Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 21,643,726.00 49 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 325,853 2018-12-18 2018-12-21 68910140012018 Elektricitet 1014001 Min. Drejtesise, Energji Elektrike Nentor 2018 , Kontrate C-110816, Ft nr.303624750, dt 30.11.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 450,724 2018-12-06 2018-12-07 66810140012018 Elektricitet 1014001 Min. Drejtesise, Energji Elektrike Fature Sistemuese periudhe 31.8.18-5.10.2018, det.prapambetur ditar nr 17349, , Kontrate C-110816, Ft nr.290246362, form.ankese 946082 dt 28.4.17, forml.ankes 1224169 dt 24.10.18, fo.ank 1224120
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 325,342 2018-12-06 2018-12-07 66410140012018 Elektricitet 1014001 Min. Drejtesise, Energji Elektrike Tetor 2018, Det.prapambetur ditar 17276 , Kontrate C-110816, Ft nr.290204601
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 490,957 2018-09-19 2018-09-21 53110140012018 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energji elektrike Gusht 2018, kontr nr.C-110816, ft nr 288648899 dt 31.08.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 489,519 2018-08-27 2018-08-29 51410140012018 Elektricitet 1014001 Min. Drejtesise Energji Elektrike Korrik 2018, ft seri 287490289
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 373,200 2018-07-12 2018-07-16 42710140012018 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energji elektrike Qershor 2018, kontr nr.C-110816, ft nr 254313814 dt 30.06.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 437,458 2018-06-19 2018-06-21 35210140012018 Elektricitet 1014001 Min. Drejtesise Energji Elektrike MAJ 2018, ft seri 253197100
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 254,485 2018-05-17 2018-05-21 27210140012018 Elektricitet 1014001 Min. Drejtesise Energji Elektrike Prill 2018, ft seri 251953963
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 419,520 2018-04-16 2018-04-18 16710140012018 Elektricitet 1014001 Min. Drejtesise, Energji Elektrike Mars 2018, kontrate c-110816, ft nr 250799716 dt 31.03.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 420,070 2018-03-13 2018-03-20 11010140012018 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energji elektrike shkurt 2018, kontr nr.C-110816, ft nr 249628050 dt 28.02.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 460,313 2018-02-20 2018-02-22 6810140012018 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise Energji elektrike Janar 2018,kontrate C-110816 , nr fatures 248373148
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 467,921 2018-01-26 2018-01-30 2810140012018 Elektricitet 1014001 Min. Drejtesise pagese energji elektrike Dhjetor 2017, FT 247077849 dt 31.12.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 409,957 2017-12-22 2017-12-29 5360140012017 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise shpenz energji elektrike. Fature 242391627 31.08.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 336,460 2017-12-20 2017-12-28 49910140012017 Elektricitet 1014001 Ministria e Drejtesise energji Nentor 2017. Fature 246030560 dt.30.11.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 289,774 2017-12-20 2017-12-26 51610140012017 Elektricitet 1014001 Ministria e Drejtesise energji Tetor 2017. Fature 244765059 dt.31.10.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 330,677 2017-11-20 2017-11-22 43310140012017 Elektricitet 1014001 Ministria e Drejtesise energji Shtator 2017. Fature 243620340 dt.30.09.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 484,398 2017-08-30 2017-08-31 34210140012017 Elektricitet 1014001 Ministria e Drejtesise energji korrik 2017. Fature 240984183 dt.31.07.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 472,961 2017-07-25 2017-07-26 28410140012017 Elektricitet 1014001 Ministria e Drejtesise energji qershor 2017. Fature 239992089 dt.30.06.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 308,267 2017-07-07 2017-07-10 23110140012017 Elektricitet 1014001 Ministria e Drejtesise energji maj 2017. Fature 655527883 dt.31.05.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 261,904 2017-05-18 2017-05-19 19910140012017 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energji elektrike prill 2017. Kontrate C-110816, fature nr.654157175 dt.30.04.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 6,866 2017-04-27 2017-05-02 15610140012017 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise kamatvonesa dhjetor 2014 - janar 2015. Raport OSHEE dt.26.04.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 376,182 2017-04-27 2017-05-02 15510140012017 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energji mars 2017. Fature 65256605 dt.31.03.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 387,249 2017-03-27 2017-03-29 10710140012017 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energji shkurt 2017. Fature 651454289 dt.28.02.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 540,859 2017-02-20 2017-02-21 5810140012017 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energji elektrike janar 2017. Fature 650539446 dt.31.01.2017, kontrate nr.C-110816
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 503,765 2017-01-18 2017-01-25 1110140012017 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise shpenz energji elektrike. Fature 649147051 31.12.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 396,772 2016-12-20 2016-12-22 65010140012016 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise fature energji muaji nentor nr.647974702 dt.30.11.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 335,836 2016-11-17 2016-11-18 56410140012016 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise pagese energjie.Fature nr.646442142 dt.31.10.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 442,286 2016-10-21 2016-10-24 51510140012016 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise pagese energjie.Fature nr.644930032 dt.30.09.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 600,314 2016-09-21 2016-09-23 44910140012016 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise pagese energjie.Fature nr.644470262 dt.31.08.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 630,233 2016-08-29 2016-08-31 37010140012016 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise pagese energjie.Fature nr.643391741 dt.31.07.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 588,022 2016-07-18 2016-07-21 31910140012016 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise fature qershor 2016 nr.642230316 dt.30.06.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 397,933 2016-06-17 2016-06-20 27710140012016 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energji maj 2016. Fat 641003377 dt.31.05.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 407,145 2016-05-17 2016-05-18 21110140012016 Elektricitet 1014001 -Min.Drejt. energji fat nr 639244537 date 30.04.2016 kont C110816
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 485,077 2016-04-22 2016-04-22 17110140012016 Elektricitet 1014001 -Min.Drejt. energji fat nr 638135022 date 31.03.2016 kont C110816
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 496,958 2016-03-23 2016-03-24 12910140012016 Elektricitet 1014001 1014001-Min.Drejt. Enegji fat nr 636617779 date 29.02.2016 kont C110816
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 472,267 2016-02-16 2016-02-17 5210140012016 Elektricitet 1014001 1014001-Min.Drejt. energji janar fat 635763422 date 31.01.2016 kont C 110816
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 560,885 2016-01-22 2016-01-25 2010140012016 Elektricitet 1014001 602-Min.Drej energji,kontrate C110816,fat 634671160 dt 31.12.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 539,466 2015-12-15 2015-12-16 69810140012015 Elektricitet 1014001 602-Ministria e Drejtesise energji,kontrate C110816,fat 63645645 dt 30.11.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 389,280 2015-11-23 2015-11-24 57810140012015 Elektricitet 1014001 602-Ministria e Drejtesise energji,kontratr C110816,fat 632431177 dt 31.10.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 472,620 2015-10-28 2015-10-29 51610140012015 Elektricitet 1014001 602-Ministria e Drejtesise energji,kontrate C110816,fat 631217622 dt 30.09.2015
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave