Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) (Mbi 1,766 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 3,133,971,921.00 1,766 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) SOT NEWS Tirane 6,000 2018-12-21 2018-12-27 61110050012018 Sherbime te printimit dhe publikimit MBZHR,602,paguar publikim ne gazete,Urdh prok nr 438 date 18.10.2018,Ftese oferte nr 9455/2 dt 18.10.2018,Proc verbal dt 18.10.2018,tender i vogel dt 18.10.2018,njoftim fituesi dt 19.10.2018,fatura enr 141 dt 08.11.2018/s60718251
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) C.C.S. Tirane 351,540 2018-12-26 2018-12-27 6321005001 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231 blerje paisje tik loti 7 router e swich,UP 152 dt 11.04.2018,Kontrate nr 9035/21 d 11.12.2018,Sig kon s/566,Urdh 552 d 13.12.2018,PV 125 d 13.12.2018,Fat 68103174 dt 13.12.2018,FH 42 dt 13.12.2018
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 133,688 2018-12-26 2018-12-27 62910050012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MBZHR,602 paguar vendim gjyqesor Merita Deda paga per nentor, dhjetor 2018,vazhdim Aut 4900/2 dt 07.08.2017,VGJSHK I 1489 dt 23.03.2015,VGJAP 2420 dt 30.05.2017,listepagesa dt 26.12.2018,deri me kthim ne pune
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) EUROSIG SHA Tirane 760,000 2018-12-22 2018-12-27 62110050012018 Shpenzime per sigurimin e ndertesave dhe te tjera kosto sigurimi te ngjashme MBZHR,602,Sigurimi i aseteve per vitin 2019,Urdh prok nr 521 dt 23.11.2018,Ftes ofer 10637/5 dt 23.11.2018,PV 1 dt 23.11.2018,Tender i vog dt 26.11.2018,Njof fit dt 26.11.2018,fat 200689524 dt 03.12.2018 s 200689524
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) TIRANA BAILIFF'S SEVICES Tirane 179,390 2018-12-21 2018-12-27 60910050012018 Shpenzime gjyqesore MBZHR,602 paguar permbarimi (Sejfulla Cocoli),shkresa nr 1181 dt 04.12.2018,VGJSHI 2666 dt 30.05.2016,VGJ Apel 2863 dt 11.07.2018,fat 64 dt 04.12.2018,seria 63040490
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 202,368 2018-12-26 2018-12-27 62810050012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MBZHR,602 paguar vendim gjyqesor Roland Larashi paga per nenor, dhjetor 2018,vazhdim Aut 4807/3 dt 30.08.2017,VGJSHK I 6652 dt 18.11.2014,VGJAP 2372 dt 25.05.2017,listepagesa dt 26.12.2018,deri me kthim ne pune
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 29,441 2018-12-24 2018-12-27 61210050012018 Sherbime te printimit dhe publikimit MBZHR,602,paguar abonimi shtypi dhjetor 2018,vazhdim kontrate nr 1788/2 dt 15.02.2018,PV marrje dt 20.12.2018,Fature 657 dt 20.12.2018/s61410669
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) SAN MARKO 2013 Tirane 49,830 2018-12-21 2018-12-27 61710050012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,paguar larje makinash nentor 2018,vazhdim kontrate 1299/3 dt 20.02.2018,listt e larjes nentor 2018,fature nr 395 dt 27.11.2018,seria 38896796
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) AUTO - STAFA Tirane 21,360 2018-12-21 2018-12-27 61610050012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,paguar riparim makinash AA749PF,vazhdim kontrate nr 1523/7 dt 14.05.2018,situacion punimi dt 06.12.2018,Akt verif dt 06.12.2018,PV dt 06.12.2018,Çertifikate garancie dt 06.12.2018,fat 411 dt 06.12.2018/s69414227
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 50,000 2018-12-26 2018-12-27 63710050012018 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,ndihme e menjehershme per semundje nderhyrje kirurgjikale per Jetika Spahiu,urdher nr 469 dt 05.11.2018,shkresa e Min Fin 20416/1 dt 11.12.2018,shkresa nr 11322/1 dt 21.12.2018,listepagesa date 26.12.2018,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 130,832 2018-12-26 2018-12-27 63110050012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MBZHR,602,paguar vendim gjyqesor Ermal Hoxha,pagat nentor, dhjetor 2018,Vazhd aut 5559/2 dt 21.06.2018,VGJSH I 6570 dt 12.06.2013,VGJSHKI 1562 dt 17.3.2015,VGJSHK I 1562/1 dt 25.03.2015,listepagesa dt.26.12.2018, deri ne kthim ne pune
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) SHPRESA - AL Tirane 412,962 2018-12-21 2018-12-27 61510050012018 Sherbim per ngrohje MBZHR,602 paguar sherbime per sistemin e ngrohje ftohjes ,vazhdim kontrate nr 1028/11 dt 04.05.2018,situacion pjesor dt 07.12.2018,fature nr 7956 dt 07.12.2018,/seria 68057956
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 11,200 2018-12-22 2018-12-27 62410050012018 Sherbime telefonike MBZHR,602,paguar telefon Ministri per nentor 2018,abonenti 56916313 (Niko Peleshi) fat nr 279255401 dt 01.12.2018
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) HASIMAJ ELEVATOR CO Tirane 7,560 2018-12-21 2018-12-27 61410050012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MBZHR,602 paguar sherbime ashensori dhjetor 2018,vazhdim kontrate nr 8965/3 dt 03.10.2018,PV dt 14.12.2018,Fature nr 133 dt 14.12.2018/s69614733
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 5,655 2018-12-24 2018-12-27 61310050012018 Sherbime te printimit dhe publikimit MBZHR,602,paguar abonimi shtypi dhjetor 2018,vazhdim kontrate nr 1788/2 dt 15.02.2018,PV marrje dt 20.12.2018,Fature 658 dt 20.12.2018/s61410670
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) TIRANA BAILIFF'S SEVICES Tirane 178,795 2018-12-21 2018-12-27 61010050012018 Shpenzime gjyqesore MBZHR,602 paguar permbarimi (Ermal Hoxha),shkresa nr 1182 dt 04.12.2018,VGJ SH I 6570 dt 12.06.2013,fat 65 dt 04.12.2018,seria 63040491
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 130,832 2018-12-26 2018-12-27 62710050012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MBZHR,602 paguar vendim gjyqesor per Alfred Omuri paga per nentor, dhjetor 2018,vazh Aut 7289/2 dt 1.11.2017,VGJSHK I 1606 dt 14.04.2014,VGJAP 167 dt 04.02.2015,VGJL 00-2017-959 dt 14.06.2017 listepagesa dt 26.12.2018,deri me kthim ne pune
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) TE ELECTRONICS Tirane 234,960 2018-12-22 2018-12-27 62310050012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MBZHR,riparim fotokopje,urdh prok 546 dt 7.12.2018,PV dt 06.12.2018,ftes ofert 11209/2 dt 7.12.2018,Tend i vogel dt 11.12.2018,Njoft fit dt 11.12.2018,Urdh nr 565 dt 18.12.2018,PV 125 dt 21.12.2018,Fat nr 1349 dt 21.12.2018/s71100870
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) NDERMARJA E Q.E.K. DHE DEKORIT Tirane 1,130,640 2018-12-22 2018-12-27 62010050012018 Sherbime te tjera MBZHR,602,paguar dekori per vitin e ri 2019,Memo 11547 d 21.12.2018,shkresa nr 2410/13 d 24.10.2018,Preventiv dt 13.11.2018,shkresa 1411 d 13.11.2018,kont 11286/1 dt 18.12.2018,urdh 564 d 18.12.18,PV dt 18.12.2018,fat 58 dt 12.12.18/s384723
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 139,400 2018-12-26 2018-12-27 62610050012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MBZHR,602 paguar vendim gjyqesor per Sul Cakonin paga per nentor, dhjetor 2018,vazhd Aut 2474/1 dt 23.03.2018,VGJSHK I 1294 dt 28.03.2014,VGJAP 401 dt 03.03.2015,VGJL 00-2018-92 dt 16.01.2018 listepagesa dt 26.12.2018,deri me kthim ne pune
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 85,000 2018-12-22 2018-12-27 62210050012018 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,bileta me jashte vendit ,Memo 10793 dt 22.11.2018,Urdh prok 547 dt 07.12.2018,Ftes ofer 10793/4 dt 07.12.2018,PV dt 7.12.2018,tender i vogel dt 07.12.2018,njof fi dt 11.12.2018,fat 307 dt 07.12.2018/s71132071
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 107,560 2018-12-20 2018-12-24 59910050012018 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Paguar dieta brenda vendit,Autorizim nr 11029/1 dt 12.12.2018,Autorizim 10274 dt 06.11.2018,Autorizim nr 9333/2 dt 12.10.2018,Autorizim dt 25.10.2018,listepagesa dt 20.12.2018
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 476,300 2018-12-20 2018-12-24 60110050012018 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,Aut nr 9333/2 dt 12.10.2018,Aut 10320/1 dt 12.11.2018,Aut 10092/3 dt 13.11.2018,Aut nr 10520 dt 14.11.2018,Aut 10638 d 16.11.18,,A 10494 d 21.11.18,Au 9392/4 d 6.12.18,Au 7212 d 7.12.18,listepagesa d 20.12.18
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ABISSNET Tirane 2,901,944 2018-12-20 2018-12-24 60310050012018 Sherbime te tjera MBZHR,602,paguar sh. internet qershor-gusht 2018,Urdher Min nr 539 dt 04.12.2018,Urdher prok 238 dt 20.11.2017,Kontrate nr 2511 dt 31.05.2018,Shkrese nr 5563 dt 16.10.18(Monitorimi qershor -gusht 18,fat nr 513 date 15.10.2018 s/112460514
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 28,935 2018-12-20 2018-12-24 60210050012018 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,Aut nr 9392/4 dt 6.12.2018,listepagesa d 20.12.2018
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 30,339 2018-12-21 2018-12-24 60410050012018 Sherbime te printimit dhe publikimit MBZHR,602, paguar abonimi i shtypit per muajin tetor 2018,vazhdim kontrate nr 1788/2 dt 15.02.2018,PV marrje dorezim 125 dt 23.11.2018,Fature nr 569 dt 23.11.2018/s611410581
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 29,018 2018-12-21 2018-12-24 60610050012018 Sherbime te printimit dhe publikimit MBZHR,602, paguar abonimi i shtypit per muajin Nentor 2018,vazhdim kontrate nr 1788/2 dt 15.02.2018,PV marrje dorezim 125 dt 07.12.2018,Fature nr 609 dt 07.12.2018/s611410621
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 4,524 2018-12-21 2018-12-24 60710050012018 Sherbime te printimit dhe publikimit MBZHR,602, paguar abonimi i shtypit per muajin Nentor 2018,vazhdim kontrate nr 1788/2 dt 15.02.2018,PV marrje dorezim 125 dt 07.12.2018,Fature nr 610 dt 07.12.2018/s611410622
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 42,990 2018-12-21 2018-12-24 60810050012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MBZHR,602,diference komisioni bankar,345.3 euro me kurs pref 124.5 leke/euro per te mbushur llogarine "Mbeshtetje per Bujqesine dhe Zhvillimin Rural",per pagese te ERK Auditing,urdher Ministri nr 532 dt 04.12.2018,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 5,655 2018-12-21 2018-12-24 60510050012018 Sherbime te printimit dhe publikimit MBZHR,602, paguar abonimi i shtypit per muajin tetor 2018,vazhdim kontrate nr 1788/2 dt 15.02.2018,PV marrje dorezim 125 dt 23.11.2018,Fature nr 570 dt 23.11.2018/s611410582
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,900 2018-12-18 2018-12-21 59310050012018 Sherbime telefonike MBZHR,602,rimbursim telefoni per nentor 2018(S.Kotelli,R.Kristo),Vendim nr 864 dt 23.07.2010,shkresa nr 9174 dt 14.12.2017,fat 279255400 dt 01.12.2018,fat 261765685 dt 01.12.2018,listepagesa dt 18.12.2018
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 11,670 2018-12-18 2018-12-21 59010050012018 Uje MBZHR,602,shpenzime uji per muajin Nentor 2018,klienti 159740-1,seria 263950834,fature 1811-159740-1-1 date 30.11.2018
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 259,090 2018-12-20 2018-12-21 60010050012018 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,Aut nr 9333/2 dt 12.10.2018,Aut 10320/1 dt 12.11.2018,Aut 9764/3 dt 03.12.2018,Aut nr 11029/1 dt 12.12.2018,Aut d 31.10.18,aut 26.11.18,Aut d 1,6,7,11,12,13/12/18,listepagesa dt 20.12.2018
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 120,810 2018-12-18 2018-12-21 59110050012018 Posta dhe sherbimi korrier MBZHR,602,posta shqipare per muajin Nentor 2018,fature nr 4972 date 26.11.2018/s61417372
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 4,200 2018-12-18 2018-12-21 59210050012018 Posta dhe sherbimi korrier MBZHR,602,posta shqipare per muajin Nentor 2018,fature nr 5317 date 26.11.2018/s61419717
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 4,900 2018-12-18 2018-12-21 59510050012018 Sherbime telefonike MBZHR,602,rimbursim telefoni per muajin Tetor 2018,Vendim nr 864 dt 23.07.2010,shkresa nr 9174 dt 14.12.2017,fat nr 279229865 dt 01.11.2018,listepagesa date 18.12.2018,(E.Gjeçi)
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 9,400 2018-12-18 2018-12-21 59410050012018 Sherbime telefonike MBZHR,602,rimbursim telefoni per Nentor 2018(F.Hoxholli,Dh.Kote),Vendim nr 864 dt 23.07.2010,shkresa nr 9174 dt 14.12.2017,fat 279255403 dt 01.12.2018,fat 25198983 dt 01.12.2018,listepagesa dt 18.12.2018
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) G I Z Tirane 593,896 2018-12-17 2018-12-20 58810050012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,Tvsh e projektit Sared,urdher nr 525 dt 27.11.2018,kerkese nr 10605 dt 16.11.2018,permbledhese faturash prill- tetor 2018,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2018-12-17 2018-12-20 58510050012018 Sherbime telefonike MBZHR,602,rimbursim/pagese telefoni per znj A.Alimadhi per muajin Nentor 2018,abonenti 28775668347 fature nr 261774121 dt 01.12.2018
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 25,038,750 2018-12-19 2018-12-20 59610050012018 Sherbimet bankare MBZHR,602,pagesa e kestit te pare te tarifes se perfaqesimit te Shqiperise ne Arbitrazhin Nderkombetar ceshtja Valeria Italia SRL, Urdher nr.558 d18.12.18, fat N.20440,dt.5.12.18,kont dt. 6.11.18, pagua gjith 200000 euro me kurs pref.125lek
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave