Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKASOCIETEGENERALEALBANIA 2,158,801.00 29 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 62,522 2017-11-02 2017-11-03 67510040012017 Shtese page per vjetersi ne pune 1004001-600-Pagat m-tetor 2017 ,nr Punonjesve plan 164 fakti 132,liste-pagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 62,522 2017-10-03 2017-10-04 63910040012017 Paga baze 1004001 MZHETTS 600, paga shtator 2017 nr punonjes plan fakt 164/136 listpagese bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 62,615 2017-09-04 2017-09-05 54710040012017 Paga baze 1004001 MZHETTS 600, paga gusht 2017 nr punonjes plan fakt 164/ 132 vkm shtese punonjes nr 202 dt 15.03.2017 listpagesedt 04.09.2017,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 62,392 2017-08-01 2017-08-02 461110040012017 Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga korrik 2017 punonjes 164/132 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 62,524 2017-07-03 2017-07-04 411110040012017 Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS lik paga qershor 2017 nr punonjes 164/130 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 62,522 2017-06-01 2017-06-02 31910040012017 Shtese page per vjetersi ne pune 1004001 MZHETTS paga maj 2017 nr punonjes plan fakt 164/1331 vkm shtese punonjes nr 202 dt 15.03.2017 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 62,523 2017-05-02 2017-05-03 225110040012017 Paga baze 1004001 MZHETTS lik PAGA PRILL 2017 NR PUNONJESVE 151/ 130 LISTPAGESA
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 60,259 2017-04-03 2017-04-04 15010040012017 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi 1004001 MZHETTS paga mars 2017 nr punonjes 151 128 listpag
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 59,407 2017-03-20 2017-03-21 9710040012017 Paga baze 1004001 MZHETTS paga shkurt 2017 pl fakt 151 126 listpagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 59,407 2017-02-01 2017-02-02 3610040012017 Shtese page per vjetersi ne pune 1004001-600-Pagat m- janar 2017 ,nr Punonjesve plan 151 fakti 127,liste-pagese
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 59,407 2017-01-05 2017-01-06 410040012017 Shtese page per vjetersi ne pune 1004001-600-Pagat m-dhjetor 2016,nr Punonjesve plan 151 fakti 127,liste-pagese dt 05.01.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 59,406 2016-12-01 2016-12-02 62210040012016 Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat nentor 2016 nr i punonjesve plan151/124 , bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 59,406 2016-11-01 2016-11-01 57010040012015 Paga baze 600- M.ZH.E.T.S pagat tetor 2016,nr i punonjesve plan 151/124 bordero bashkangjitur,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 59,407 2016-10-03 2016-10-03 49610040012015 Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat shtator 2016,nr i punonjesve plan149/ fakt 122, bordero bashkangjitur,
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 85,953 2016-09-02 2016-09-02 44810040012015 Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat gusht 2016,nr i punonjesve plan149/ fakt 119, bordero bashkangjitur, gusht 01.09. 2016,VKM 589 DT 17.07.13,VKM610 DT 24.07.2013
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 107,416 2016-08-01 2016-08-02 39610040012015 Paga baze 600- M.ZH.E.T.S pagat korrik 2016,nr i punonjesve plan149/ fakt 127, bordero bashkangjitur,VKM 463 DT 16.06.2011
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 109,083 2016-07-01 2016-07-01 34110040012015 Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat qershor 2016,nr i punonjesve plan149 / fakt 131, bordero bashkangjitur qershor2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 109,083 2016-06-01 2016-06-02 268100400120151 Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat maj 2016,nr i punonjesve me kontrate plan 6 / fakt 6, bordero bashkangjitur maj 2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 109,082 2016-05-03 2016-05-03 20910040012015 Paga baze 600- M.ZH.E.T.S pagat prill 2015,nr i punonjesve plan149 / fakt123, bordero bashkangjitur prill 2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 108,675 2016-04-01 2016-04-01 14510040012015 Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat mars 2015,nr i punonjesve plan149/fakt123, bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 108,675 2016-03-01 2016-03-02 8810040012015 Paga baze 600- M.ZH.E.T.S pagat shkurt 2015,nr i punonjesve plan149/fakt123, bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 108,675 2016-02-02 2016-02-03 3710040012015 Shtese page per vjetersi ne pune 600- M.ZH.E.T.S pagat janar 2015,nr i punonjesve plan149/fakt140, bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 108,675 2016-01-07 2016-01-07 610040012015 Shtesa page te tjera 600- M.ZH.E.T.S pagat dhjetor 2015,nr i punonjesve plan149/fakt140, bordero bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 59,202 2015-12-01 2015-12-02 569100400012015 Paga baze 600-M.ZH.E.T.S pagat nentor 2015,nr i punonjesve plan129/123
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 53,155 2015-11-02 2015-11-03 511100400012015 Paga baze 600-M.ZH.E.T.S pagat tetor 201,5nr i punonjesve plan129/123,bordero bashkongjitur
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 59,202 2015-10-01 2015-10-02 447100400012015 Paga baze 600-M.ZH.E.T.S pagat shtator 2015,nr i punonjesve plan129/123
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 59,202 2015-09-01 2015-09-02 402100400012015 Paga baze 600-M.ZH.E.T.S pagat gusht 2015,nr i punonjesve plan129/123
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 59,202 2015-08-03 2015-08-03 353100400012015 Paga baze 600-M.ZH.E.T.S pagat korrik 2015,nr i punonjesve plan129/123
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 59,202 2015-07-01 2015-07-01 291100400012015 Paga baze 600-M.ZH.E.T.S pagat Qershor 2015,nr i punonjesve plan129/123
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave