Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 27,488,151.00 52 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 205,060 2018-12-13 2018-12-14 113010060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji elektrike tetor 18, fat nr.290286025 dt.31.10.18 kod klienti tr2a080001289243, kontrata nr.a289243 nr matesi 80041656
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 431,406 2018-12-13 2018-12-14 112910060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji elektrike tetor 18, fat nr.290157126 dt.31.10.18 kod klienti tr2a110031107838, kontrata nr.a107838 nr matesi 80000960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 257,140 2018-11-26 2018-12-07 106210060012018 Elektricitet 1006001 MIE , shpenzime energji elektrike muaji shtator 18, fat nrs 289312021, kontrata nr.a289243, nr matesi 80041656
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 530,709 2018-11-20 2018-11-23 105810060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpnz energji elektrike , shtator 2018, fat dt.30.9.18 nrs 289469955 kontrata a107838 nr matesi 8000960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 270,580 2018-11-20 2018-11-23 106110060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpnz energji elektrike , gusht 2018, fat dt.31.08.18 nrs 288526660 kontrata A289243 nr matesi 80041656
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 273,940 2018-11-20 2018-11-23 106010060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpnz energji elektrike , korrik 2018, fat dt.31.07.18 nrs 287568190 kontrata A289243 nr matesi 80041656
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 617,064 2018-11-20 2018-11-23 105610060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpnz energji elektrike , korrik 2018, fat dt.31.7.18 nrs 287441688 kontrata107838 nr matesi 8000960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 507,547 2018-11-20 2018-11-23 105410060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpen energji elektrike maj 18, fat nr.253195404 dt.31.5.18, kontrat nr.A107838, nr matesi 8000960 kod klienti tr2a110031107838
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 227,784 2018-11-20 2018-11-23 105910060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpnz energji elektrike , qershor 2018, fat dt.30.06.18 nrs kontrata A289243 nr matesi 80041656
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 325,888 2018-11-20 2018-11-23 105310060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpen energji elektrike prill 18, fat nr.251954078 dt.30.4.18, kontrat nr.A107838, nr matesi 8000960 kod klienti tr2a110031107838
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 678,648 2018-11-20 2018-11-23 105710060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpnz energji elektrike , gusht 2018, fat dt.31.8.18 nrs 288564287 kontrata a107838 nr matesi 8000960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 536,441 2018-11-20 2018-11-23 105510060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpnz energji elektrike , qershor 2018, fat dt.30.6.18 nrs 254219608 kontrata107838 nr matesi 8000960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 136,684 2018-10-11 2018-10-12 87510060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpenz energji elektrike mars 2018 kontrata nr.h112233, kod klienti tr1h080010112233, fat mars 2018(25078429) dt.26.3.18, nr matesi 0035013
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,114,276 2018-04-26 2018-04-30 34210060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energjie elektrike fat nr.(250799876) kontrata nr. A107843, nr matesi 1031238
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 424,957 2018-04-26 2018-04-30 34110060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpenz.per energj elektrike fat (250799875) mars 2018 dt.31.03.18, kontrata nr. A 107838, nr matesi 8000960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 156,340 2018-04-11 2018-04-13 29810060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji elektrike shkurt 2018, kod klienti TR1H080010112233, fat dt.28.2.18, nrs 249643896, kontrate nr.H112233 nr matesi 0035013
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,679,702 2018-04-05 2018-04-10 28510060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji elektrike, muaj nentor 2017 (245993204) dt.30.11.17, dhjetor 2017 (247235043) dt.31.12.17, janar 2018 (248406491) dt.31.01.18, shkurt 2018 (249651161) dt. 28.02.18, kontrate nr. A107838 nr matesi 8000960dt.
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 13,674 2018-03-21 2018-03-27 21310060012018 Elektricitet 1006001 MIE, paguar fat dhjetor 2017, nrs.247294769, dt.30.12.17, kontrat nr. H 210679, kod klienti TR1H030336210679
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 30,020 2018-03-21 2018-03-27 21210060012018 Elektricitet 1006001 MIE, paguar fat nentor 2017, nrs.246049518, dt.30.11.17, kontrat nr. H 210679, kod klienti TR1H030336210679
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 26,594 2018-03-21 2018-03-27 21410060012018 Elektricitet 1006001 MIE, paguar fat janar 2018, nrs.248390275, dt.31.1.18, kontrat nr. H 210679, kod klienti TR1H030336210679
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 364,592 2018-02-22 2018-02-26 14610060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpenz energji elektrike, nr.fat 246968094 dt.29.12.17, nr.fat 244533659 dt.31.10.17, kontr.nr h 112233, muaji tetor , dhjetor 2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 202,204 2018-02-22 2018-02-26 15410060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpenz energji elektrike, nr.fat 248398257, kontr.nr h 112233, muaji janar 2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 758,746 2018-02-16 2018-02-19 10010060012018 Elektricitet 1006001 MIE lidhje kontrate e re, fat.nr 114 dt.15.02.2018 (52205202), preventiv nr.1087012 dt.16.01.2018, shtes fuqie ne kontraten B289243
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2018-02-08 2018-02-12 8010060012018 Elektricitet 1006001 MIE fat.dhjetor 2017 dt.19.12.2017, nrs.247133715, nr kontrate B 107586, kod klienti TR2A080001107586, nr matesi 6937442
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 110,315 2017-12-26 2018-01-23 11310060012017 Elektricitet 1006001 MIE SHPENZIME ENER.ELEKTRIKE NENTOR 2017, KOD KLIENTI TR1B080001651847, FT.NR246051861, KONTR.NR. B-651847 KONTR.NR.1047/5 DT.23.06.17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 158,356 2017-12-28 2018-01-23 11210060012017 Elektricitet 1006001 MIE SHPENZIME ENER.ELEKTRIKE NENTOR 2017, KOD KLIENTI TR1H080010112233, FT.NR246061959, KONTR.NR. H-112233
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 680 2018-01-19 2018-01-23 222110060012017 Elektricitet 1006001 MIE SHPENZIME ENER.ELEKTRIKE NENTOR 2017, KOD KLIENTI TR2A080001289243, FT.246054477, DT.20.11.17 KONTR. B289243, FAT.NR.246042471 DT.30.11.17 KONTR.B107586 , N.MATESI 860640, 6937442
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 5,664,201 2017-12-14 2017-12-18 06010060012017 Elektricitet 1006001 MIE, ish MTI fat. dhjetor 2016-tetor 2017 nrs.649194038, 650522748, 651515310, 652585058, 654149799, 655496454, 239814963, 242361329, 243483833, 244803458 kontr.nr. A 107838
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 137,247 2016-12-16 2016-12-20 57610060012016 Elektricitet 1006001 1006001- MTI en el nentor 2016 kod kl TR2A1100311107838 fat 647994085 dt 30.11.2016 kontr A107838 nr mates 8000960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 654,292 2016-11-21 2016-11-25 50710060012016 Elektricitet 1006001 1006001- Min Transp Infrastr en el tetor 2016 kod kl TR2A1100311107838 fat 646442272 kontr A107838 nr mates 8000960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 428,160 2016-10-18 2016-10-24 44010060012016 Elektricitet 1006001 1006001-Min Transp dhe Infrastruktures en el shtator 2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 777,911 2016-09-19 2016-09-20 41310060012016 Elektricitet 1006001 1006001- MTransp dhe Infrastruktures en el gusht 2016 kod kl tr2a00311107838 fat 644468371 dt 31.08.2016 kontr a107838 n mates 800960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 798,392 2016-08-23 2016-08-30 37510060012016 Elektricitet 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures en el fat 643388830 dt 31.07.2016 kontr a107838 klient TR2A1100311107838
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 353,285 2016-07-14 2016-07-19 31110060012016 Elektricitet 1006001 1006001- MTI energji elektrike qershor 2016 kod klienti Tr2A1100311107838 fat 642227362 dt 30.06.2016 kontr A107838 mates 800960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 351,650 2016-06-21 2016-06-22 25910060012016 Elektricitet 1006001 Ministria e Transportit dhe Infrastruktures en el maj 2016 kod kl Tr 2A1100311107838 fat 641000386 dt 31.05.2016 kontr a 107838 mates 800960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 335,764 2016-05-16 2016-05-18 17610060012016 Elektricitet 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures en el fat 639241361 dt 30.04.2016 kod kl Tr 2 A1100311107838 kontr A107838 mates 800960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 524,260 2016-04-18 2016-04-21 13210060012016 Elektricitet 1006001 1006001- Min Transp dhe Infrastruktures en el mars 2016 kod kl Tr2a1100311107838 fat 638131360 dt 31.03.2016 kontr A107838 matesi 8000960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 400,276 2016-03-18 2016-03-24 9810060012016 Elektricitet 1006001 1006001- Min Trans Infrast energji elektrike shkurt 2016 kl TR2A00311107838 fat 63614862 kontr A107838 mates 800960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 604,068 2016-02-17 2016-02-18 5610060012016 Elektricitet 1006001 1006001- MTI en el janar 2016 fat 635760471 dt 31.01.2016 kontr a107838 mates 800960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 475,876 2016-01-18 2016-01-21 1910060012016 Elektricitet 1006001 1006001- MTI shpenz en el dhjetor 2015 kod kl Tr2A1100311107838 fat 634668819 dt 30.12.2015 kontr A107838
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave