Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 3,547,904.00 5 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 2AF ALBANIA GROUP Tirane 936,000 2016-05-19 2016-05-24 20410060012016 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures lyerje ambjente fat 808 dt 03.05.2016 sr 2312628 sit punimesh 03.05.2016 urdh ngritje gr pune 30/3 dt 30.03.2016 prev 30/4 dt 31.03.2016 up 7 dt 31.03.2016 ft ofert 06.04.2016 njoft fit 06.04.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RIGERS HOXHA Tirane 494,000 2015-12-24 2015-12-28 67310060012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 1006001 MTI -Shpenzime mirembajtje dyer dritare dhe grila MTI fat 233 dt 11.12.2015 sr 24931292 sit dt 11.12.2015 prev 08.12.2015 pv rast emergj form 4 dt 11.12.2015 urdh dt 09.12.2015 pv dt09.12.2015 i evidentimit te demeve
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALB-LEAA Tirane 232,704 2015-12-24 2015-12-28 66010060012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore MTI- Shpenzime lyerje ambjente mti fat 10 dt 22.12.2015 sr 26941310pv emergjence dt 11.2.2015 urdh ngritje gr pune 11/12 dt 11.12.2015 pv marrje ne dorezim dt 22.12.2015 sipas sit bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALB-LEAA Tirane 937,200 2015-07-09 2015-07-13 35810060012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 1006001 Min Transp Infrast -Mirembajte rrjeti elektrik urdh 2605/3 dt 25.05.2015 up 14 dt 09.06.2015 vl perf app 01.07.2015 urdh 7 dt 07.07.2015 sit dt 07.07.2015 fat 35 dt 07.07.2015 sr 18157485 pv marrje dorezim dt 07.07.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALB-LEAA Tirane 948,000 2015-06-23 2015-06-26 32710060012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 1006001- MTI lyerje ambjente te brendshme up 8/2 dt 14.05.2015 pv 6 dt 14.05.2015 fat 20 dt 31.05.2015 sr 18157470 situacion dt 28.05.2015 pv marrje ne dorezim dt 28.05.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave