Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
IMAGE&COMMUNICATIONSDEVELOPEMENT 12,832,400.00 10 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) IMAGE&COMMUNICATIONSDEVELOPEMENT Tirane 56,000 2017-09-29 2017-10-02 63010040012017 Sherbime te tjera 1004001 MZHETTS 602, sherbim mirembajtje, Kont nr 7024/9 dt 2.11.16, raport mujor 01.08.2017 pv dt 01.08.2017 ft nr 238 ser 47124838 dt 01.08.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) IMAGE&COMMUNICATIONSDEVELOPEMENT Tirane 56,000 2017-09-12 2017-09-14 58510040012017 Sherbime te tjera 1004001 MZHETTS 602, sherbim mirembajtje, Kont nr 7024/9 dt 2.11.16, raport mujor 1.4.17- 30.4.17 pv 3.4.17, ft n 206 dt 3.4.17 seri 47124806
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) IMAGE&COMMUNICATIONSDEVELOPEMENT Tirane 56,000 2017-09-12 2017-09-14 58710040012017 Sherbime te tjera 1004001 MZHETTS 602, sherbim mirembajtje, Kont nr 7024/9 dt 2.11.16, raport mujor 1.5.17- 30.5.17 pv 1.5.17, ft n 217 dt 2.5.17 seri 471124817
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) IMAGE&COMMUNICATIONSDEVELOPEMENT Tirane 56,000 2017-09-12 2017-09-14 58910040012017 Sherbime te tjera 1004001 MZHETTS 602, sherbim mirembajtje, Kont nr 7024/9 dt 2.11.16, raport mujor 1.5.17- 30.5.17 pv 1.5.17, ft n 229 dt 01.6.17 seri 47124829
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) IMAGE&COMMUNICATIONSDEVELOPEMENT Tirane 56,000 2017-09-12 2017-09-14 58810040012017 Sherbime te tjera 1004001 MZHETTS 602, sherbim mirembajtje, Kont nr 7024/9 dt 2.11.16, raport mujor 1.5.17- 30.5.17 pv 1.5.17, ft n 196 dt 1.2.17 seri 23929796
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) IMAGE&COMMUNICATIONSDEVELOPEMENT Tirane 56,000 2017-09-12 2017-09-14 58610040012017 Sherbime te tjera 1004001 MZHETTS 602, sherbim mirembajtje, Kont nr 7024/9 dt 2.11.16, raport mujor 1.7.17- 30.7.17 pv 1.7.17, ft n 234 dt 1.7.17 seri 471124834
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) IMAGE&COMMUNICATIONSDEVELOPEMENT Tirane 56,000 2017-04-21 2017-04-24 17410040012017 Sherbime te tjera 1004001 MZHETTS lik sherbim mirmbajtje sistem menaxhim pronave shteterore kontrat nr 7024/9 dt 02.11.2016 ne vazhdim ft nr 199 ser 23929799 raporti i sherbimin nr 01.03.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) IMAGE&COMMUNICATIONSDEVELOPEMENT Tirane 302,400 2016-12-30 2017-01-16 75410040012016 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime M.ZH.E.T.S trajnim per sistem pron shtetrore shpenzim serveri kontr nr 7024 dt 02.11.2016 up nr 7024/1 dt 19.08.2016 ne vazhdim ft nr 190 ser 23927790 akt marrje ne dorz 09.11.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) IMAGE&COMMUNICATIONSDEVELOPEMENT Tirane 11,538,000 2016-12-29 2016-12-29 75510040012015 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime 10004001 M.ZH.E.T.S shpenzime serveri DIS kontrat nr 7024/9 dt 02.11.2016 up nr 7024/1 dt 19.08.2016 pv nr 3 d 04.10.2016 raport 28.10.2016 nuj fit 188 ser 23929788 fh nr 51 dt 14.12.2016 akt marrje ne dorezim dt 14.12.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) IMAGE&COMMUNICATIONSDEVELOPEMENT Tirane 600,000 2016-12-22 2016-12-27 69110040012015 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime 10004001 M.ZH.E.T.S shpenzime serveri DIS kontrat nr 7024/9 dt 02.11.2016 up nr 7024/1 dt 19.08.2016 pv nr 3 d 04.10.2016 raport 28.10.2016 nuj fit 7024/7 dt 28.10.2016 ft nr 177 ser 23929777 fh nr 14 akt marrje ne dorz 09.11.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave