Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,900,847.00 20 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INSIG SH.A Tirane 29,604 2018-10-23 2018-10-25 93010060012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit MEI PAGESA SIG AUTOMJETI TPL UP NR 41 DT 6.6.2018 FTESE 8.6.2018 NJOFTIM 8.6.2018 FAT NR 393(52246443)DT 8.6.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ANSIG Tirane 19,140 2018-10-17 2018-10-23 91310060012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit MIE, sig automjeti up nr.60 dt.2.10.18, ftese oferte dt.4.10.18, njoft fituesi 4.10.18, fat nr.425(69082425) dt4.10.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ANSIG Tirane 92,460 2018-10-17 2018-10-18 91410060012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit MIE, sig automjeti up nr.60 dt.2.10.18, ftese oferte dt.4.10.18, njoft fituesi 4.10.18, fat nr.426(69082426) dt4.10.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INSIG SH.A Tirane 5,040 2018-10-17 2018-10-18 91510060012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit MIE, shpenzime karton jeshil autorizim nr.10178 dt.23.7.18, fat nr.580 dt.6.9.18, (65056530)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INSIG SH.A Tirane 157,000 2018-04-27 2018-05-02 35110060012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit MIE, pagese tpl, kasko up nr.22 dt.13.4.18, ftes per oferte dt.17.4.18, prokurim elektronik dt.17.4.18, njoft. fituesi dt.17.4.18, ft. nr 244(522453394) dt.17.4.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 53,441 2018-04-25 2018-04-30 33610060012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit MIE, urdh likujdim nr.392 dt.23.4.18, fat.nr.1800144981,1800144950, dt.18.4.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 41,700 2018-04-25 2018-04-30 33810060012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit MIE, urdh likujdim nr.392 dt.23.4.18, fat.nr.1800126165,1800126175,1800126187,1800126193,1800126215,256435813,256435778, dt.05.4.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 3,000 2018-03-30 2018-04-04 25610060012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit MIE, urdh likujdim nr.282 dt.27.3.18, fat.nr.256413108, 256413072 dt.26.3.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INSIG SH.A Tirane 18,444 2018-03-26 2018-03-28 21610060012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit MIE, shpenzime siguracion , urdh.nr.12 dt.16.2.18, njoft fit 20.2.18, fat.nr.114 (52244714) dt.21.2.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ANSIG Tirane 122,100 2018-02-22 2018-02-27 15010060012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit MIE pages siguracioniup nr 31 dt 27.9.2017fteseper ofert 29.9.2017 njoftim 29.9.2017 fat 269(53648269)271(53648271 dt29.9.17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INSIG SH.A Tirane 92,460 2018-02-22 2018-02-26 14410060012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit MIE, shpenzime siguracioni fat nr.853(52244593) dt.21.12.17, fat.nr786(52244126) dt.27.12.17, fat.52244112) dt.17.12.2018, urdh nr.2846 dt.13.2.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INSIG SH.A Tirane 18,444 2017-12-28 2018-01-31 11410060012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit MIE , pages TPL, UP NR.48 DT.11.12.17, Ftes pr ofert dt.11.12.17 prok.elektronik dt14.12.17, njoft.fit.dt14.12.17, klas.perfundimtar 14.12.17, fat.nr.840, nrs 52244580 dt14.12.17, pol sig.nrs2709747
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INSIG SH.A Tirane 17,724 2017-12-28 2018-01-30 11510060012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit MIE , pages TPL, UP NR.50 DT.14.12.17, Ftes pr ofert dt.14.12.17 prok.elektronik dt18.12.17, njoft.fit.dt18.12.17, klas.perfundimtar 18.12.17, fat.nr.848, nrs 52244588 dt18.12.17, pol sig.nrs2748320
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALB - SIGURACION Tirane 77,200 2017-07-18 2017-08-01 28810060012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit M.T.I Siguracion automjetesh fat nr 347 dt 12.07.2017 sr 44862349
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALB - SIGURACION Tirane 315,000 2017-06-13 2017-06-23 2311060012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit M.T.I Siguracion automjetesh, fat nr 339 dt 09.06.2017 sr 44862940
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALB - SIGURACION Tirane 98,000 2017-02-22 2017-02-28 5410060012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit M.T.I siguracion kasko fat 82 dt 16.02.2017 sr 44862032 fat 18 dt 17.02.2016 sr 2422306 fat 833 dt 17.02.2017 sr 2422307 up 04 dt 14.02.2017 ftes ofert 15.02.2017 nj fit 15.02.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INSIG Dega Tirane Tirane 80,480 2016-09-05 2016-09-08 39810060012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 1006001- Min transp dhe infrastruktures sig automjete tpl Tr 8405P/Tr8035R/TR5111H/Tr3118G up 26 dt 12.07.2016 pv form 5 dt 14.07.2016 fat 827 dt 15.07.2016 sr 32666467
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) EUROSIG SHA Tirane 318,000 2016-06-27 2016-06-28 26310060012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 1006001 Min Trransp dhe Infrastrukt sig kasko + tpl fat 10403 dt 13.06.2016 sr 200665402 fat 10398 dt 13.06.2016sr 200065397 police sig nr 15373 up 18 dt 09.06.2016 ftese oferte dt 10.06.2016 nj fit dt 13.06.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTERSIG VIENNA INSURANCE GROUP Tirane 15,310 2016-03-15 2016-03-25 9510060012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 1006001- Min Trans Infrast sig automjetesh fat 91 dt 19.02.2016 sr 27106991 up 4 dt 16.02.2016 ftese per oferte dt 18.02.2016 njoft fit 19.02.2016 police sig nr 308 dt 19.02.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INSTITUTI I SIGURIMEVE SH.A. Tirane 326,300 2015-06-23 2015-06-26 33110060012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 1006001 MTI -Shpenzime siguracion mjete TPL Kasko up 19 dt 09.06.2015 vleresim perf dt 10.06.2015 APP fat 647 dt 11.06.2015 ser 09736976
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave