Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 767,069.00 24 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 26,712 2017-12-18 2017-12-20 50010140012017 Libra dhe publikime profesionale Min. Drejtesise ABONIME Dhjetor 2017, ft. nr 691 dt 12.12.2017 ser. 50284963 kontr sherb nr 8007/2 dt 05.01.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 25,992 2017-12-18 2017-12-20 49810140012017 Libra dhe publikime profesionale Min. Drejtesise ABONIME Nentor 2017, ft. nr 657 dt 07.12.2017 ser. 50284929 kontr sherb nr 8007/2 dt 05.01.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 2,340 2017-12-18 2017-12-20 50110140012017 Libra dhe publikime profesionale Min. Drejtesise ABONIME Dhjetor 2017-Gazeta Mapo, ft. nr 692 dt 12.12.2017 ser. 50284964 kontr sherb nr 8007/2 dt 05.01.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 2,430 2017-11-20 2017-11-22 44910140012017 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise Abonime Tetor 2017 G-mapo, Kont. nr 8007/2 dt 05.01.2017, fature nr. 615 dt.10.11.2017 (50284837)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 26,847 2017-11-20 2017-11-22 43110140012017 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise abonim shtypi Tetor 2017. Kontrate 8007/2 dt.05.01.2017, fature 611 dt.10.11.2017 ( 50284833)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 28,332 2017-11-07 2017-11-09 41110140012017 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise abonime Shtator 2017. Kontrate sherbimi 8007/2 dt.05.01.2017, fature 562,563 dt.13.10.2017 (50284784,50284785)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 29,358 2017-09-20 2017-09-21 37610140012017 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise abonime gusht 2017. Kontrate sherbimi 8007/2 dt.05.01.2017, fature 470,471 dt.14.09.2017 (44118540,44118541))
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 57,159 2017-08-18 2017-08-21 32310140012017 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise abonim shtypi korrik 2017. Kontrate 8007 dt.05.01.2017, fature 396,397 dt.01.08.2017 ( 26961115 26961116)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 29,052 2017-07-07 2017-07-10 23710140012017 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise abonime maj 2017. Kontrate sherbimi 8007/2 dt.05.01.2017, fature 306,307 dt.13.06.2017 (44118875,44118876)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 28,026 2017-06-02 2017-06-06 215/110140012017 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise abonime prill 2017. Kontrate sherbimi 8007/2 dt.05.01.2017, fature 282,283 dt.17.05.2017 (44118851,44118852)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 29,196 2017-04-24 2017-04-26 13610140012017 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise abonime mars 2017. Kontrate sherbimi 8007/2 dt.05.01.2017, fature 221,222 dt.12.04.2017 (44113439,44113440)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 30,386 2017-03-08 2017-03-10 7210140012017 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise abonime janar 2017. Kontrate dt.05.01.2017, fature 84,85 dt.13.02.2017 (44113301;44113302)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 26,280 2017-03-08 2017-03-10 7310140012017 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise abonime shkurt 2017. Kontrate dt.05.01.2017, fature 125,126 dt.01.03.2017 (44113343;44113344)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 27,495 2016-12-30 2017-01-06 71910140012016 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise abonim shtypi. Kontrate sherbimi dt 05.01.2016; fat. 604 dt.26.12.2016 (34522560)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 27,045 2016-12-07 2016-12-09 61410140012016 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise abonim shtypi. Kontrate sherbimi dt 05.01.2016; fat. 486 dt.21.11.2016 (34522782)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 53,820 2016-10-12 2016-10-13 47510140012016 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise abonim shtypi. Fat. 409 dt.10.10.2016 (34522865)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 30,006 2016-08-29 2016-08-31 37110140012016 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise abonim shtypi. Fat. 360,361 dt.23.08.2016 (34522916;34522917)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PLEJAD Tirane 99,800 2016-08-02 2016-08-03 34410140012016 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise libra publikime. UP dt.02.06.2016; PV dt.13.06.2016; Fat 22 dt.13.06.2016 (6483123); FH 58 dt.13.06.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 28,980 2016-08-02 2016-08-03 33410140012016 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise abonim shtypi. Kontrate nr.109/1 dt.05.01.2016; fat.326,327 dt.19.07.2016 (34522982;34522983)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 29,556 2016-06-28 2016-06-30 30010140012016 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise abonim shtypi. Kontrate sherbimi nr.109/1 dt.05.01.16; Fat.255, 256 dt.21.06.16 ( 34523261;34523262)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 28,980 2016-05-30 2016-05-31 23010140012016 Libra dhe publikime profesionale Min Drejtesise abonim shtypi. Kontrate abonimi nr.109/1 dt.05.01.2016. Fature nr.222,223 dt.19.05.2016 ( nr. serial 34523378;34523379)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 30,006 2016-04-28 2016-04-29 17810140012016 Libra dhe publikime profesionale 1014001 -Min.Drejt.posta fat nr 181,182 date 20.04.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 57,881 2016-03-04 2016-03-04 7710140012016 Libra dhe publikime profesionale 1014001 Min.Drej abonim shtypi,fat nr 85,86 d t01.03.2016,fat nr 26961290,26961291,kontrate nr 109/1 dt 05.01.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DIGIT-ALB SHA Tirane 11,390 2015-12-30 2015-12-30 764210140012015 Libra dhe publikime profesionale 602-Ministria e Drejtesise abonim,up nr 7169/1 dt 20.11.2015,pv dt 20.11.2015,fat nr 1600001646 dt 20.11.2015,seri 122625420
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave