Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,613,756.00 64 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 29,010 2018-12-24 2018-12-28 121410060012018 Uje MIE, paguar nentor 18, njr kontrate 418484-1, fature nr.1811-418484-1-1 dt.30.11.18, nentor 18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 43,080 2018-12-24 2018-12-28 121310060012018 Uje MIE, paguar nentor 18, njr kontrate 159334-1, fature nr.1811-159334-1-1 dt.30.11.18, nentor 18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 23,490 2018-12-13 2018-12-14 108910060012018 Uje MIE, shpenzime uji muaji tetor 18, fatura nr.1810-418484-1-1, nr matesi 07010804 nrs 263639635
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 40,830 2018-11-26 2018-12-07 108810060012018 Uje MIE, shpenz uji tetor 18, fatura tetor nr fat 1810-159334-1-1, kontrata nr.159334-1, nrs 263274455
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 37,170 2018-10-24 2018-10-25 94110060012018 Uje MEI shpenzime fatura mujore shtator 2018 nr 1809-159334-1-1 dt 30.9.2018 nr i matesit 10-11 22115NRS 26274455
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 21,250 2018-10-24 2018-10-25 94210060012018 Uje MEI shpenzime fatura mujore shtator 2018 nr 1809-418484-1-1 dt 30.9.2018 nr i matesit 07010804 NRS 263385814
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 12,080 2018-10-11 2018-10-12 88910060012018 Uje MIE, shpenz.uji gusht 18, fat nr.1808-418484-1 -1, nr.mates 07010804, nrs 262966446, kontrat nr. 418484-1
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 33,280 2018-10-11 2018-10-12 88810060012018 Uje MIE, shpenz.uji gusht 18, fat nr.1808-159334-1 -1, nr.mates 10-11 22115, nrs 263113664, kontrat nr.159334-1
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 50,020 2018-08-28 2018-08-30 72510060012018 Uje MIe, shpenzime uji muaji korrik fatura nr.1807-159334-1-1, kontrata nr.159334-1 nrs 262720813, nr matesi 10-11 22115
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 13,900 2018-08-28 2018-08-30 72410060012018 Uje MIe, shpenzime uji muaji korrik fatura nr.1807-418484-1-1, kontrata nr.418484-1 nrs 262948471, nr matesi 07010804
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 18,400 2018-07-18 2018-07-20 63010060012018 Uje MIE, shpenzime uji qershor 2018, fat nr. 1806-418484-1 dt.30.06.2018, kontrata nr.418484-1, nrs 262607669
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 41,650 2018-07-18 2018-07-20 62910060012018 Uje MIE, shpenzime uji qershor 2018, fat nr. 1806-159334-1-1 dt.30.06.2018, kontrata nr.159334-1 nrs 262515601
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 31,110 2018-06-27 2018-06-29 54510060012018 Uje MIE, shpenzime uji muaji mars, prill, maj 2018, nr.kontrates 159746-1, fat nr. 1803-159746-1 (261867728), nr.1804-159746-1(262134183), nr.1805-159746-1(262376038),
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 18,600 2018-06-18 2018-06-21 51310060012018 Uje MIE, fatura muaji maj 2018, fat nr.1805-159334-1-1, kontrate nr.159334-1, nr matesi 10 112115, nrs 262334350
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 30,020 2018-06-18 2018-06-21 51410060012018 Uje MIE, fat muaji maj nr.1804-418484-1-1 dt.31.5.18, kontrate nr.418484-1 nr matesi 07010804, nrs.262120222
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 6,360 2018-06-06 2018-06-08 47910060012018 Uje MIE, shpenz.uji muaji prill fat nr 1804-418484-1-1, dt.26.04.18, kontrate nr.418484 nrs.262120222
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 29,010 2018-05-30 2018-06-01 43610060012018 Uje MIE, shpenzime uji muaji prill 2018, fat nr.1804-159334-1-1 t.30.04.2018, kontrate nr.159334-1 , nr matesi 10 112115, nrs 262084317
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 31,450 2018-04-19 2018-04-20 31010060012018 Uje MIE , Shpenz.uji fatura muaji mars 2018 dt.30.3.2018 nr fat.1803-159334-1-1,fat. kontr. nr.159334-1,
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 3,274 2018-04-11 2018-04-13 29710060012018 Uje MIE , pagese per lidhje kontrate e re fatura nr.17 nrd.56615967 dt.31.03.2018 lidhje kontrate e re
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 8,290 2018-04-05 2018-04-10 28610060012018 Uje MIE, shpenzime uji muaji dhjetor 2017, janar 2018, dt.30.12.2017, dt,30.01.2018, kontrate nr.159778-1, nr fature 1712-159778-1-1, 1801-159778-1-1
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 540 2018-03-26 2018-03-27 23910060012018 Uje MIE, shpenzime uji paguhet diferenca per muajin Gusht 2017 , kontrate nr. 159778-1, nr fat. nr 1708-1597778-1-1
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 56,950 2018-03-21 2018-03-26 20610060012018 Uje MIE , Shpenz.uji fatura muaji nentor 2017 dt.20.11.17, nr fat.1711-159334-1-1,fat. nr.1802-159334-1-1, dt.28.2.2018 muaji shkurt kontr. nr.159334-1,
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 68,570 2018-03-20 2018-03-23 20510060012018 Uje MIE nr i kontrates 159746-1 fat nr 1802-159746-1-1 kontrata vazhdim nentor2017 dhe shkurt 2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 23,880 2018-02-28 2018-03-05 16410060012018 Uje MIE , Shpenz.uji fatura muaji dhjetor 2017 dt.30.12.17, nr fat.1712-159746-1-1, kontr. nr.159746-1, nr.matesit 10 118107
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 31,040 2018-02-28 2018-03-05 16510060012018 Uje MIE , Shpenz.uji fatura muaji janar 2018 dt.30.01.18, nr fat.1801-159334-1-1, kontr. nr.159334-1, nr.matesit 10 112115
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 8,542 2018-02-22 2018-02-26 13510060012018 Uje MIE, pagese lidhje kontr. , fat.nr.109 (56997019) dt.21.02.2018, preventiv shkurt 2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 33,290 2018-02-22 2018-02-26 14710060012018 Uje MIE, paguar uji janar 2018, fat.nr.1801-159746-1 dt.31.1.2018, kontr. nr.159746-1, muaji janar 2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 50,820 2018-02-08 2018-02-12 8610060012018 Uje MIE, fat nr. 1710-159334-1-1-1 dt.31.10.17 (4970353), fat nr.1712-159334-1-1, dt.29.12.17 (5252020), kontrate nr.159334-1.
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 10,000 2018-02-08 2018-02-12 8110060012018 Uje MIEfat. nr 25 (56997275) dt.17.01.2018, sherbim lidhje kontrate e re , kerkes nr.617/6, dt.24.11.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 840 2017-12-28 2018-01-23 12110060012017 Uje MIE SHPENZIME UJI NENTOR , KONTRAT NR.159778-1, FAT. NR 1711-159778-1-1, NRS.5162718
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 20,460 2017-12-14 2017-12-18 06110060012017 Uje MIE uji tetor 2017 fat 1710-159746-1 ft.nrs.4856709 dt.01.11.17, kontr.159746-1
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 43,260 2017-12-14 2017-12-18 06210060012017 Uje ish M.T.I uji gusht, shtator 2017 fat 1708-159334-1-1 dt 24.08.17, 26.09.17, nrs.4479959, 4747219 kontrate 159334-1
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 21,360 2017-08-22 2017-12-06 32810060012017 Uje M.T.I Uji korrik 17, fat nr 1706-159334-1-1 dt 28.06.17-27.07.17, nr kont 159334-1,nr serise 4097334, nr vules 0053232
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 32,700 2017-07-18 2017-08-01 28910060012017 Uje M.T.I UKT qershor 2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 24,240 2017-06-20 2017-06-27 24210060012017 Uje M.T.I Uji Maj 2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 25,500 2017-05-26 2017-05-30 20710060012017 Uje M.T.I uji prill 2017 fat 1704-1859334-1-1 dt 27.03.2017-21.04.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 36,120 2017-04-20 2017-04-28 12010060012017 Uje M.T.I uje,kontrate 159334,fat 3246959 dt 27.03.2017,vula 0053232
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 26,040 2017-04-05 2017-04-14 11010060012017 Uje M.T.I uji dshkurt 2017 fat 1702-159334-1-1 dt 21.02.2017 kontr 159334-1 sr 2818452 vula 0053232
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 22,800 2017-02-22 2017-02-28 5610060012017 Uje M.T.I uji janar 2017 fat 1701-159334-1-1 dt 23.01.2017 kontr 159334-1
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 52,140 2017-01-17 2017-01-20 1310060012017 Uje M.T.I uji dhjetor 2016 fat 1612-159334-1-1 dt 22.12.2016 kontr 159334-1 sr 2466886 vula 0053232
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave