Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBTELEKOMSH.A. 2,177,636.00 43 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 43,664 2017-11-15 2017-11-16 69310040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 724519545-464 dt 31.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 39,723 2017-10-17 2017-10-18 65310040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 724378699-397769 dt 30.09.2017 shkrese vonese ush dt 17.10.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 40,119 2017-08-23 2017-08-25 51610040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 724037501 dhe 724037502 dt 31.07.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 44,004 2017-07-18 2017-07-19 44610040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 723906898 723906899 dt 30.06.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 43,921 2017-06-19 2017-06-20 37510040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 723722626 dhe 723722627 dt 31.05.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 43,208 2017-05-19 2017-05-22 27810040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 723556945 dhe 723556944 dt 30.04.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 49,085 2017-04-21 2017-04-24 17110040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 723399716 dhe 723115056 mars 2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 45,690 2017-03-20 2017-03-21 12510040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel ft nr 723268802 dhe nr 723268803
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 45,486 2017-02-20 2017-02-21 6810040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik telefon janar 2017, fature 723112055 dt31.01.2017, abonenti 110000008983
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 46,629 2017-01-24 2017-01-25 2110040012017 Sherbime telefonike 1004001 MZHETTS lik tel dhjetor 2016 ft nr 722954030 dh e722954031 dhjetor 2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 47,327 2016-12-14 2016-12-15 67610040012016 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 110000008983,110000015515,fat ft nr 722812672-722812671
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 47,181 2016-11-17 2016-11-18 60310040012016 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 110000008983,110000015515,fat 722648926, ft nr 722648925
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 48,751 2016-10-13 2016-10-13 51710040012016 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 110000008983,110000015515,fat ft nr 722497179 ft 722497196
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 47,452 2016-09-16 2016-09-19 45710040012016 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon FIKS, GUSHT 2016 kodi 110000008983/110000015515, ft nr 722329448-722329449 DT 31.08.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 41,916 2016-08-19 2016-08-22 41310040012016 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon, korrik 2016 kodi 110000008983 ft nr 722156394-395dt 31.07.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 87,619 2016-07-22 2016-07-22 36210040012016 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon, qershor 2016 kodi 110000008983 ft nr 722014410-722014411-722135199
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 49,339 2016-06-16 2016-06-17 29110040012016 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.TELEFON fix,FAT KL 110000008983,110000015515 seri 7211859421/9422 dt 31.05.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 49,958 2016-05-18 2016-05-19 22310040012016 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.TELEFON FAT 30.04.2016 KL 110000008983,110000015515 seri 721685646/647
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 49,407 2016-04-13 2016-04-14 18310040012016 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.TELEFON FAT 31.03.2016 KL 110000008983,110000015515
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 48,916 2016-03-16 2016-03-17 11510040012016 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 110000008983,110000015515,fat 721357285,721358286,fat dt 29.02.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 47,599 2016-02-15 2016-02-16 6110040012016 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 110000015515,110000008983,fat 721218308,721233277 dt 31.01.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,439 2016-02-10 2016-02-11 5310040012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,fat 718249809,718441116,718627781 dt 31.07.2014,31.07.2014,30.09.2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 58,638 2016-01-28 2016-01-29 2910040012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 110000008983,11000015512,fat 721134801,721121602 dt 31.05.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 60,275 2015-12-24 2015-12-28 69410040012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T telefon,kodi 110000008983,110000017385,110000008961,110000015515fat 720886913,720886914 dt 30.11.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 69,287 2015-11-20 2015-11-20 549100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 11000008983/17385/15515/8961,fat tetor 2015 720760641,720760644,720760643,720760640,fat tetor 2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 61,412 2015-10-16 2015-10-16 484100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 110000008983,110000017385,110000015515,fat 720581140,720581142,720581141 dt 30.09.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 2,064 2015-10-09 2015-10-12 473100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 310001884890,fat dt 31.08.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 54,633 2015-09-16 2015-09-17 428100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 110000008983,110000017385,110000015515,fat 720392985,7203982988,720392987 dt 31.08.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 61,664 2015-08-27 2015-08-27 369100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi110000008983/17385/15515,fat dt31.07.2015,seri 720225317,720225320,720225319
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,920 2015-07-20 2015-07-21 317100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 310001884890,fat dt 31.05.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 68,639 2015-07-20 2015-07-21 336100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 1100000089383,110000017385,110000015515,fat dt 30.06.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 896 2015-06-26 2015-06-29 283100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 310001884890,fat dt 30.04.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 70,634 2015-06-17 2015-06-17 26710040012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 110000008983/17385/15515,fat dt 31.05.2015,fat dt 01.06.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 66,282 2015-05-18 2015-05-19 20310040012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 110000008983,110000017385,110000015515,fat dt 30.04.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 83,667 2015-04-17 2015-04-17 137100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 110000008983,110000015515,110000017385,fat dt 31.03.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 14,506 2015-04-15 2015-04-15 123100400012015 Sherbime telefonike 231- M.ZH.E.T.S Shpenzime tel ft.Shkurt-Tetor 2012 kl.1643493008
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 181,327 2015-04-15 2015-04-15 120100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,shkrese nr 2405 dt 18.03.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 80,419 2015-03-17 2015-03-18 76100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 719417938/40/39,fat dt 28.02.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 81,616 2015-02-24 2015-02-25 551100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 110000008983,fat nr 719224411 dt 31.01.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 6,714 2015-02-24 2015-02-25 561100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 1100000017385/15515,fat dt 31.01.2015
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave