Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 2,720 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBANIANMOBILECOMMUNICATION 134,736.00 8 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 13,833 2015-08-18 2015-08-18 39710110012015 Sherbime telefonike Ministria Arsimit dhe Sporteve tel, klient 32201011, fat 123427887 d 30/7/15
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 14,423 2015-07-23 2015-07-24 35810110012015 Sherbime telefonike Ministria Arsimit dhe Sporteve tel, klient 32201011, fat 123399029 d 30/6/15
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 18,939 2015-06-24 2015-06-25 29210110012015 Sherbime telefonike 1011001 Ministria Arsimit dhe Sporteve tel maj 15 k 232201011
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 14,236 2015-05-18 2015-05-18 20010110012015 Sherbime telefonike Ministria Arsimit dhe Sporteve shp telef celul abonenti 32201011 seri 0000123340840
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 18,534 2015-04-24 2015-04-24 18210110012015 Sherbime telefonike Ministria Arsimit dhe Sporteve shp telef celul abonenti 32201011 seri 00001233115094 dt31.3.2015
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 15,551 2015-03-17 2015-03-17 10810110012015 Sherbime telefonike Ministria Arsimit dhe Sporteve shp telef celul abonenti 32201011 seri 00001232821064 dt28.2.2015
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 24,551 2015-02-18 2015-02-19 5110110012015 Sherbime telefonike Ministria Arsimit dhe Sporteve shp telef celul abonenti 32201011 seri 00001232526861 dt 31.1.2015
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 14,669 2015-01-26 2015-01-28 1110110012015 Sherbime telefonike Ministria Arsimit dhe Sporteve shp telef celul abonenti 32201011 ft 001213008525 dt 31.12.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave