Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) (Mbi 3,036 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 13,857,993.00 47 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 286,876 2018-12-21 2018-12-28 133210130012018 Elektricitet 1013001 Min Shend energji elektrike nentor 2018, kontr nr. H46399 DT 28.05.2018,SHKRESE DT 18.12.2018,FAT NR 303626672 DT 24.11.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 316,124 2018-11-06 2018-11-09 116510130012018 Elektricitet 1013001 Min Shend energji elektrike muaji gusht 2018, shkrese dt 06.11.2018, fature nr 287658167 dt 30.07.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 84,168 2018-11-06 2018-11-09 116410130012018 Elektricitet 1013001 0000000 1013001 Min Shend energji elektrike muaji korrik 2018, shkrese dt 06.11.2018, fature nr 287658167 dt 30.07.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 310,679 2018-11-06 2018-11-09 116610130012018 Elektricitet 1013001 Min Shend energji elektrike muaji shtator 2018, shkrese dt 06.11.2018, fature nr 289424916 dt 28.09.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 350,884 2018-07-26 2018-07-30 47610130012018 Elektricitet 1013001 Min Shend energji elektrike muaji qershor shkrese dt 25.07.2018 nr 17, fature nr 254312710, kontrata H 46399 DT 28.05.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 281,332 2018-07-26 2018-07-30 47510130012018 Elektricitet 1013001 Min Shend energji elektrike maj 2018, shkrese dt 25.07.2018 nr prot 17, fature nr 253197317 kontrate nr h 46399 dt 28.05.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 256,636 2018-06-21 2018-06-26 36010130012018 Elektricitet 1013001 Min Shend energji elektrike prill, shkrese dt 19.06.2018, fature nr 251952912 dt 30.04.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 256,636 2018-05-29 2018-05-31 28310130012018 Elektricitet 1013001 Min Shend energji elektrike prill 2018, shkrese date 28.05.2018, fature nr 251952912 dt 30.04.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 433,036 2018-05-16 2018-05-18 24310130012018 Elektricitet 1013001 MIn Shend Energji elektrike shkresa date 17.04.2018 prot 17 fature 250795814 date 28.03.2018 kontrata H 46399 Kod klienti Tr1h110028046399
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 219,173 2018-05-16 2018-05-18 24910130012018 Elektricitet 1013001 MIn Shend Energji elektrike fature 246913097date 31.12.2018 kontrata H 82853 Kod klienti Tr2t120164082853
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 144,244 2018-04-19 2018-04-20 20310130012018 Elektricitet 1013001 Min Shend Energji elektrike shkrese dt 30.11.2017, fature nr 243471241
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 174,988 2018-04-19 2018-04-20 20410130012018 Elektricitet 1013001 Min Shend Energji elektrike shkrese dt 30.11.2017, fature nr 244536372
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 217,324 2018-04-19 2018-04-20 20510130012018 Elektricitet 1013001 Min Shend Energji elektrike shkrese dt 30.11.2017, fature nr 246060468
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 298,972 2018-04-19 2018-04-20 20210130012018 Elektricitet 1013001 Min Shend Energji elektrike shkrese dt 30.11.2017, fature nr 2424412881
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 435,556 2018-04-19 2018-04-20 20710130012018 Elektricitet 1013001 Min Shend Energji elektrike shkrese date 17.04.2018, fature nr 248349780 dt 30.01.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 466,300 2018-04-19 2018-04-20 20610130012018 Elektricitet 1013001 Min Shend Energji elektrike shkrese date 17.04.2018, fature nr 246913482 dt 31.12.2017
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 345,340 2018-04-17 2018-04-18 20810130012018 Elektricitet 1013001 Min SHend Energji elektrike shkresa date 17.04.2018 fatura 249723200 date 27.02.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 284,896 2017-12-26 2017-12-28 55310130012017 Elektricitet 1013001 Min Shend Energji elektrike nentor 2017 Numer kontrate T82853 shkresa date 22.12.2017 fatura 245993017 date 30.11.2017
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,572,932 2017-11-16 2017-11-20 42910130012017 Elektricitet 1013001 Min. Shend. Energji elektrike dhjetor 2016, shkurt, mars, prill, shtator, tetor 2017 NR. Kontrates T 82853, shkresa dt 13.11.2017
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 234,900 2017-09-29 2017-10-03 33410130012017 Elektricitet 1013001 Min. Shend. Energji elektrike gusht 2017, Nr. Kont. T82853, shkresa dt 27.09.2017, fat nr 242361190 dt 31.08.2017
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 230,420 2017-09-06 2017-09-11 27210130012017 Elektricitet 1013001 Min. Shend. Energji elektrike Korrik 2017, NR Kontrates T82853, shkresa dt 04.09.2017, fat nr 240855632 dt 31.07.2017
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 221,120 2017-08-02 2017-08-04 23510130012017 Elektricitet 1013001 Min. Shend. Energji elektrike qershor 2017 numer kontrate T 82853 fatura numer 239857243 date 30.06.2017
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 305,091 2017-03-16 2017-03-21 7510130012017 Elektricitet 1013001 Min. Shend. Energji elektrike Nentor 2016, NR i kontrates T 82853, shkresa dt 13.03.2017, fat nr 650522689 dt 31.01.2017
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 280,201 2016-12-20 2016-12-21 44310130012016 Elektricitet 1013001 Energjia Elektrike, Nr i kontrates T82853, shkresa dt 19.12.2016, fat nr 647974002 dt 30.11.2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 251,762 2016-11-24 2016-11-25 38310130012016 Elektricitet 1013001 Min. Shend. Energji elektrike tetor 2016, NR i kontrates T 82853, shkresa dt 21.11.2016, fat. nr 3646439937 dt 31.10.2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 241,728 2016-10-20 2016-10-24 34110130012016 Elektricitet 1013001 Min. Shend. Energji elektrike shtator 2016, nr kont. T 82853 shkresa dt 18.10.2016, fat dt 30.09.2016 nr 64492826
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 252,669 2016-09-20 2016-09-23 29410130012016 Elektricitet 1013001 Min. Shend Energji elektrike gusht 2016, kontrata nr T 82853, fat dt 31.08.2016 nr. 644498831
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 288,220 2016-08-25 2016-08-26 25610130012016 Elektricitet 1013001 Energji Elektrike korrik 2016, Nr. kontrates T82853
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 257,450 2016-07-18 2016-07-20 21610130012016 Elektricitet 1013001 Min. Shend. Energjia elektrike Qershor, Nr. Kontrate T82853
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 245,829 2016-06-21 2016-06-23 17210130012016 Elektricitet 1013001 Min. Shendetesise, Energji Elektrike kontrate T 82853 FAT.641003150 DT. 31.05.2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 249,379 2016-05-17 2016-05-17 15110130012016 Elektricitet 1013001 Min.Shendetsise energji prill 2016 kontrate TR282853 fat. 639244304 dt. 30.04.2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 294,250 2016-04-20 2016-04-21 11010130012016 Elektricitet 1013001 Min.Shendetsise energji mars 2016 kontrate TR282853 shkrese 19.04.2016 fat.638134756
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 29,791 2016-03-18 2016-03-21 6610130012016 Elektricitet 1013001 energji shkurt 2016 kontr.TR282853 fat.636617561 dt. 29.2.2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 248,144 2016-03-10 2016-03-11 4810130012016 Elektricitet 1013001 Min.Shendetsise energji janar 2016 fat. 635763204 kontr. TR82853
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 248,143 2016-02-18 2016-02-18 3710130012016 Elektricitet 1013001 Min.Shendetsise energji elektrike janar 2016 fat 635763204 kont TR2082853
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 285,288 2016-01-25 2016-01-26 1110130012016 Elektricitet 1013001 Min.Shendetsise energji dhjetor 2015 kontrate TR2082853 fat. 634670981 dt. 31.12.2015
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 324,432 2015-12-21 2015-12-22 45310130012015 Elektricitet 1013001 Ministr.Shendetsise energji nendor 2015 kontrate TR20828853 FAT.633645523 DT. 30.11.2015
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 240,227 2015-11-23 2015-11-24 40110130012015 Elektricitet 1013001 Ministr.Shendetsise ENERGJI TETOR 2015 KONTR. TR2082853 FAT. 632430888 DT. 31.10.2015
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 228,630 2015-10-22 2015-10-23 34310130012015 Elektricitet 1013001 Ministr.Shendetsise ENERGJI SHTATOR 2015 FT 631216994 DT 30.09.2015
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 223,717 2015-10-09 2015-10-09 32410130012015 Elektricitet 1013001 Ministr.Shendetsise energji kontrate TR282853 FAT.629999012 DT. 31.08.2015
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave