Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 7,834,320.00 8 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) FASTECH Tirane 1,199,100 2018-11-01 2018-11-09 77310060012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MIE, kONTRATE vazhdim 4327 dt29.7.16 .proces verbal 30.7.2018 fature nr 309 dt 4.4.2018(59539160)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) FASTECH Tirane 810,000 2018-10-31 2018-11-02 77210060012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MIE sherbim mirembajetje , kontrat vazhdim 6455 dt 10.12.2015 ,fatura nr 867 dt 25.5.2018(50032867) proces verbal marrje ne dorezim raport tremujor
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) FASTECH Tirane 810,000 2018-06-22 2018-06-25 51210060012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MIE, sherbim mirembajtje , kontrate nr.6455 dt.10.12.2015, urdher nr.292 dt.28.03.2018, fature nr.04 dt.04.01.18 (55587804), pv marrje ne dorz nr.5897/3 dt.24.05.2018, rap tetor - dhjetor 2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) FASTECH Tirane 1,199,100 2018-05-30 2018-06-01 44710060012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MIE, pages sheb.mirembajtje sistemi , kontrate nr.4327 dt.29.7.2016, urdh.nr 285 dt.27.3.18, fat nr 03 dt.03.01.18, (55587803), pv marrje dorz. nr.5487/4 dt.24.5.18, raport tetor-dhjetor 2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) FASTECH Tirane 1,199,100 2018-03-26 2018-03-27 10210060012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MIE, pagese sherbim mirembajtje softweri fat.nr.1149 dt.3.11.2017, kontr.nr.4327 dt.29.7.16, pv marrje dorz.nr.4791 dt.15.11.2017, raportim muaji korrik, gusht, shtator 2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) COLOMBO Tirane 954,000 2016-09-05 2016-09-15 39510060012016 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave 1006001- Min transp dhe infrastruktures rip fotokopje urdh ng grup pune 09/05 dt 09.05.16 up 17 dt 07.06.2016 ftes ofert 08.06.2016 nj fit 23.06.2016 kontr 24/6 dt 24.06.2016 prev 01.07.2016 pv marrje dorz 01.07.2016 fat 1273 dt 14.07.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ADVANCE BUSINESS SOLUTIONS - ABS Tirane 709,020 2015-12-23 2015-12-28 65410060012015 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave 1006001 MTI -Shpenzime permiresim rrjeti komp dhe shtim i rrjetit wireles MTI up 24 dt 30.09.2015 ftese per oferte dt 01.10.2015 nj fit 05.10.2015 kontr dt 22.10.2015 fat 505 dt 27.11.2015 sr 25647955 fh 10 dt 27.11.2015 pv 18.11.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) COLOMBO Tirane 954,000 2015-12-16 2015-12-17 60210060012015 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MTI -Shpenzime riparim fotokopje prev dt 02.06.2015 urdh ngritje grup pune nr 26.05.2015 up nr 16 dt 13.07.2015 pv form 6 d t14.07.2015 kontr 20/10 d t20.10.2015 sit riparime fat 50 d t16.10.2015 sr 22032706 pv marrje dorezim dt 23.10.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave