Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 2,720 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ARB-SECURITYSH.P.K 3,820,701.00 16 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARB - SECURITY SH.P.K Tirane 245,221 2018-12-24 2018-12-26 83710110012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MASR,Sherbim rojet civile,M/Nentor 2018, ,Kontrate sherbimi ne vazhdim nr 7741/1 dt 14/08/2017,Fat nr 4019 dt 27/11/2018 seri 69083405
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARB - SECURITY SH.P.K Tirane 245,221 2018-12-04 2018-12-06 66310110012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MASR,Sherbim rojet civile,M/Tetor 2018, ,Kontrate sherbimi ne vazhdim nr 7741/1 dt 14/08/2017,Fat nr 3622 dt 30/10/2018 seri 69082955
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARB - SECURITY SH.P.K Tirane 245,221 2018-10-16 2018-10-18 55310110012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MASR,Sherbim rojet civile,M/Shtator 2018, ,Kontrate sherbimi ne vazhdim nr 7741/1 dt 14/08/2017,Fat nr 3225 dt 28/09/2018 seri 69082506
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARB - SECURITY SH.P.K Tirane 245,221 2018-09-26 2018-09-28 47710110012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MASR,Sherbim rojet civile,M/Gusht 2018, ,Kontrate sherbimi ne vazhdim nr 7741/1 dt 14/08/2017,Fat nr 2726 dt 25/08/2018 seri 62938425
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARB - SECURITY SH.P.K Tirane 245,221 2018-09-04 2018-09-06 43010110012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MASR,Sherbim rojet civile,M/Qershor 2018, Kerkese e Kompanise Nr prot 174 dt 05/08/2018(ProtkMASR 8879 dt 28/08/2018),Kontrate sherbimi ne vazhdim nr 7741/1 dt 14/08/2017,Fat nr 1894 dt 25/06/2018 seri 62938425
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARB - SECURITY SH.P.K Tirane 245,221 2018-08-24 2018-08-28 40720110012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MASR sherbim roje private M/ Qershor 2018 Kontrate sherbimi ne vazhdim nr 7741/1 dt 14/08/2017 Fat nr 2345 dt 16/07/2018 seri 65416626
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARB - SECURITY SH.P.K Tirane 245,221 2018-07-10 2018-07-11 34610110012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MASR, sherbim rojet civile M/ Maj 2018 , kontrate sherbimi ne vazhdim nr 7741/1 dt 14/08/2017, Fat nr 1725 dt 30/05/2018 seri 62938256
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARB - SECURITY SH.P.K Tirane 245,221 2018-05-16 2018-05-18 23810110012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MASR, sherbim rojet civile M/ Mars 2018,kontrate ne vazhdim nr 7741/1 dt 14/08/2017, Fat nr 739 dt 30/03/2018 seri 59622269
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARB - SECURITY SH.P.K Tirane 245,221 2018-05-16 2018-05-18 23910110012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MASR, sherbim rojet civile M/ Prill 2018, Kontrate ne vazhdim nr 7741/1 dt 14/08/2017,Fat nr 1357 dt 25/04/2018 seri 59622887
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARB - SECURITY SH.P.K Tirane 245,221 2018-05-10 2018-05-14 21910110012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MASR, Sherbim rojet private, Kontrate sherbimi ne vazhdim nr 7741/1 dt 14/08/2017, Fat nr 571 dt 28/02/2018 seri 59622102
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARB - SECURITY SH.P.K Tirane 245,221 2018-05-10 2018-05-14 21810110012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MASR, Sherbim rojet private, Kontrate sherbimi ne vazhdim nr 7741/1 dt 14/08/2017, Fat nr 153 dt 31/01/2018 seri 58075182
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARB - SECURITY SH.P.K Tirane 245,221 2018-01-30 2018-01-31 5210110012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MASR Sherbim rojet civile,Sherbim nga dt.01/12/2017 deri 31/12/2017, Kontrate sherbimi ne vazhdim nr 7741/1 dt 14/08/2017 Fat nr 3515 dt 26/12/2017 seri 547524057
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARB - SECURITY SH.P.K Tirane 245,221 2017-12-12 2017-12-13 49610110012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MASR, rojet civile,Kontrate sherbimi ne vazhdim nr 7741/1 dt 14/08/2017,Fat nr 3251 dt 30/11/2017 seri54752141, (sherbim nga data 01/11/2017 deri 30/11/2017)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARB - SECURITY SH.P.K Tirane 245,221 2017-12-12 2017-12-13 49110110012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MASR, rojet civile,Kontrate sherbimi ne vazhdim nr 7741/1 dt 14/08/2017,Fat nr 2945 dt 30/10/2017 seri 54751835, (sherbim nga data 01/10/2017 deri 31/10/2017)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARB - SECURITY SH.P.K Tirane 245,221 2017-11-10 2017-11-14 43110110012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MASR, Sherbim rojet civile, P.Verbal emergjence(Fomulari 4) dt 14/08/2017, Kontrate sherbimi vazhdim nr 7741/1 dt 14/08/2017,Fat nr 2612 dt 10/10/2017 seri 54751502
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARB - SECURITY SH.P.K Tirane 142,386 2017-09-27 2017-09-29 36710110012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MAS, rojet private , sherbim nga data 14/08/2017 deri 31/08/2017, P.Verbal emergj date 14/08/2017,P.Verbal( formulari 4) dt 14/08/2017 Kontrat sherbimi nr 7741/1 dt 14/08/2017, fat nr 2321 dt 31/08/2017 seri 52246961
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave