Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 4,294,885.00 11 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 336,800 2017-06-02 2017-06-06 21610140012017 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres Min Drejtesise blerje tonera. UP 15.05.2017, Proces verbal nr.3 KBV dt.15.05.2017, Fature 536,537 dt.23.05.2017 (47075989,47075990) FH 38,39 dt.23.05.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 17,500 2017-06-02 2017-06-06 21510140012017 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres Min Drejtesise materiale elektronike. UP 11.05.2017, Proces verbal form.5 dt.11.05.2017, fature 486 dt.11.05.2017 (47075889), FH 28 dt.11.05.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 8,500 2017-04-11 2017-04-13 12810140012017 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres Min Drejtesise materiale elektronike. UP dt.13.03.2017, PV form.5 dt.13.03.2017, Fature 242 dt.13.03.2017 (36592545), FH 16 dt.13.03.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) InfoSoft Office Tirane 1,753,674 2016-10-12 2016-10-13 4761014001 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres Ministria e Drejtesise blerje tonera, blerje e perqendruar. Autorizim nr.11/8 dt.17.05.16; Kontrate dt.08.06.16; Fat.119859817 dt.21.07.16; Akt kolaudimi dt.21.07.16; FH 75,76 dt.21.07.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBERT SEZAIRI Tirane 502,000 2016-06-02 2016-06-03 23810140012016 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres Min Drejtesise blerje tonera- UP dt.06.04.16, PV dt.08.04.16,Njoft. dt.08.04.16, Fat.2396 dt.11.04.16 (21928346), FH 32 dt.11.04.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 23,700 2015-11-27 2015-11-27 61310140012015 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 602-Ministria e Drejtesise materiale,up nr 6976/1 dt 11.11.2015,pv dt11.11.2015,fat nr 1124 dt 11.11.2015,seri 2321718,fh nr 84 dt 11.11.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 452,280 2015-11-27 2015-11-27 61010140012015 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 602-Ministria e Drejtesise blerje tonera,up nr 7041/1 dt 11.11.2015,njfitm fit 16.11.2015,fat nr 1145 dt 18.11.2015,seri 23217208,fh nr 97 dt 18.11.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ATOM Tirane 12,100 2015-11-23 2015-11-23 57910140012015 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 602-Ministria e Drejtesise materiale,up nr 6303/1 dt 05.11.2015,pv dt 05.11.2015,fat nr 373 dt 05.11.2015,seri 24417073,fh nr 82 dt 05.11.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 1,163,681 2015-10-28 2015-10-29 51910140012015 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 602-Ministria e Drejtesise blerje tonera,autorizim per lidhje kontrate nr 17/7 dt 26.05.2015,kontrate nr 3905/2 dt 30.06.2015,fat nr serie 119826063 dt 04.08.2015,fh nr 46 dt 05.08.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SHPRESA - AL Tirane 20,400 2015-03-19 2015-03-20 12410140012015 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 1014001 Ministria e Drejtesise Materiale elektronike,up nr 1897/1 dt 12.03.2015 pv nr 5 dt 12.03.2015 fat nr 6581 dt 12.03.15 sr 20186581 fh nr 7 dt 12.03.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,250 2015-03-06 2015-03-09 8410140012015 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 1014001 Ministria e Drejtesise materiale switch,up nr 960/1 dt 18.02.2015,pv dt 18.02.2015 fat nr 95 dt 18.02.2015 sr 18479707 fh nr 13 dt 18.02.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave