Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 2,720 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBTELEKOMSH.A. 3,682,840.00 35 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 14,979 2018-12-19 2018-12-20 82810110012018 Paga baze MASR, Pagese M/ Nentor shpenz telefoni Celular, Kodi klientit 450001768334 (Mirela Arifi),Fat nr 21213403 dt 01/12/2018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,659 2018-12-19 2018-12-20 82010110012018 Sherbime telefonike MASR, shpenzime telefoni fiks M/ Nentor 2018 Kodi klient 310001697515 fat nr 726653559 dt 30/11/2018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,640 2018-12-04 2018-12-06 65810110012018 Sherbime telefonike MASR, shpenzime telefoni fiks M/ Tetort 2018 Kodi klient 310001697515 fat nr 726496030 dt 31/10/2018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,664 2018-10-16 2018-10-18 55210110012018 Sherbime telefonike MASR, shpenzime telefoni fiks M/ Shtatort 2018 Kodi klient 310001697515 fat nr 726320545 dt 30/09/2018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,640 2018-09-21 2018-09-24 47810110012018 Sherbime telefonike MASR, shpenzime telefoni fiks M/ Gusht 2018 Kodi klient 310001697515 fat nr 726190342 dt 31/08/2018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,640 2018-08-24 2018-08-28 40210110012018 Sherbime telefonike MASR, shpenzime telefoni fiks M/ Korrik 2018 Kodi klient 310001697515 fat nr 726042363 dt 31/07/2018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,640 2018-07-16 2018-07-17 35910110012018 Sherbime telefonike MASR,shpenzime telefoni Fiks kodi klientit 310001697515 Fat nr 725887151 dt 30/06/2018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,639 2018-06-19 2018-06-21 31010110012018 Sherbime telefonike MASR shpenzime telefoni fiks Fat nr 725640422 dt 31/05/2018 Nr i klientit 310001697515
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,640 2018-05-11 2018-05-16 22710110012018 Sherbime telefonike MASR, shpenz tel fiks, lik fat nr.725571694 dt.30/04/2018, M/Prill 2018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,652 2018-04-17 2018-04-23 17610110012018 Sherbime telefonike MASR, telefoni fiks, lik fat nr.725428798 dt.31/03/2018, M/Mars 2018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,735 2018-03-21 2018-03-27 13510110012018 Sherbime telefonike MASR, shpenz.tel fiks, lik. fat nr.725276717 dt.28/02/2018, M/Shkurt 2018 nr.klienti 310001697515
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,751 2018-02-15 2018-02-20 9010110012018 Sherbime telefonike MASR, shpenz tel fiks, lik fat nr 725062629 dt.31/01/2018 M/Janar 2018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,695 2018-01-18 2018-01-22 4610110012018 Sherbime telefonike Shpenzime telefoni fiks, M/ Dhjetor 2017 ,Kodi i klientit 310001697515,Fat nr 724908914 dt 31/12/2017
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,695 2017-12-14 2017-12-19 51810110012017 Sherbime telefonike MAS, Shpenzime tel fiks, lik fat nr 724727247 dt.31/11/2017, M/Nentor 2017
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,641 2017-11-13 2017-11-16 45410110012017 Sherbime telefonike MAS, shpenz tel fiks, lik fat nr 724565163 dt.31/10/2017
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,646 2017-10-27 2017-10-31 41410110012017 Sherbime telefonike MAS, shpenz tel fiks, lik fat nr 724415268 dt.30.09.2017, M/Shtator 2017, nr klienti 310001697515
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,640 2017-09-25 2017-09-28 36110110012017 Sherbime telefonike MAS, Shpenz.tel fiks, lik fat M/Gusht 2017, nr klienti 310001697515, nr fat.724180679
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,640 2017-09-06 2017-09-08 32810110012017 Sherbime telefonike MAS,shpenzime telefoni fiks, pagese M/ Korrik 2017, Nr klienti 310001697515, Nr fatures 724098926 dt 31/07/2017
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,640 2017-08-11 2017-08-16 30510110012017 Sherbime telefonike MAS, shpenz.tel.fiks, lik fat M/qershor 2017, nr.klienti 310001697515, nr.fat.723952586
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,639 2017-07-10 2017-07-12 27110110012017 Sherbime telefonike MAS, shpenz tel fiks, lik fat nr 723795520 M/Maj 2017 Nr.klienti 310001697515
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,641 2017-05-18 2017-05-19 21710110012017 Sherbime telefonike MAS, Shpenz tel fiks, lik fat M/Prill 2017, nr,fat.723632978, nr klienti 310001697515
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 64,249 2017-04-13 2017-04-18 15510110012017 Sherbime telefonike MAS, Shpenzime tel fiks, lik fat M/Mars 2017 Fat.nr.723481706
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 94,686 2015-12-17 2015-12-18 58210110012015 Sherbime telefonike Ministria Arsimit dhe Sporteve tel klient 310001697515 fat 720949334 d 30/11/15
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 124,431 2015-11-16 2015-11-17 52110110012015 Sherbime telefonike 1011001 Ministria Arsimit dhe Sporteve tel klient 310001697515 fat 720791282 d 30/10/15
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 152,939 2015-10-21 2015-10-21 47510110012015 Sherbime telefonike Ministria Arsimit dhe Sporteve tel klient 310001697515 fat 720626863 d 30/9/15
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 128,469 2015-09-16 2015-09-17 44410110012015 Sherbime telefonike 1011001 Ministria Arsimit dhe Sporteve tel klient 310001697515 fat 720462199 d 30/8/15
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 166,193 2015-09-04 2015-09-04 42910110012015 Sherbime telefonike 1011001 Ministria Arsimit dhe Sporteve tel, klient 310001697515, fat 720294814 d 30/7/15
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 154,098 2015-07-23 2015-07-24 35710110012015 Sherbime telefonike 1011001 Ministria Arsimit dhe Sporteve tel, klient 310001697515, fat 720134061 d 30/6/15
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 150,767 2015-06-24 2015-06-25 29110110012015 Sherbime telefonike 1011001 Ministria Arsimit dhe Sporteve tel maj 15
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 152,397 2015-05-18 2015-05-18 20710110012015 Sherbime telefonike Ministria Arsimit dhe Sporteve shp telef m prill 2015 klienti 310001697515 dt 28.4.2015 seri 719629868
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 160,086 2015-04-24 2015-04-24 18110110012015 Sherbime telefonike Ministria Arsimit dhe Sporteve shp telef m mars 2015 klienti 310001697515 dt 28.3.2015 seri 719629868
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 180,740 2015-03-17 2015-03-18 11610110012015 Sherbime telefonike Ministria Arsimit dhe Sporteve shp telef m shkurt 2015 klienti 310001697515 dt 28.2.2015 seri 719460783
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 191,220 2015-02-27 2015-02-27 7710110012015 Sherbime telefonike Ministria Arsimit dhe Sporteve shp telef m janar 2015 klienti 310001697515 dt 31.1.2015 seri 719281696
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 50,400 2015-01-29 2015-01-29 1510110012015 Sherbime telefonike Ministria Arsimit dhe Sporteve sherb internet kontr v 17.11.2014 ft 90352429 dt 18.12.2014
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 284,009 2015-01-26 2015-01-27 1210110012015 Sherbime telefonike Ministria Arsimit dhe Sporteve shp telef m dhjetor 2014 klienti 310001697515 dt 31.12.2014 seri 719113978
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave