017 nr.1701-159080-1-1 dt.27.01.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 66,720 2017-01-18 2017-01-25 1210140012017 Uje Min Drejtesise shpenzim uji.Kontrate 4-D-159080-1, fature 1612-159010-1-1 dt.30.12.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 35,040 2016-12-20 2016-12-22 65110140012016 Uje Min Drejtesise fature uji nentor 2016 nr.1611-159080-1-1 dt.29.11.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 30,900 2016-11-17 2016-11-18 55810140012016 Uje Min Drejtesise fature muaji tetor 2016 nr.1610-159080-1-1 dt.31.10.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 64,740 2016-10-21 2016-10-24 51410140012016 Uje Min Drejtesise fature muaji shtator 2016 nr.1609-159080-1-1 dt.27.09.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 69,780 2016-09-21 2016-09-23 45010140012016 Uje Min Drejtesise fature muaji gusht 2016 nr.1608-159080-1-1 dt.25.08.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 100,920 2016-09-09 2016-09-09 38210140012016 Uje Min Drejtesise fature muaji qershor 2016 nr.1606-159080-1-1 dt.28.06.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 86,520 2016-09-09 2016-09-09 38110140012016 Uje Min Drejtesise fature muaji maj 2016 nr.1605-159080-1-1 dt.26.05.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 58,260 2016-09-09 2016-09-09 38310140012016 Uje Min Drejtesise fature muaji korrik 2016 nr.1607-159080-1-1 dt.26.07.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 41,880 2016-05-26 2016-05-27 23910140012016 Uje Min Drejtesise fature nr 1604-159080-1 dt.26.04.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 47,280 2016-04-28 2016-04-29 18210140012016 Uje 1014001 -Min.Drejt.Uje fat nr 1603-159080-1-1 date 29.03.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 75,720 2016-03-24 2016-03-24 132110140012016 Uje 1014001 -Min.Drejt. uje fat nr 1602-159080-1-1 date 29.02.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 70,140 2016-03-04 2016-03-04 7810140012016 Uje 1014001 Min.Drej uje,kontrate 159080,fat dt 29.01.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 82,380 2016-01-28 2016-01-29 2210140012016 Uje 602-Min.Drej uje,kontrate 159080 fat dt 30.12.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 73,560 2015-12-22 2015-12-23 70810140012015 Uje 602-Ministria e Drejtesise uje,kontrate nr 159080,fat nr 25.11.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 51,960 2015-11-25 2015-11-25 59310140012015 Uje 602-Ministria e Drejtesise uje,kontrate D-159080,fat dt 27.10.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 96,240 2015-11-11 2015-11-12 53110140012015 Uje 602-Ministria e Drejtesise uje,kontrate 159080,fat dt 28.09.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 36,300 2015-09-28 2015-09-28 46110140012015 Uje 602-Ministria e Drejtesise uje,kontrate 159080,fat dt 26.08.2015
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave