Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) (Mbi 3,036 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 24,985,901.00 18 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,287,972 2018-12-03 2018-12-04 124610130012018 Shtese page per kualifikimin 1013001 Min Shend pagat per muajin nentor listpagesa 30 nentor 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,026,204 2018-11-01 2018-11-02 108210130012018 Shtese page per kualifikimin 1013001 Min Shend Pagat per periudhen Tetor 01.10.2018-31.10.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 938,280 2018-10-01 2018-10-02 68210130012018 Shtese page per kualifikimin 1013001 Min Shend Pagat per muajin Shtator 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,109,707 2018-04-03 2018-04-04 16710130012018 Shtese page per kualifikimin 1013001 Min Shend Pagat mars 2018 listepagesa per periudhen 1-31.03.2018 Plan 148 fakt 134
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 974,944 2018-02-01 2018-02-02 1310130012018 Shtese page per kualifikimin 1013001 Min Shend. Paga per Janarin 2018 me nr. punonjesish Plan 148, Fakt 134
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 563,576 2018-01-03 2018-01-05 610130012018 Shtese page per kualifikimin 1013001 Min Shend Paga per muajin dhjetor 2017 Listepagesa per periudhen 01.12.2017-31.12.2017 Plan 115 faktik 102
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 563,576 2018-01-04 2018-01-05 6101300120181 Shtese page per kualifikimin 1013001 Min Shend. Paga per dhjetor 2017 sipas listepageses 01.12.2017-31.12.2017 Plan 115 faktik 102 Per msh
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 605,332 2017-12-01 2017-12-04 45410130012017 Shtese page per kualifikimin 1013001 Min. Shend. Pagat Nentor 2017. Liste pagesa e pagave per periudhwn 1-30.11.2017 Plan 115, Faktik 101
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,135,481 2017-05-03 2017-05-04 128101300120171 Shtese page per kualifikimin 1013001 Min. Shend. pagat prill 2017, liste pagesa pagave per periudhen 1-30.04.2017, listepagese e pagave dt 30.04.2017, numri i punonjesve plan 115, fatk 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 814,291 2017-04-03 2017-04-04 10010130012017 Shtese page per kualifikimin 1013001 Min. Shend. Paga baze Mars 2017, listpagesa pagave per periudhen 1-31.03.2017, listpagesa banka dt 31.03.2017, nr. i punonjesve plan 115, fakt 102
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 525,000 2016-10-03 2016-10-03 30310130012016 Shtese page per kualifikimin Min. Shend Paga baze shtator 2016, nr i punonjesve plan 114, fakt 99, list pagesa per muajin shtator 2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 4,266,239 2016-10-03 2016-10-03 30410130012016 Shtese page per kualifikimin Min. Shend Paga baze shtator 2016, nr i punonjesve plan 114, fakt 99, list pagesa per muajin shtator 2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 393,810 2016-08-01 2016-08-01 23110130012016 Shtese page per kualifikimin Min. Shend. Pagat Korrik 2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 663,703 2016-05-03 2016-05-03 13110130012016 Shtese page per kualifikimin 1013001 Min.Shendetsise Paga prill 2016 nr.punonjesve plan 108 fakt 96
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 4,296,944 2016-02-01 2016-02-01 2710130012016 Shtese page per kualifikimin 1013001 Min.Shendetsise Paga janar 2016 nr.punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 16,260 2015-12-17 2015-12-18 44610130012015 Shtese page per kualifikimin Ministr.Shendetsise kualifikim shkrese 4784/3 dt. 04.11.2015 listpagesa 14.12.2015
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 82,105 2015-11-12 2015-11-16 38210130012015 Shtese page per kualifikimin 1013001 Ministr.Shendetsise pagese per kualifikim listpagese 09.11.2015
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 4,722,477 2015-02-02 2015-02-02 1610130012015 Shtese page per kualifikimin Ministr.Shendetsise paga Janar 2015 nr punonjesve plan 102 fakt 96
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave