Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) (Mbi 3,460 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2,564,278,212.00 3,460 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) FONDACIONI "KALO ART" Tirane 80,000 2018-12-26 2018-12-28 93710120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr 22.dt.18.12.2018.seria 13190351.urdher 121.dt.19.02.2018.pika 61.raport monitorimi nr 9138.dt.11.12.2018.projekti Nje arsye per tu krenuar
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) "AIR STUDIO" Tirane 80,000 2018-12-26 2018-12-28 94310120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr 12.dt.26.12.2018,seria 11801665,urdher 121.dt.19.02.2018.pika 100,kontrata nr 2428.dt.11.04.2018.raport monitorimi nr 9463.dt.26.12.2018,projekti Kolonja Folklor dhe fotografi ne xham
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 46,332 2018-12-24 2018-12-28 92110120012018 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,urdher nr 804.dt.22.11.2018.kontrata 8768.dt.20.11.2018.fatura nr.7118.dt.20.11.2018.seria 6869068.autorizim nr 8684 .dt.16.11.2018,Beograd
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,750 2018-12-26 2018-12-28 92910120012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Ministria e Kultures 1012001,shperblim i anetareve te KKDA,urdher 867.dt.24.12.2018.VKM nr.35.dt.18.01.2017.VKM nr.431.dt.17.05.2017.listepagesa Dhjetor 2018
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BLEK-K Tirane 1,051,458 2018-12-24 2018-12-28 91710120012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Ministria e kultures 1012001,shpenzime gjyqesore,urdher 769.dt.16.11.2018.vendim gj.apelit nr 173.dt.24.01.2018.fature nr 47.dt.20.11.2018.seria 68190897
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BAILIFF SEVICES-MATANI & CO Tirane 186,400 2018-12-24 2018-12-28 91410120012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Ministria e Kultures 1012001,shpenzime gjyqesore ,urdher 847.dt.14.12.2018.vendim.gj.apelit.nr.4668.dt.04.12.18.fatura.nr.142.dt.18.12.2018.seria 66685658,
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 595,000 2018-12-26 2018-12-28 94510120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,urdher 806.dt.26.11.2018.kontrata nr 8733 6.dt.26.11.2018.raport monitorimi nr 8733 8.dt.24.12.2018.listepagesa Dhjetor 2018.projekti Realizimi i ekspozites Shqiperia permes Kartolinave
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 37,984 2018-12-24 2018-12-28 92010120012018 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,urdher nr 804.dt.22.11.2018.kontrata 8769.dt.21.11.2018.fatura nr.7125.dt.21.11.2018.seria 68694075.autorizim nr 8684 2.dt.21.11.2018,Beograd
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BLEK-K Tirane 1,209,836 2018-12-24 2018-12-28 91610120012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Ministria e Kultures 1012001,shpenzime gjyqesore urdher 766.dt.16.11.2018.vend.gj.apelit nr 4571.dt.11.07.2017.fature nr.46.dt.20.11.2018.seria 68190896.
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 153,171 2018-12-24 2018-12-28 91910120012018 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,urdher nr804.dt.22.11.2018.kontrata 8809.dt.22.11.2018.fatura nr.7167.dt.22.11.2018.seria 68694117.autorizim nr 8460.dt.07.11.2018,Viene
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SCREEN AD Tirane 3,318,000 2018-12-26 2018-12-28 93210120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr 838.dt.07.12.2018.seria 71899281,urdher 838.dt.07.12.2018.kontrata nr 7818 26.dt.11.12.2018.raport monit nr.9341 1.dt.26.12.2018.projekti Konkursi mbarkombetar i krijimtarise muzikore,
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,975 2018-12-24 2018-12-28 91510120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,urdher nr.488.dt.23.07.2018.kontrate 4908.dr.16.07.2018.listepagesa Dhjetor 2018.Manjola Nasi.projekti Thirrja per mbeshtetje financiare te perkthimit nga gjuha shqipe"
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) ISIDA PLUMBI Tirane 800,000 2018-12-26 2018-12-28 92710120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr 16.dt.24.12.2018.seria 62554967.urdher 827.dt.05.12.2018.kontrataa nr 8919 6.dt.05.12.2018.raport nr 9443.dt.24.12.2018.projekti Ekspozita e skulptorit Kristaq Krisiko me vepra te krijuara ne
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 144,000 2018-12-26 2018-12-28 94410120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,urdher 121.dt.19.02.2018.pika 5.kontrata nr.1570.dt.06.03.2018.raport monitorimi nr.9460.dt.26.12.2018,listepagesa Dhjetor 2018 Sander Kola,projekti Vazhdimi botimit cilesor te Revistes LCPJ
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) "SOLIDARITETI TANI" Tirane 136,000 2018-12-24 2018-12-28 92210120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr 2.dt.24.12.2018.seria 13633202.urdher 121.dt.19.02.2018.pika 67.kontrata 1748.dt.13.03.2018.raport monitorimi nr.9444.dt.24.12.2018.projekti Edhe une jam talent
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 17,280 2018-12-26 2018-12-28 94010120012018 Udhetim i brendshem Ministria e Kultures 1012001,dieta sipas autorizimit nr 9092 2.dt.11.12.2018.listepagesa Dhjetor 2018 ,Donika Kacaj
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 7,500 2018-12-26 2018-12-28 92810120012018 Kompensime speciale te tjera Ministria e Kultures 1012001,pagese per kompesime speciale sipas ligjit nr 10160.dt.15.10.2009.listepagesa Dhjetor 2018.V.Shujaku
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) NetTrade Albania Tirane 599,573 2018-12-26 2018-12-28 93910120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr 1275.dt.24.12.2018.seria 69851275.urdher nr 863.dt.20.12.2018.kontrate nr.9416.dt.21.12.2018.proc.md.dt.24.12.2018.fl.h nr.62.dt.24.12.2018,projekti Rijetezimi i bibliotekave shkollore
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 31,137 2018-12-24 2018-12-28 91810120012018 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,urdher nr 804.dt.22.11.2018.kontrata 8767.dt.20.11.2018.fatura nr.7115.dt.20.11.2018.seria 68694066.autorizim nr 8454 .dt.07.11.2018,Stamboll
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,474,613 2018-12-26 2018-12-28 93810120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,transferte per 11661 euro ,kursi 126.1.urdher 843.dt.11.12.2018.fature 92861792.dt.19.12.2018 per pjesemmarrjen e MK ne panairin Nderkombetar te librit Lajpcik 2019
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 4,250 2018-12-26 2018-12-28 93010120012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Ministria e Kultures 1012001,shperblim i anetareve te KKDA,urdher nr.867.dt.24.12.2018.VKM nr.35.dt.18.01.2017.VKM nr.431.dt.17.05.2017.listepagesa Dhjetor 2018,Ines Mucostepa
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) IRENA CASLLI Tirane 39,600 2018-12-26 2018-12-28 94210120012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr 149.dt.26.12.2018.seria 72543904.ur.prok nr.729 1.dt.31.01.2018.proc.verb.nr 729 3.dt.02.02.2018.kontrate nr 729 5.dt.07.02.2018.amendim kontrate nr 9229 1.dt.17.12.2018.
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) AGI KONS Tirane 8,354,465 2018-12-26 2018-12-27 92310120012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr 4.dt.02.09.2018,seria 67771704,pjesor,ur.prok nr.281.dt.19.08.2016.proc.nr.4283.dt.19.08.2016.proc.nr.4283 3.dt.11.10.2016.raport 4283 4.dt.12.10.2016.kontrata nr 5349.dt.31.10.2016.situacion
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) AGI KONS Tirane 45,042,034 2018-12-26 2018-12-27 92510120012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Ministria e Kultuires 1012001,likujdim fature nr 1.dt.03.12.2018.seria 67771101,ur.prok.nr 281.dt.19.08.2016.proc.4283.dt.19.08.2016.proc 4283 3.dt.11.10.2016.raport 4283 4.dt.12.10.2016.kontrata nr 5349.dt.31.10.2016.situacion nr 12.
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) AGI KONS Tirane 11,918,555 2018-12-26 2018-12-27 92410120012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Ministria e Kultuires 1012001,likujdim fature nr 40.dt.30.10.2018.seria 67770690,ur.prok.nr 281.dt.19.08.2016.proc.4283.dt.19.08.2016.proc 4283 3.dt.11.10.2016.raport 4283 4.dt.12.10.2016.kontrata nr 5349.dt.31.10.2016.situacion nr 11.
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 1,729,800 2018-12-21 2018-12-26 90410120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr.525.dt.12.12.2018.seria 70555296,urdher 649.dt.26.09.2018.kontrate nr.7479.dt.28.09.2018.raport monitorimi nr 7479 2.dt.12.12.2018.raport monit 7479 1.dt.22.10.2018,projekti Kremtimi 60 vjeto
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 51,000 2018-12-21 2018-12-26 90110120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,urdh.nr 23.dt.12.01.2018.kontrata nr.327.dt.16.01.2018. Kolegjumi projektet me thirrje,listepagesa Dhjetor 2018 Genti Gjikola
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) DELTA PRINT Tirane 6,000 2018-12-21 2018-12-26 90810120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr 273.dt.19.12.2018.seria 64618436.raport monitorimi 9384.dt.20.12.2018.urdher 6779 7.dt.31.08.2018.kontrate nr 9194.dt.13.12.2018,projekti cmimet kombetare te letersise
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 282,476 2018-12-21 2018-12-26 90510120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr.889.dt.26.11.2018.seria 70555179,urdher 649.dt.26.09.2018.kontrate nr.7479.dt.28.09.2018.raport monitorimi nr 7479 2.dt.12.12.2018.raport monit 7479 1.dt.22.10.2018,projekti Kremtimi 60 vjeto
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SCREEN AD Tirane 480,000 2018-12-21 2018-12-26 90710120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr 1576.dt.19.12.2018.seria 71899276.raport monitorimi 9384.dt.20.12.2018.urdher 6779 7.dt.31.08.2018.kontrate nr 9193.dt.13.12.2018,projekti cmimet kombetare te letersise
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 7,500 2018-12-21 2018-12-26 89910120012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Ministria e Kultures 1012001,pagese per paisje me pasaporte sipas urdher nr.661.dt.05.10.2018.vkm.nr.335.dt.02.09.1997.fature nr.18100314555925952,listepagesa Dhjetor 2018.Herida Duro
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 399,960 2018-12-21 2018-12-26 90610120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,urdher nr 710.dt.26.10.2018.kontrata nr 7641 1.dt.26.10.2018.raport monitorimi nr 9406.dt.21.12.2018.listepagesa dhjetor 2018.Fation Plaku,projekti Albumi fotografik Homeland Albanian Hidden Gems
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 552,500 2018-12-21 2018-12-26 91010120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,urdher 6779 7.dt.31.08.2018.kontrata 6779 9.dt.02.10.2018.proc.verbal nr.5.dt.15.12.2018.rapor monitorimi nr 9384.dt.20.12.2018.projekti Cmimet kombetare te letersise sipas listepageses Dhjetor 2018.
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 760,620 2018-12-21 2018-12-26 90310120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr.524.dt.12.12.2018.seria 70555295,urdher 649.dt.26.09.2018.kontrate nr.7479.dt.28.09.2018.raport monitorimi nr 7479 2.dt.12.12.2018.raport monit 7479 1.dt.22.10.2018,projekti Kremtimi 60 vjeto
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 51,000 2018-12-21 2018-12-26 90010120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,urdh.nr 23.dt.12.01.2018.kontrata nr.327.dt.16.01.2018. Kolegjumi projektet me thirrje,listepagesa Dhjetor 2018 Meri Kumbe
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) LEONARD ÇAÇALLI Tirane 120,000 2018-12-21 2018-12-26 90910120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr 14.dt.19.12.2018.seria 70789114.raport monitorimi 9384.dt.20.12.2018.urdher 6779 7.dt.31.08.2018.kontrate nr 8843.dt.22.11.2018,projekti cmimet kombetare te letersise
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 75,541 2018-12-21 2018-12-26 90210120012018 Transferime korrente per institucionet jo-fitimprurese te huaja Ministria e Kultures 1012001,transferte 575 euro,kursi kembimit 125.9,urdher nr.861.dt.20.12.2018.memo nr.8144.dt.11.12.2018.,pjesemarrja e Shqiperise ne marreveshjen e pjeseshme dhe te zgjeruar te KE
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 637,500 2018-12-21 2018-12-26 91310120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,urdher 6779 7.dt.31.08.2018.kontrate 6779 3.dt.02.10.18.kontrate 6779 1.dt.02.10.2018.kontrate 6779 10.dt.02.10.2018.proc.verbal nr 5.dt.15.12.2018.listepagesa Dhjetor 2018.raport monitorimi nr.9384.dt.20.12.18
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Elton Teqja Tirane 2,915,500 2018-12-21 2018-12-26 89810120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr 9000.dt.20.12.2018.seria.69339000.urdher 852.dt.18.12.2018.kontrata 9062 10.dt.19.12.2018.proc.verb.dt.20.12.2018.fl.hyrje 60.dt.20.12.2018.raport final nr 9379.dt.20.12.2018,projekti Promovim
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 127,500 2018-12-21 2018-12-26 91210120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,urdher nr.6779 7.dt.31.08.2018,kontrata 6779 12.dt.02.10.2018.raport monitorimi nr 9384.dt.20.12.2018,listepagesa Dhjetor 2018,projekti Cmimet kombetare te letersise
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave