Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 73,063,300.00 125 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 63,596 2018-12-03 2018-12-04 65110140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji Nentor 2018, Listpagese bankes dt.03.12.2018, nr punonjesve plan 149 / fakt 120
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,480,995 2018-12-03 2018-12-04 64710140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji Nentor 2018, Listpagese bankes dt.03.12.2018, nr punonjesve plan 149 / fakt 120
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,282,925 2018-11-01 2018-11-02 60310140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji Tetor 2018, bordero dt.31.10.2018, Listpagese bankes dt.01.11.2018 , nr punonjesve plan 149 / fakt 110
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 86,526 2018-09-03 2018-09-04 52710140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji Gusht 2018, Listpagese bankes dt.31.08.2018, nr punonjesve plan 149 / fakt 116,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 63,596 2018-09-03 2018-09-04 52610140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji Gusht 2018, Listpagese bankes dt.31.08.2018, nr punonjesve plan 149 / fakt 116
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 3,208,234 2018-09-03 2018-09-04 52210140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji Gusht 2018, Listpagese bankes dt.31.08.2018 , nr punonjesve plan 149 / fakt 116
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 3,200,621 2018-08-01 2018-08-02 46810140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji Korrik 2018, Listpagese bankes dt.31.07.2018 , nr punonjesve plan 149 / fakt 111
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,248,286 2018-08-01 2018-08-02 47010140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji Korrik 2018, Listpagese bankes dt.31.07.2018 , nr punonjesve plan 149 / fakt 111
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 482,673 2018-08-01 2018-08-02 46710140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji Korrik 2018, Listpagese bankes 01.08.2018, nr punonjesve plan 149 / fakt 111
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 86,526 2018-08-01 2018-08-02 47310140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji korrik 2018, Listpagese bankes dt.31.07.2018 2018, nr punonjesve plan 149 / fakt 107,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 412,867 2018-07-02 2018-07-03 38910140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji qershor 2018, Listpagese bankes 02.07.2018, nr punonjesve plan 149 / fakt 107
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 60,883 2018-07-02 2018-07-03 39410140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji qershor 2018, Listpagese bankes dt.02.07.2018, nr punonjesve plan 149 / fakt 107,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 86,526 2018-07-02 2018-07-03 39510140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji qershor 2018, Listpagese bankes dt.02.07.2018 2018, nr punonjesve plan 149 / fakt 107,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,344,503 2018-06-01 2018-06-04 32510140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji Maj 2018, Listpagese bankes Maj 2018, nr punonjesve plan 149 / fakt 106
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 86,526 2018-06-01 2018-06-04 328110140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji Maj 2018, Listpagese bankes Maj 2018, nr punonjesve plan 149 / fakt 106,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 36,049 2018-05-09 2018-05-10 26710140012018 Paga baze Min Drejtesise pagese e lejes se zakonshme M.Mece, urdher nr 4536/2 dt 30.4.2018, litspagese e bankes dt 08.05.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TIRANA BANK Tirane 63,596 2018-05-02 2018-05-04 25110140012018 Paga baze Min Drejtesise,paga muaji Prill 2018 ,listpagesa bankes dt 2.5.18, punonjes plan 149 / fakt 106
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 30,848 2018-04-05 2018-04-12 16210140012018 Paga baze Min Drejtesise,diference paga muaji mars 2018, list.pag mars 18, list.bankes, nr punonjesve plan 149/ fakt 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TIRANA BANK Tirane 63,596 2018-04-03 2018-04-04 14910140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga Mars 2018, bordero mars 2018, listp bankes mars 2018, punonjes plan 149/ fakt 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 593,653 2018-04-03 2018-04-04 14310140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga Mars 2018, bordero mars 2018, listp bankes mars 2018, punonjes plan 149/ fakt 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 20,473 2018-01-19 2018-01-23 910140012017 Paga baze Min Drejtesise Diferenca Paga Dhjetor 2017, Nr.pun fakt 149/plan 111
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 33,846 2018-01-19 2018-01-23 810140012017 Paga baze Min Drejtesise Diferenca Paga Dhjetor 2017, Bordero Dhjetor 2017, Nr.pun fakt 111/plan 149
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 981,774 2017-12-06 2017-12-11 46310140012017 Paga baze Min Drejtesise pagat Nentor 2017. Bordero dt 06.12.2017, listpagesa e bankes dt.06.12.2017,pun plan 146/fakt 122
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 55,988 2017-12-07 2017-12-11 47010140012017 Paga baze Min Drejtesise pagat Nentor 2017. Bordero Nentor 2017, listpagesa e bankes Nentor 2017,pun plan 146/fakt 122
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 20,475 2017-12-06 2017-12-11 46410140012017 Paga baze Min Drejtesise pagat Nentor 2017. Bordero Nentor 2017, listpagesa e bankes Nentor 2017,pun plan146/122
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 797,629 2017-11-01 2017-11-03 39510140012017 Paga baze Min Drejtesise pagat Tetor 2017. Bordero dt 01.11.2017, listpagesa e bankes dt.01.11.2017,pun plan135/118
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 819,834 2017-10-02 2017-10-03 38710140012017 Paga baze Min Drejtesise pagat shtator 2017. Bordero dt 30.09.2017, listpagesa e bankes dt.02.10.2017,pun plan135/117
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 11,494 2017-07-07 2017-07-10 23210140012017 Paga baze 1014001 Ministria e Drejtesise fature maj 2017. Fature 2078424872 dt.01.06.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 819,835 2017-07-03 2017-07-04 22110140012017 Paga baze Min Drejtesise pagat qershor 2017. Bordero dt 30.06.2017, listpagesa e bankes dt.30.06.2017.
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 273,385 2017-06-01 2017-06-02 20510140012017 Paga baze Min Drejtesise pagat maj 2017. Bordero dt 31.05.2017, listpagesa e bankes dt.31.05.2017.
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 680,433 2017-06-01 2017-06-02 20310140012017 Paga baze Min Drejtesise pagat maj 2017. Bordero dt 31.05.2017, listpagesa e bankes dt.31.05.2017.
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 11,480 2017-05-18 2017-05-19 19210140012017 Paga baze Min Drejtesise shpenzim celulari. Kontrate sherbimi dt.21.12.2015, fature 2078193378 dt.01.05.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 4,482,859 2017-05-02 2017-05-03 16010140012017 Paga baze Min Drejtesise pagat prill 2017. Bordero dt 02.05.2017, listpagesa e bankes dt.02.05.2017.
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 629,849 2017-05-02 2017-05-03 16610140012017 Paga baze Min Drejtesise pagat prill 2017. Bordero dt 02.05.2017, listpagesa e bankes dt.02.05.2017.
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 11,492 2017-04-24 2017-04-26 14210140012017 Paga baze Min Drejtesise shpenzim celulari. Kontrate sherbimi dt.21.12.2015, fature 2077963961 dt.01.04.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 4,541,719 2017-04-03 2017-04-05 11310140012017 Paga baze Min Drejtesise pagat mars 2017. Bordero dt 31.03.2017, listpagesa e bankes dt.31.03.2017.
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 525,682 2017-03-01 2017-03-02 6310140012017 Paga baze Min Drejtesise pagat shkurt 2017. Bordero dt.28.02.2017, listpagesa e bankes dt.28.02.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,709,165 2017-03-01 2017-03-02 6410140012017 Paga baze Min Drejtesise pagat shkurt 2017. Bordero dt.28.02.2017, listpagesa e bankes dt.28.02.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 4,335,417 2017-01-05 2017-01-09 210140012017 Paga baze Min Drejtesise pagat dhjetor 2016. Bordero dt.05.01.2017; Listpagesa e bankes dt.05.01.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 114,641 2017-01-05 2017-01-09 510140012017 Paga baze Min Drejtesise pagat dhjetor 2016. Bordero dt.05.01.2017; Listpagesa e bankes dt.05.01.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave