Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 7,149,120.00 8 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) KADIU Tirane 570,000 2017-05-15 2017-06-12 17510060012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit M.T.I shtese kontrate nr 1492/4 dt 22.02.2017 pv/akt verifikim dt 26.04.17 fat 200611068,200611067 dt 26.04.17 pv/akt verifikim dt 26.04.2017 fat 200611065 dt 26.04.17 pv/akt verifikim dt 26.04.17 fat 200611063 dt 26.04.2017 pv/akt verifik
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) KADIU Tirane 443,640 2016-12-24 2017-01-13 58210060012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1006001- MTI rip automjete kontr vd 1492/3 dt 17.06.2016 pv akt ver 08.12.16 fat 200610667/670/669/666/665 dt 08.12.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) KADIU Tirane 1,446,240 2016-10-18 2016-10-24 43210060012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1006001 Min Transportit dhe Infrastruktures rip automjete kont ne vazhim 1492/3 dt 17.06.2016 fat 200610372 dt 02.09.2016/ 200610373 dt 02.09.2016 fat 200610374 dt 02.09.2016 / fat 200610375 dt 02.09.2016 fat 200610376 dt 02.09.2016 fat 200
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) KADIU Tirane 1,404,480 2016-07-08 2016-07-13 28910060012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1006001- MTI riparim automjete up 1492/1 dt 15.04.2016 njoft fit 25.05.2016 kontr 1492/3 dt 17.06.2016 pv dt 20/21/22.06.2016 akt verifikimi dt 24.04.2016 fat 2006187/188/189/190/191/192 dt 24.06.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) KADIU Tirane 1,230,000 2015-12-14 2015-12-16 58810060012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1006001 MTI -Shpenzime rip automjete fat 783 dt 07.12.2015 sr 2609723 fat 782 dt 07.12.2015 sr 26097272 fat 780 dt 07.12.2015 sr 26097270 fat 784 dt 7.12.2015 sr 26097274 fat 781 dt 07.12.2015 sr 26097271 fat 795 dt 07.12.2015 sr 26097275
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) KADIU Tirane 690,000 2015-12-01 2015-12-02 56310060012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1006001-MTI rip automjete kont ne vd nr 4652 dt 11.09.2015 fat 711-717 dt 12.11.2015 sr 26096101-07 akt verifikim dt 12.11.2015 per fat nga 711/713/714/715/716/717
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) KADIU Tirane 582,360 2015-11-06 2015-11-09 52910060012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1006001 MTI -Shpenzime riparim automjete kont ne vazhdim nr 4652 dt 11.09.2015 fat 647 dt 14.10.2015 sr 22479486/fat 646 dt 14.10.2015 sr 22479485 fat 648 dt 14.10.2015 sr 22479487fat 649 dt 14.10.2015 sr 22479488 fat 650 dt 14.10.2015 sr
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) KADIU Tirane 782,400 2015-09-22 2015-09-29 45710060012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1006001 Min Transp dhe Inf rip automjete up 3863 dt 14.07.15 kontr 4652 dt 11.09.15 fat 567 dt 15.09.15 pv 14.09.15 akt ver 14.9.15/ fat 568 dt 15.9.15 sr 22478755 pv 14.9.15 akt ver 14.09.15 fat 569 dt 15.9.15 sr 22478756 pv 14.9.15 akt
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave