Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,593,933.00 22 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VI-ES Tirane 31,140 2018-08-27 2018-08-29 51110140012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim Min. Drejtesise, Materiale Elektrike, up 8221/1 prot dt 24.07.2018, ftes of 8221/2 dt 24.7.2018, klas app. 25.7.18, ft nr 35 seri 22615221, pv m.dorezim dt 03.08.18, fh nr 57 dt 03.8.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 21,900 2018-07-27 2018-07-30 45810140012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim Min Drejtesise dieta brenda vendit, te tjera, aut nr 18/5 dt 18.5.18, 22/6 dt 22.6.18, 29/6 dt 29.6.18, 18/7 dt 18.7.18, 8/6 dt 8.6.18, 14/6 dt 14.6.18, pv emergj dt 24.4.18 ft 480 dt 20.4.18, fh 32 dt 20.4.18,borddieta dt26.7.18,list 26.7
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Stargate Tirane 708,000 2018-05-23 2018-05-24 30210140012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim Min Drejtesise Materiale Pastrimi, UP nr.4328/1 dt 27.4.18, ft ofert nr 4328/2 dt 27.4.18, nj.fitues dt 9.5.18, pv.marjes dorezim dt 8.5.18, fh dt 8.5.18, ft nr 469, seri 60443569
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.L.M. Tirane 462,480 2018-01-30 2018-01-31 558110140012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim Min. Drejtesise blerje materiale pastrimi, UP 4682/1 dt 22.8.17, fh 56, 57, 58 dt 24.8.17, ft serial 41810624, 41810625, 41810626,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OLSI VORBSI Tirane 6,000 2017-05-18 2017-05-19 19710140012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim Min Drejtesise materiale hidraulike. UP 2360/1 dt.12.04.2017, PV form.5 KBV dt.12.04.2017, Fature 49 dt.12.04.2017 (29111449), FH 22 dt.12.04.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.L.M. Tirane 312,000 2017-04-24 2017-04-26 13710140012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim Min Drejtesise materiale pastrimi. UP 1485/1 dt.16.03.2017, Proces verbal nr.1 KBV dt.17.03.2017, Njoftim fituesi dt.17.03.2017. Fature 6,7 dt.23.03.2017 (41810606,41810607); FH 17,17/1 dt.23.03.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A&T Tirane 453,600 2017-02-20 2017-02-21 6010140012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim Min Drejtesise blerje karburant per ngrohje qendrore. UP dt.31.01.2017, PV KBV dt.01.02.2017, njoftim fituesi dt.01.02.2017, Fature 153 dt.03.02.2017 (42993269), PV furnizimi dt.03.02.2017, FH 5 dt.03.02.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RESULI - ER Tirane 84,600 2017-02-03 2017-02-06 3110140012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim Min Drejtesise shtese kontrate blerje karburanti. UP 10.01.2017, kontrate shtese 139/3 dt.11.01.2017, Fature 471 11.01.2017 (39853721), Proces verbal furniz.11.01.2017, FH 1 11.01.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SUPPORT - 07 SH.P.K Tirane 248,400 2016-12-30 2017-01-06 72010140012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim Min Drejtesise blere materiale elektrike. UP dt.12.12.2016; Proces verbal nr.02 KBV dt.13.12.2016; Fature 44,44/1 dt.16.12.2016 (33236245;33236246); FH 105,105/1 dt.16.12.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SPARKLE 32 Tirane 110,400 2016-12-27 2016-12-30 70310140012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim Min Drejtesise blerje materiale hidraulike. UP dt.19.12.2016; Proces verbal form.5 dt.19.12.2016; Fature 48 dt.19.12.2016; FH 107 dt.19.12.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RESULI - ER Tirane 423,000 2016-11-25 2016-11-30 58310140012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim Min Drejtesise blerje lende djegese per ngrohje, blerje e perqendruar. Kontrate nr.3450/3 dt.03.06.2016; Fat.374 dt.15.11.2016 (39853824) Pv dt.15.11.2016; FH 96 dt.15.11.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VITALUX Tirane 23,700 2016-11-09 2016-11-10 53210140012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim Min Drejtesise blerje materiale ndricimi. UP dt.20.10.2016; PV form 5 dt.20.10.2016; FTSH nr.100 dt.20.10.16 (35112600); FH 82 dt.20.10.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) T & M CHEMICAL DISTRIBUTION Tirane 575,010 2016-08-03 2016-08-03 33710140012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim Min Drejtesise blerje materiale pastrimi. UP dt.23.06.16; Vlers.APP dt.24.06.16; PV nr.2 dt.24.06.16; Fat.102,103,104 dt.01.07.16 (38546102;38546103;38546104) FH 66,67,68 dt.01.07.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) NIKO SELENICA Tirane 57,600 2016-06-02 2016-06-03 24010140012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim Min Drejtesise blere materiale pastrimi - UP dt.08.04.16, PV f.5 dt.08.04.16, fat.53 dt.08.04.16, (21729553), FH.30 dt.08.04.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DELTA ELEKTRIK Tirane 64,584 2016-05-31 2016-06-02 24710140012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim Min Drejtesise materiale elektrike- UP dt.16.03.16, PV dt.16.03.16, Fat.42 dt.16.03.16, FH 22 dt.16.03.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A&T Tirane 303,960 2015-12-31 2016-01-05 77210140012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 602-Ministria e Drejtesise bl lende djegese up 6950/1 dt 6.11.2015 fat 148 dt 23.12.2015 seri 24429299 fh 128 dt 23.12.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DELTA ELEKTRIK Tirane 141,600 2015-12-30 2015-12-31 76610140012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 602-Ministria e Drejtesise materiale,up nr 7872/1 dt 14.12.2015,ftese ofe dt 14.12.2015,fat nr 5 dt 24.12.2015,seri 14271705,fh nr 130 dt 24.12.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EDLIRA JAKUPI(L31511001C) Tirane 379,999 2015-12-10 2015-12-11 65110140012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 602-Ministria e Drejtesise materiale pastrimi,up nr 5884/1 dt 09.11.2015,pv dt 09.11.2015,fat nr 169,170,171 dt 16.11.2015,seri 7685169,7685170,7685171,fh nr 91,92,93 dt 16.11.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DELTA ELEKTRIK Tirane 132,000 2015-11-27 2015-11-27 61110140012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 602-Ministria e Drejtesise materiale hidraulike,up nr 5883/1 dt 05.11.2015,njoftim fit dt 09.11.2015,fat nr 11 dt 13.11.2015,seri 23728011,fh nr 85,85/1 dt 13.11.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A&T Tirane 590,040 2015-11-27 2015-11-27 61210140012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 602-Ministria e Drejtesise materiale per ngrohje,up nr 6950/1 dt 06.11.2015,njoftim fit dt 10.11.2015,fat nr 134 dt 16.11.2015,seri 24416134,fh nr 90 dt 06.11.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EL ARSEN Tirane 118,320 2015-06-08 2015-06-08 28610140012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 1014001 Ministria e Drejtesise materiale elektrike UP 2528/1 dt.13.05.15 pcv 5 dt.13.05.15 ft.18 dt.13.05.15 (11915592 fh 30 dt.15.05.15)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DENIS GOGA Tirane 345,600 2015-03-24 2015-03-25 13010140012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 1014001 Ministria e Drejtesise Materiale pastrimi,up nr 1247/1 dt 17.02.2015 njof fit 19.02.2015 pv nr 01 dt 20.02.2015 fat nr 3,4 dt 24.02.2015 fh nr 4,4/1 dt 24.02.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave