Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
MANDI-2K 15,781,026.00 31 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 496,972 2017-11-20 2017-11-21 68410040012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1004001 MZHETTS 602, ruajtje objektesh, amendim kont 4259/5 dt 22.6.17 ne vazhd , ft nr 189 ser 56202853 dt 01.11.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 496,972 2017-10-17 2017-10-18 64510040012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1004001 MZHETTS 602, ruajtje objektesh, amendim kont 4259/5 dt 22.6.17 ne vazhd , ft nr 171 ser 50093685 dt 02.10.2017 shkres vonese ush dt 17.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 543,346 2017-09-20 2017-09-21 62110040012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1004001 MZHETTS lik roje kontrate shtese nr 1094/9 dt 09.02.2017 up nr 1094 dt 08.02.2017 autorz nr 1094/10 dt 09.02.2017 pv dt 10.03.2017 ft nr 45 ser 43617153 dt 10.03.2017 shkrese vonese ush dhe ft dt 20.09.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 1,073,351 2017-09-12 2017-09-14 60210040012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1004001 MZHETTS 602, ruajtje objektesh, UP n 2357 dt 2.2.17, autorizim n 2357/5 dt 25.4.17, form njforim fituesi n 2357/4 dt 18.4.17, kont nr 4259/2 dt 24.4.17, amendim kont 4259/5 dt 22.6.17, pv dt 1.6.17, ft n 90 1.6.17 seri 43617198
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 455,562 2017-07-18 2017-07-19 45210040012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1004001 MZHETTS lik roje up nr 2357 dt 02.02.2017 autoriz lidhje kontrat dt 2357/5 dt 25.04.2017 nj fit 2357/4 dt 18.04.2017 kontrat sherbimi nr 4259/2 dt 26.04.2017 p ne vazh ft nr 111 ser 50093619 dt 03.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 530,467 2017-06-08 2017-06-09 345110040012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1004001 MZHETTS lik roje up nr 2357 dt 02.02.2017 autoriz lidhje kontrat dt 2357/5 dt 25.04.2017 nj fit 2357/4 dt 18.04.2017 kontrat sherbimi nr 4259/2 dt 26.04.2017 pv dt 01.06.2017 ft nr 90 ser 43617198
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 285,877 2017-05-16 2017-05-17 26210040012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1004001 MZHETTS lik roje kontrate shtese nr 1094/9 dt 09.02.2017 NE VAZHDIM FT NR 77 SER 43617185 PV DT 02.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 543,346 2017-05-08 2017-05-09 23710040012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1004001 MZHETTS lik shpenzim roje objektesh kontreate nr 1094 dt 09.02.2017 up nr 1094 dt 08.02.2017 ft per negoc 08.02.2017 pv dt 09.02.2017 shkr nr 1094/6 dt 09.02.2017 ft nr 63 ser 43617171 pv sherb dt 10.04.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 594,845 2017-03-20 2017-03-21 12910040012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1004001 MZHETTS lik roje shtese kontrat nr 10120 dt 30.12.2016 up[ nr 10120/1 dt 28.12.2016 ur nr 10120/2 dt 28.12.2016 f negoc 28.12.2016 ft nr 26 ser 43617232 dt 10.02.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 455,847 2016-12-30 2017-01-06 78510040012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1004001 -M.ZH.E.T.S shpenzim roje objekt. up nr 1794/1 dt 08.02.2016 nj fit 1794/7 dt 31.05.2016 kontrata nr 4887/2 dt 15.06.2016 kontrat ne vazhdim ft nr 186 ser 43617204
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 455,849 2016-12-06 2016-12-09 63010040012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T.S shpenzim roje kontrate ne vazhdim 4887/2 dt 15.06.2016 ft nr 01.12.2016 ser 35928298 pv dt 01.12.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 455,849 2016-11-03 2016-11-04 57710040012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T.S shpenzim roje objekt. up nr 1794/1 dt 08.02.2016 nj fit 1794/7 dt 31.05.2016 kontrata nr 4887/2 dt 15.06.2016 kontrat ne vazhdim fte nr 166 ser 35928284 pv dt 01.11.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 1,367,547 2016-10-13 2016-10-13 51810040012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T.S shpenzim roje objekt. up nr 1794/1 dt 08.02.2016 nj fit 1794/7 dt 31.05.2016 autor lidhje kont 1794/8 dt 14.06.2016 kontrata nr 4887/2 dt 15.06.2016 pv dt 31.07.2016,01.09.2016,03.10.2016 ft nr 109 ser 35928227 ft 137 ser
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 486,654 2016-07-29 2016-07-29 38510040012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T.S sh ruajtje objektesh up nr 2530 dt 30.03.2016 pv nr 2530/4 kont nr 2530/8 dt 01.04.2016 autoriz 2530/9 pv 01.07.2016 ft nr 93/35928211-94/35928212
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 539,241 2016-06-09 2016-06-10 27910040012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602,-M.ZH.E.T.S roje private maj 2016,shtese kont nr 3457/2 dt 29.04.16,fat nr 78 dt 01.06.2016,seri 25597746.p.verb dt 01.06.2016,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 539,241 2016-06-09 2016-06-10 27810040012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602,-M.ZH.E.T.S roje private prill 2016,u-p nr 2530 dt 30.03.2016,shtese kont nr 2530/8 dt 01.04.16,autorizim nr 2530/9 dt 01.04.16,nj.lidhje kont dt 31.03.16,fat nr 62 dt 03.05.2016,seri 25597730
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 635,816 2016-04-18 2016-04-19 16310040012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T.S roje objekti periudha 25-02deri 31.03.2016,u-p nr 1548 dt 23.02.16,p.vb.vles.oft. dt 23.02.16,kont mujore nr 1548/8 dt 25.02.16,fat nr 49 seri 25597717 dt 01.04.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 338,148 2016-03-03 2016-03-04 9110040012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T.S ruajtje objekti,kontrate shtese nr 10118/4 dt 31.12.2015 ne vazhdim,fat nr 33 d t25.02.2016,seri 25597701
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 422,686 2016-02-10 2016-02-11 5510040012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T.S ruajtje godine,up nr 10118dt 30.12.2015,pv nego dt 31.12.2015,kontrate shtese nr 10118/4 dt 31.12.2015,fat nr 25 dt 03.02.2016,seri 25597693
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 422,683 2015-12-24 2015-12-28 69210040012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T sherbim roje,kontrate nr 901/11 dt 31.03.2015 ne vazhdim,fat nr 184 dt 24.12.2015,seri 25597665
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 422,686 2015-12-11 2015-12-14 595100400012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T.S ruajtje objekti,kontrate nr 901/11 dt 31.03.2015 ne vazhdim,fat nr 167 dt 01.12.2015,seri 22542598
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 422,686 2015-11-03 2015-11-04 517100400012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T.S ruajtje godine,kontrate nr 901/11 dt 31.03.2015 ne vazhdim,fat nr 147 dt 30.10.2015,seri 22542578
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 422,686 2015-10-08 2015-10-09 467100400012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T.S ruajtje godine,kontrate nr 901/11 dt 31.03.2015 ne vazhdim,fat nr 137 dt 01.10.2015,seri 22542568
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 422,686 2015-09-17 2015-09-17 424100400012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T.S ruajtje objekti,kontrate nr 901/11 dt 31.03.2015 ne vazhdim,fat nr 120 dt 01.09.2015,seri 22542547
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 422,686 2015-08-27 2015-08-27 375100400012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T.S ruajtje objekti,kontrate nr 901/11 dt 31.03.2015 ne vazhdim,fat nr 103 dt 01.08.2015,seri 22542530
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 422,686 2015-07-20 2015-07-21 319100400012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T.S ruajtje godine,kontrate nr 901/11 dt 31.03.2015 ne vazhdim,fat nr 89 dt 01.07.2015,seri 22542516
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 422,686 2015-06-17 2015-06-18 25310040012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T.S ruajtje godine,kontrate nr 901/11 dt 31.03.2015 ne vazhdim,fat nr 75 dt 01.06.2015,seri 22542502
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 422,686 2015-06-15 2015-06-16 246100400012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T.S ruajtje godine,up nr 901/1 dt 02.02.2015,njoftim fit dt 23.03.2015,kontrate nr 901/11 d t31.03.2015,fat nr 62 d t01.05.2015,seri 190178089
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 638,400 2015-05-18 2015-05-19 19110040012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T.S ruajtje godine,up nr 1234 dt 12.02.2015,pv dt 14.02.2015,kontarte nr 1234/11 dt 14.02.2015,fat nr 48 dt 01.04.2015,seri 19017075
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 193,150 2015-05-08 2015-05-11 13110040012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.ZH.E.T.S ruajtje objekti,,kontrate ne vazhdim nr 8928/1 dt 31.12.2014,fat nr 30 dt 02.03.2015,seri 19017057
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MANDI - 2K Tirane 427,689 2015-02-12 2015-02-13 56100400012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602-M.E.I ruajtje godine,shtese kontrate nr 8928/1 dt 31.12.2014,fat nr 15 dt 02.02.2015,seri 19017042
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave