Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 11,529,387.00 78 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 270,752 2018-12-03 2018-12-04 65510140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga muaji Nentor 2018 Punonjes me Kontrate, Listpagese bankes dt.03.12.2018, VKM 60 dt 31.1.18 nr punonjesve plan 17 / fakt 7, VKM 277 dt 16.5.18 Punonjes plan 13 / fakt 13
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 399,648 2018-12-03 2018-12-04 65410140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga muaji Nentor 2018 Punonjes me Kontrate, Listpagese bankes dt.03.12.2018, VKM 60 dt 31.1.18 nr punonjesve plan 17 / fakt 7, VKM 277 dt 16.5.18 Punonjes plan 13 / fakt 13
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 22,294 2018-12-03 2018-12-04 65310140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga muaji Nentor 2018 Punonjes me Kontrate, Listpagese bankes dt.03.12.2018, VKM 60 dt 31.1.18 nr punonjesve plan 17 / fakt 7, VKM 277 dt 16.5.18 Punonjes plan 13 / fakt 13
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 427,046 2018-11-01 2018-11-02 60710140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise paga me kontrate tetor 2018, VKM 60 dt.31.01.2018, VKM 277 dt.16.05.2018, listpagesa 31.10.2018, listpagesa e bankes 31.10.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 302,469 2018-11-01 2018-11-02 60810140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise paga me kontrate tetor 2018, VKM 60 dt.31.01.2018, VKM 277 dt.16.05.2018, listpagesa 31.10.2018, listpagesa e bankes 31.10.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 22,078 2018-11-01 2018-11-02 60610140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise paga me kontrate tetor 2018, VKM 60 dt.31.01.2018, VKM 277 dt.16.05.2018, listpagesa 31.10.2018, listpagesa e bankes 31.10.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 328,222 2018-10-01 2018-10-02 56110140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga Shtator 2018, punonjes me kontrate, Listpagese bankes dt.01.10.2018, vkm nr 60 dt 31.1.18 nr punonjesve plan 17 / fakt 13, vkm 60 dt.31.01.2018, vkm 277 dt 16.5.18 punonjes plan 13 fakt 13
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 429,755 2018-10-01 2018-10-02 55910140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga punonjes me kontrate Shtator 2018 Listpagese bankes dt.01.10.2018, nr punonjesve plan 17 / fakt 13, vkm nr 60 dt 31.01.18, vkm 277 dt 16.5.18 plan 13/ fakt 13
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 72,372 2018-10-01 2018-10-02 55610140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga muaji Shtator 2018, punonjes me kontrate, vkm 60 dt 31.1.18, punonjes plan 17/ fakt 13, vkm 277 dt 16.5.18, punonjes plan 13 / fakt 13, listpag bankes dt 01.10.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 422,898 2018-09-03 2018-09-04 52510140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga Gusht 2018, punonjes me kontrate, Listpagese bankes dt.31.07.2018, vkm nr 60 dt 31.1.18 nr punonjesve plan 17 / fakt 14, vkm 60 dt.31.01.2018, vkm 277 dt 16.5.18 punonjes plan 13 fakt 13
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 391,391 2018-09-03 2018-09-04 52310140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga gusht 2018, punonjes me kontrate, Listpagese bankes dt.31.08.2018, vkm nr 60 dt 31.1.18 nr punonjesve plan 17 / fakt 14, vkm 277 dt 16.5.18 punonjes plan 13 fakt 13
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 116,840 2018-09-03 2018-09-04 52010140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga muaji gusht 2018, punonjes me kontrate, vkm 60 dt 31.1.18, punonjes plan 17/ fakt 14, vkm 277 dt 16.5.18, punonjes plan 13 / fakt 13, listpag bankes dt 31.08.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 116,840 2018-08-01 2018-08-02 466110140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga muaji korrik 2018, punonjes me kontrate, vkm 60 dt 31.1.18, punonjes plan 17/ fakt 12, vkm 277 dt 16.5.18, punonjes plan 13 / fakt 13, listpag bankes dt 31.07.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 371,691 2018-08-01 2018-08-02 47110140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga korrik 2018, punonjes me kontrate, Listpagese bankes dt.31.07.2018, vkm nr 60 dt 31.1.18 nr punonjesve plan 17 / fakt 12, vkm 60 dt.31.01.2018, plan 17/ fakt 12 vkm 277 dt 16.5.18 punonjes plan 13 fakt 13
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 309,716 2018-08-01 2018-08-02 46910140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga korrik 2018, punonjes me kontrate, Listpagese bankes dt.31.07.2018, vkm nr 60 dt 31.1.18 nr punonjesve plan 17 / fakt 12, vkm 277 dt 16.5.18 punonjes plan 13 fakt 13
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 51,393 2018-07-02 2018-07-03 39110140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga punonjes me kontrate muaji Qershor 2018 Listpagese bankes dt.02.07.2018, nr punonjesve plan 17 / fakt 15, vkm nr 60 dt 31.01.18,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 233,280 2018-07-02 2018-07-03 39310140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga punonjes me kontrate qershor 2018 Listpagese bankes dt.02.07.2018, nr punonjesve plan 17 / fakt 15, vkm nr 60 dt 31.1.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 116,840 2018-07-02 2018-07-03 38810140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga punonjes me kontrate muaji Qershor 2018 Listpagese bankes dt.02.07.2018, nr punonjesve plan 17 / fakt 15, vkm nr 60 dt 31.01.18,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 21,978 2018-06-04 2018-06-07 33010140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga punonjes me kontrate, page e prapambetur, Janar 2017, vkm nr.7 dt 11.01.2017, listpagesa e bankes dt 4.6.18, proces verbal memo kredi dt 28.05.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 115,609 2018-06-01 2018-06-04 32010140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga muaji Maj 2018,Punonjes me kontrate, Listpagese bankes Maj 2018, nr punonjesve plan 17 / fakt 16, vkm nr 60 dt 31.01.18,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 240,620 2018-06-01 2018-06-04 32610140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga muaji Maj 2018,Punonjes me kontrate Listpagese bankes Maj 2018, nr punonjesve plan 17 / fakt 16, vkm nr 60 dt 31.1.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 29,748 2018-06-01 2018-06-04 32210140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga muaji Maj 2018, punonjes me kontrate Listpagese bankes Maj 2018, nr punonjesve plan 17 / fakt 16, vkm nr 60 dt 31.1.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 36,145 2018-06-01 2018-06-04 32410140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga muaji Maj 2018,Punonjes me kontrate Listpagese bankes Maj 2018, nr punonjesve plan 17 / fakt 16, vkm nr 60 dt 31.1.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 21,978 2018-05-09 2018-05-14 26910140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise pagese e pages se ishpunonjesit me kontrate z.sulce, listpagese dt 8.5.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 29,748 2018-05-02 2018-05-04 24810140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise,paga muaji Prill 2018 Punonjes me kontrate,listpagesa bankes dt 2.5.18, punonjes plan 17 / fakt 15, VKM nr 60 dt 31.1.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 113,067 2018-05-02 2018-05-04 24410140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise,paga muaji Prill 2018 Punonjes me kontrate,listpagesa bankes dt 2.5.18, punonjes plan 17 / fakt 15
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 257,207 2018-05-02 2018-05-04 25010140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise,paga muaji Prill 2018 Punonjes me kontrate,listpagesa bankes dt 2.5.18, punonjes plan 17 / fakt 15, VKM nr 60 dt 31.1.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 29,748 2018-05-02 2018-05-04 24610140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise,paga muaji Prill 2018 Punonjes me kontrate,listpagesa bankes dt 2.5.18, punonjes plan 17 / fakt 15
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 67,937 2018-04-03 2018-04-04 14210140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga punonjes me kontrate Mars 2018, VKM nr.60 dt.31.01.2018, list.pagese dt 30.03.2018,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 233,704 2018-04-03 2018-04-04 14810140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga punonjes me kontrate Mars 2018, VKM nr.60 dt.31.01.2018, list.pagese dt 30.03.2018,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 59,496 2018-04-03 2018-04-04 14610140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga punonjes me kontrate Mars 2018, VKM nr.60 dt.31.01.2018, list.pagese dt 30.03.2018,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 29,748 2018-04-03 2018-04-04 14410140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga punonjes me kontrate Mars 2018, VKM nr.60 dt.31.01.2018, list.pagese dt 30.03.2018,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,290 2018-03-05 2018-03-15 95100140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise Paga shkurt 2018, bordero shkurt 2018, Lis.Pages shkurt 2018, VKM dt 31.01.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 43,654 2018-01-19 2018-01-23 710140012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise Diference Paga Dhjetor 2017, Nr.pun fakt 149/plan 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 43,740 2017-12-06 2017-12-11 46610140012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise pagat Nentor 2017. Bordero Nentor 2017, punonjes me kontrate, vkm nr.7 dt 16.1.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 44,165 2017-12-06 2017-12-11 46910140012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise pagat Nentor 2017. Bordero Nentor 2017, listpagesa e bankes Nentor 2017, pumonjes me kontrate , VKM nr 7 dt 16.01.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 173,118 2017-12-06 2017-12-11 46810140012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise pagat Nentor 2017. Bordero Nentor, listpagesa Nentor, pumonjes me kontrate , VKM nr 7 dt 16.01.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 87,056 2017-12-06 2017-12-11 46710140012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise pagat Nentor 2017. Bordero nentor 2017, listpagesa e bankes Nentor 2017,pun me kontrate , vkm nr.7 dt 16.01.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 43,740 2017-11-01 2017-11-03 40210140012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise pagat Tetor 2017. Bordero dt 01.11.2017, listpagesa e bankes dt.01.11.2017,pun plan 10/ fakt 8, pumonjes me kontrate , VKM nr 7 dt 16.01.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 86,844 2017-11-01 2017-11-03 40010140012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise pagat Tetor 2017. Bordero dt 01.11.2017, listpagesa e bankes dt.01.11.2017,pun plan10/fakt 8
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave