Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBANIANMOBILECOMMUNICATION 415,871.00 23 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 5,096 2015-08-18 2015-08-18 375100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 545977,fat korrik 2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 16,289 2015-07-20 2015-07-21 331100400012015 Sherbime telefonike 600-602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 546956,fat dt 01.07.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 50,000 2015-07-20 2015-07-21 320100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 422151411,fat dt 01.07.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,800 2015-07-20 2015-07-21 323100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 545977,fat dt 01.07.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 27,837 2015-06-26 2015-06-29 282100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 422151411,fat dt 01.06.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 11,687 2015-06-17 2015-06-17 26510040012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 546956,fat dt 31.05.2015,fat dt 01.06.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,800 2015-06-15 2015-06-16 251100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 545977,fat dt 01.06.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 22,163 2015-06-15 2015-06-16 252100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 422151411,fat dt 01.06.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 18,973 2015-05-22 2015-05-22 20610040012015 Sherbime telefonike 600-602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 546956,fat dt 01.05.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 50,000 2015-05-18 2015-05-19 18610040012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 422151411,fat dt 01.05.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,800 2015-05-18 2015-05-19 18710040012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 545977,fat dt 01.05.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,836 2015-04-17 2015-04-17 134100400012015 Sherbime telefonike 602- M.ZH.E.T.S telefon,kodi 545977,fat mars 2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 11,016 2015-04-17 2015-04-17 133100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 546956,fat dt 01.04.2115
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 50,000 2015-04-17 2015-04-17 138100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 422151411,fat dt 01.04.2115
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,800 2015-03-17 2015-03-18 74100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 545977,fat dt 01.03.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 18,333 2015-03-17 2015-03-18 86100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 422151411,fat dt 01.03.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 13,352 2015-03-17 2015-03-18 80100400012015 Sherbime telefonike 600-602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 546956,fat dt 01.03.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 9,537 2015-02-23 2015-02-23 51100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 546956,fat dt 01.02.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,845 2015-02-12 2015-02-12 44100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 545977,fat dt 01.02.2115
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 18,361 2015-02-12 2015-02-12 43100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 422151411,fat dt 01.02.2115
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 5,684 2015-01-23 2015-01-23 12100400012015 Sherbime telefonike 602- M.ZH.E.T.S telefon,kodi 545977,fat dhjetor 2014
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 50,000 2015-01-23 2015-01-23 21100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 422151411,fat dt 01.01.2115
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 8,662 2015-01-23 2015-01-23 14100400012015 Sherbime telefonike 602-M.ZH.E.T.S telefon,kodi 546956,fat dt 01.01.2115
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave