Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 112,244,101.00 5 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) NDERTIM MONTIMI PATOS Tirane 9,684,016 2017-12-29 2018-01-31 142110060012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) MIE pages rimbursim tvsh urdher nr 400 dt 28.12.2017 fatura nr 25 (23662626) dt 26.12.2017 kontrat 2258/49 dt 2.12.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AD - STAR Tirane 45,215,114 2017-12-29 2018-01-25 16510060012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) MIE, rikonstruksion i godines se ish- MZHU,kontrate nr 2269 dt 12.04.2017 ne vazhdim,situacion nr 3 dhketor 2017,fature nr 9 dt 13.12.2017,seri 55726609,mbajtur 5%garanci punimesh
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AD - STAR Tirane 46,436,425 2018-01-15 2018-01-25 173110060012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) MIE rikostruksion godine ish MZHU kontrat.2269 dt.12.4.17, situacion nr.4, dhjetor 2017, fat nr.13, dt.29.12.17 (55726613)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AD - STAR Tirane 10,604,930 2018-01-15 2018-01-25 172110060012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) MIE rikostruksion godine ish MZHU up 321 dt 14.12.17, kontrate 3081/4 dt 15.12.17 fatc nr 14 dt 29.12.17 (55726614)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) KTHELLA Tirane 303,616 2016-07-06 2016-07-08 28810060012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures shtes kont per rikonstruksion tualete MTI sit shtese dt 03.12.2015 akt kolaudimi dt 28.01.2016 up 3238/5 dt 28.12.15 ftes 3238/6 28.12.15 sht kontr 24/1 dt 24.01.16 pv mdorz 28.01.16 sr 28754372
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave