Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,169,074.00 19 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 10,500 2018-12-13 2018-12-17 67510140012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise Kartevizita, up nr 11585/1 dt 19.11.18, pv dt 23.11.18 kpvv, pv m.dorezim dt 23.11.18, ft 246 seri 69334720, fh nr 91 dt 23.11.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PC STORE Tirane 12,600 2018-11-15 2018-11-20 63410140012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise Materiale te tjera, up nr 10634/4 dt 23.10.18, pv dt 25.10.18, kpvv, pv m dorezim dt 25.10.18, ft nr d4215 ser 70352815, fh nr 76 dt 25.10.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VIRGGJINUSHE PELUSHI Tirane 1,640 2018-08-03 2018-08-08 47510140012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise blerje materiale, UP nr.5633 dt.21.05.2018, PV KPBV dt.13.07.2018, PV marrje ne dorezim dt.15.07.2018, Fat. 63671803 dt.15.07.2018, FH 53 dt.15.07.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 93,600 2018-05-17 2018-05-21 28210140012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min. Drejtesise Blerje materiale te personalizuara, up nr 3327/1 dt 26.3.18, pv. m.dorezim dt 10.4.18, fh nr 31 dt 10.4.18, ft seri 57776851
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PIK CREATIVE Tirane 12,724 2018-05-17 2018-05-21 28410140012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min. Drejtesise roll up me mekanizem, up nr.5181/1 dt 8.5.18, pv m.dorezim dt 8.5.18, fh nr 37 dt 8.5.2017, ft seri 62078115
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) JUPITER GROUP Tirane 4,200 2018-04-16 2018-04-18 16610140012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min. Drejtesise blerje antene dhe kabell tv, up 3365/1 dt 26.3.18, ft ofert 3365/2 dt 26.3.18, njf dt 28.3.18, pv m.dorz dt 30.3.18, ft seri 56236230
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) FATMIR ALI KORRIKU Tirane 117,600 2018-04-05 2018-04-10 15410140012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min. Drejtesise blerje vazo lulesh, up 1933/1 dt 10.5.17, formualari nr 5 dt 10.5.2017, pv mdorezim dt 10.5.17, fh nr 27 dt 10.5.17, ft seri 48951420
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Oltjan Dautaj Tirane 34,680 2018-02-13 2018-02-16 4610140012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min.Drejtesise blerje gotash dhe filxhana, Up 5366/2 dt 11.9.17, ft of dt 11.9.17, njf 13.9.17, pv dt 13.9.17, ft serial 42901135, fh nr 67 dt 19.9.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 13,880 2017-12-15 2017-12-18 48810140012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise Furnizime dhe materiale te tj zyre dhe te pergjith, FT nr 15 dt 18.09.2017 (10209265), FT nr.60 dt.60 dt. 11.09.2017 (8897866), FT19 dt22.9.2017 (11545114), FT 160 dt.13.09.2017(46805990),FT 369 dt.13.9.17 FT 942 dt 2.10.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 8,300 2017-09-20 2017-09-22 38110140012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise printime, bl.materiale. UP 4096 08.08.17, PV5 dt.08.08.17 fat.6 dt.08.08.17, PV5 dt.15.08.17 fat.132 dt.15.08.17; UP 12.07.17 PV5 dt.12.07.17 fat.13 dt.12.07.17, PV emergj.31.08.17 fat.98 01.09.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 80,100 2016-07-04 2016-07-06 28610140012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise blerje materiale elektronike. UP dt.18.04.16; PV form.5 dt.18.04.16;Fat.30 dt.18.04.16 (28124538);FH 35 dt.18.04.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GENTIAN KOTE Tirane 15,350 2016-06-22 2016-06-28 28310140012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise blerje materiale. UP 3822/1 dt.25.05.16; PV form.5 dt.25.05.16; Fat.63 dt.25.05.16 (00263); FH 53 dt.25.05.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 11,200 2016-06-02 2016-06-07 24410140012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise blerje materiale - UP dt.16.05.16, PV.5 dt.16.05.16, Fat.482 dt.16.05.16 (35608305), FH.47 dt.16.05.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) NIKO SELENICA Tirane 8,100 2016-06-02 2016-06-03 24510140012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise blere materiale. UP dt.08.04.16, PV.5 dt.08.04.16, Fat.55 dt.08.04.16, FH.31 dt.08.04.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ISMAIL ALUSHANI Tirane 89,600 2016-04-18 2016-04-19 15110140012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1014001 -Min.Drejt. Blerje karta identifikuese per punonjesit up nr 985/1 date 09.03.2016 pv nr 5 date 09.03.2016 fat nr 34 date 09.03.2016 fh nr 16 date 09.03.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 8,000 2016-03-24 2016-03-24 130110140012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1014001 -Min.Drejt. blerje brave dere up nr 991/1 date 10.03.2016 pv nr 5 date 10.03.2016 fat nr 421 date 10.03.2016 sr 31489240 fh 21 date 11.03.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 636,000 2015-08-21 2015-08-24 40710140012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1014001 Ministria e Drejtesise materiale,up nr 1246/1 dt 22.07.2015,ftese per oferte dt 22.07.2015,vleresi per dt 23.07.2015,fat nr 22 dt 28.07.2015,seri 22039722,fh nr 39 dt 28.07.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HALIL VATHI Tirane 4,000 2015-04-14 2015-04-14 16410140012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1014001 Ministria e Drejtesise blerje flamur UP 1373/1 dt.24.03.15 pcv 5 dt.24.03.15 ft.44 dt.24.03.15 serial 00048444 fh 11/1 dt.24.03.15
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IRENA CASLLI Tirane 7,000 2015-04-14 2015-04-14 16110140012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1014001 Ministria e Drejtesise kurore me lule UP1406/1 dt.20.02.15 pcv 5 dt.20.02.15 ft.36 dt.20.02.15 serial 7826265
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave